LOG Systems sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LOG Systems sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w LOG Systems sp. z o.o.?

Anonimowy pracownik Nowy wpis

polecam

J Nowy wpis

Odbyłam staż w LOG System i mogę polecić to miejsce-dużo wiedzy,super atmosfera

Jaki jest styl zarządzania w LOG Systems sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Każdy odpowiada za swoje zadania, pilnujemy się nawzajem z terminowością i jakością ich wykonania. Gramy do jednej bramki.

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LOG Systems sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
M.

Świetne wspomnienia, super zespół i szefostwo! ;)

Krzysiek

Polecam.

Pracownica

W LOG Systems panuje świetna atmosfera, będąc jednocześnie nigdzie wcześniej mi nie spotkaną atmosferą pracy, która daje wiele satysfakcji. Nie odnajdą się tu osoby, które chcą "odbębnić" 8 godzin, ale też jest dużo przestrzeni na wspólne żarty i przerwy, nie ma problemu z elastycznymi godzinami jeżeli zajdzie potrzeba. Sam proces wdrożenia oceniam jako genialny - zostało mi poświęcone dużo czasu od każdego współpracownika oraz szefostwa. Dalsza ścieżka zależy już ode mnie jak w każdej organizacji, ale tutaj z pewnością jest przestrzeń na "rozwijanie skrzydeł".

Anonimowy pracownik

Wspaniała atmosfera w biurze, bardzo profesjonalny i przyjazny zespół. Żadnych zastrzeżeń do LOG Systems nie mam.

Serdecznie polecam LOG Systems.

Patrycja
Klient

Nie polecam!!!!! Ofertę na na stanowisko administratora systemów IT umieszczają non stop - a "szukają" na pewno od kiedy pamiętam (dobre 9 miesięcy jak nie dłużej). Nie wiem czy rzeczywiście szukają kandydata czy o co chodzi...(usunięte przez administratora) Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej parę miesięcy temu. Wyglądała jak "matura" - 2 osoby w "komisji" - (podobno) manager IT i kobieta z HR.(usunięte przez administratora) Na wstępie test ok. 10 stron z zadaniami (pytania otwarte & zamknięte - ok. 30 zadań). Przy małej ławeczce na przeciwko - 0,5m od Ciebie siedzą i obserwują w dwójkę, patrząc w oczy i na kartke.... po 5 min. (DOSŁOWNIE!) "MENADŻER AJT I PREZES" stwierdził, że powinniśmy już zmierzać ku końcowi (usunięte przez administratora)... długo się nie zastanawiając oddałam tą kartkę i wyraziłem swoją opinię o tym teście i CZASIE przeznaczonym na niego. Następnie część praktyczna... bodajże trzeba było naprawić problem z niedziałającym internetem i coś tam jeszcze... SZEFOSTWO IT wypytywał dlaczego w ten sposób a nie inaczej to zrobiłam, a on by zrobił w inny sposób. (usunięte przez administratora) także powodzenia naiwne kobiety … życzę im aby kolejne 9 mies. szukali "IDEALNEGO" wg Nich kandydata na to stanowisko xD

@Patrycja

Jako firma nie organizowaliśmy rekrutacji na stanowisko administratora systemów IT w ostatnim czasie. Przedstawiona opinia z pewnością nie dotyczy firmy LOG Systems.

Jak długo trwa proces awansu w LOG Systems sp. z o.o.?

Czy LOG Systems sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Jako firma sami nie organizowaliśmy stażu. Chętnie natomiast przyjmujemy na staż studentów w ramach programów realizowanych np. przez Urząd Pracy, a także tych którzy zgłaszają się do nas indywidualnie.

Czy w LOG Systems sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, zależy co kryje się pod hasłem "luźna atmosfera" :) Każda osoba w firmie ma jasno określone zadania i cele, na których realizacji się skupiamy. Ale nie samą pracą żyje człowiek, znajdujemy także czas na rozmowy w tzw. międzyczasie.

Wojtek

Podpowiedzcie jak się teraz pracuje i czy są możliwości pracy zdalnej w firmie?

@Wojtek

Dzień dobry! W naszej firmie mamy ten komfort, że do pracy zdalnej byliśmy już dawno przystosowani i przyzwyczajeni :) W chwili obecnej pracujemy w formie hybrydowej - 2 dni w tygodniu zdalnie, 3 dni pojawiamy sie w biurze. W czasie lockdown, od kwietania do czerwca, pracowalismy 100% zdalnie.

Nick

Rewelacja! Nie wiem skąd taka ocena. Chyba ktoś jest antyfanem ;)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie LOG Systems sp. z o.o.?

@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne przebiegają zazwyczaj w dwóch etapach. Po analizie aplikacji, dzwonimy do kandydata w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy. W kolejnym etapie zapraszamy na spotkanie. Podczas rozmowy oraz spotkania można spodziewać się raczej standardowych pytań :) Poza deklarowanymi umiejętnościami i doświadczeniem, staramy się wychwycić u kandydata predyspozycje do wykonania zadań na danym stanowisku pracy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Tak. Zwyczajowo pierwsza umowa ( UoP) zawierana jest na 3-miesięczny okres próbny.

Aktualność

Jak jest z pakietem medycznym w LOG Systems sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Dzień dobry! Naszym Pracownikom zapewniamy pakiet medyczny LUX Med. Dajemy możliwość dopłaty do pakietu rozszerzonego, a także dołączenia członka rodziny.

Agata

Witam, chciałabym dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie oraz czy są jakieś premie dla pracowników ?

@Agata

Dzień dobry,! Proces rekrutacji jest raczej standardowy. Analizujemy aplikację na dane stanowisko, zazwyczaj wymagamy jedynie CV, a w przypadku dodatkowych wymagań są one opisane w ogłoszeniu o pracę. Kolejno umawiamy się na spotkanie, po którym zapada decyzja. Premie są przyznawane uznaniowo i zależne są od prowadzonych działań i wyników. W razie pytań zapraszam do kontaktu https://log-systems.com/kariera/

Zostaw merytoryczną opinię o LOG Systems sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LOG Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LOG Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOG Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOG Systems sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii