EUROBARB Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o EUROBARB Sp. z o.o.

handa
użytkownik zarejestrowany

rokis, dla mnie nie ma znaczenia czym się firma zajmuje - byle by zarabiać regularnie dobre pieniądze - czy jest na to szansa ? Zastanawiam się też gdzie oni standardowo umieszczają ogłoszenia.. Chciałbym aplikować ale dajcie znać jak wiecie - kto przeprowadza rekrutację

kruk

no ja tez mam czasem poslizgi, ale niz groznego, jak juz to 2-3 dni i to tyle

ruben

robota jak robota, ważne by kase płacili, ja mam na czas, jest okej.

kinol

ano, ano! ja tez czuje sie tu niezgorzej, bo moze i poslizgi kilkudniowe czasami sa, to zawsze w miare w czasie dostaje kapuste.

vitek

Mi tam pasuja i godziny pracy i panujace warunki. Fajnie by bylo jakby kasy było więcej, ale tego nigdy za dużo, hehe :)

kwadrat

Robota jaka jest taka jest.Żeby zarabiać trzeba pracować i o to tutaj chodzi.

miszczu

Też jestem na produkcji i uwazam, ze robota jest zadowalajaca, bo co jak co, ale umowe o prace w dzisiejszych czasach niewszedziedostaniesz

gajowy

Praca na produkcji ciężka - ale w obecnych czasach nigdzie nie jest lekko.

jaro

Pracowałem, czas spędzony w tej firmie wspominam nienajgorzej.

Zostaw opinię o EUROBARB Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROBARB Sp. z o.o.