Opinie o Eurobarb Security Systems Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurobarb Security Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurobarb Security Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobarb Security Systems Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Maciek Nowy wpis

Dostajecie jakieś dodatkowe nagrody do wypłat ? Jeśli tak to jakie ?

handa Nowy wpis

rokis, dla mnie nie ma znaczenia czym się firma zajmuje - byle by zarabiać regularnie dobre pieniądze - czy jest na to szansa ? Zastanawiam się też gdzie oni standardowo umieszczają ogłoszenia.. Chciałbym aplikować ale dajcie znać jak wiecie - kto przeprowadza rekrutację

kruk Nowy wpis

no ja tez mam czasem poslizgi, ale niz groznego, jak juz to 2-3 dni i to tyle

ruben Nowy wpis

robota jak robota, ważne by kase płacili, ja mam na czas, jest okej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurobarb Security Systems Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
kinol

ano, ano! ja tez czuje sie tu niezgorzej, bo moze i poslizgi kilkudniowe czasami sa, to zawsze w miare w czasie dostaje kapuste.

vitek

Mi tam pasuja i godziny pracy i panujace warunki. Fajnie by bylo jakby kasy było więcej, ale tego nigdy za dużo, hehe :)

kwadrat

Robota jaka jest taka jest.Żeby zarabiać trzeba pracować i o to tutaj chodzi.

miszczu

Też jestem na produkcji i uwazam, ze robota jest zadowalajaca, bo co jak co, ale umowe o prace w dzisiejszych czasach niewszedziedostaniesz

gajowy

Praca na produkcji ciężka - ale w obecnych czasach nigdzie nie jest lekko.

jaro

Pracowałem, czas spędzony w tej firmie wspominam nienajgorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobarb Security Systems Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Eurobarb Security Systems Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.

Eurobarb Security Systems Sp. z o.o.