ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK

Gliwice

Opinie o ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK

Mateusz

Warunki pracy straszne , brak miejsca żeby się umyć ,pseudoszatnia w piwnicy to jakieś nieporozumienie , praca bardzo ciężka nie adekwatna do zarobków ,przełożony Jurek pracoholik rodem niczym Hitler odradzam wszystkim zastanawiającym się czy podjąć tam zatrudnienie , ludzie przychodzą pracują parę dni i odchodzą widząc co dzieje się na miejscu ,dzięki czemu oferty pracy nigdy nie znikają

Mario

Ciekawe jest to ze w firmie Klonek pracuje dużo ludzi a większość to stała ekipa nikt nie pisze tu negatywnie. Tylko ci co pewnie byli przez krótką chwilę i odpadli z wiadomych względów. Czyli wychodzi na to ze wiekszosc tu komentujących to ci ze statusem nierobocia. Ja uważam że jest spoko. Ludzie fajni i klimat fajny. Jak robisz co masz zrobić tez nie można narzekać na kasę. Pozdro

byly

nie polecam. wyzysk straszny

szlifierz

Ciężka praca na szlifierni,umowa śmieciowa bez prawa do płatnego urlopu i chorobowego w razie wypadku lub choroby.Śmiesznie niska stawka godzinowa,miesiąc roboczy przymusowo grubo ponad 200 godzin.Wszystkie soboty pracujące.Przepisy BHP i Prawo Pracy nie istnieją ,a PIP omija ten zakład dużym łukiem więc jednak czary istnieją.

Jajo

Napisanie, że ten zakład to dziura to obraza dla dziury

uk.al.

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy.Gdyby nie tak niskie zarobki to z pewnością bym tam pracował nadal.Pensja na czas,miła atmosfera,fajna załoga.

mam mydło na oczach

Kotka która jest suką,ludzie to małpy,szef nieobliczalny jak awionetka - potrafi jeździć na łyżwach po śląskich chałdach. Jeśli lubisz klimaty mołdawskich komedio-dramatòw,polanych gejowskim sarkastycznym sosem to z pewnością się tam odnajdziesz.

Hajok
@mam mydło na oczach 21.01.2015 07:28

A deloch tam robi albo nie

Zostaw opinię o ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK