MSU ODZIAL OCHRONY ANWIL

Włocławek

Opinie o MSU ODZIAL OCHRONY ANWIL

yuk

ja także szukam informacji na temat MSU ODZIAL OCHRONY ANWIL i nie ukrywam mam problem z odnalezieniem jakichlowiek informacji. Jeśli ktoś ma rzetelną wiedzę to proszę, żeby sie wypowiedział tutaj...

gargi

Pracownicy MSU słabo zarabiaja ale jest to naprawde solidna firma.przydało by sie podnieść im kase

marek

nie do konca rozumiem co masz na mysli... moze sam masz jakies traumatyczne przezycie ktorych doznales osobiscie ale to nei znaczy ze inni stana sie tego udzialem

karakan

MSU jest ok zobaczycie co się będzie działo jak inna firma wygra przetarg na ochrone ANWILU zrobi się totalne bagno dla pracowników ochrony głodowe stawki za 250 lub więcej godzin.A jeżeli chodzi o pracowników anwilu to na bramach podczas kontroli będą traktowani jak Hu..(a zresztą sami zobaczą jak)

BOLO

Bardzo dobra i solidna firma(MSU) myślę że żadna inna nie jest w stanie lepiej ochraniać ANWIL.Warunki finansowe pracowników ochrony na dobrym poziomie(jedyny minus to bardzo zróżnicowane stawki płacowe)pozatym jest OK.

Zostaw opinię o MSU ODZIAL OCHRONY ANWIL - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSU ODZIAL OCHRONY ANWIL