Dach-System

Zielona góra

Opinie o Dach-System

robotdachowy

Nie licz na to że otrzymasz to co obiecują jak Cię przyjmują do pracy. Nie otrzymasz obiecanego zarobku 2400 to bujda a jeszcze obetną to co uczciwie zarobiłeś.Co to za umowa zlecenie wyślą Cię do Warszawy gdzieś na zadupie szukaj sobie jedzenia nie licz na delegacje.Kup sobie ubranie robocze -w firmie nie dostaniesz. Masz zarabiać ale na właściciela on chce wykorzystać do maksimum za minimum. Gdzie w tym kraju prawo, PIP?????

robotdachowy

Zostaw opinię o Dach-System - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-System