DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA

Szczecin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA

Były

Znowu szukają jeleni....

Piotr

potiwerdzam super atmosfera i ludzie, pozdrawiam

Pracownik.

Pracowałem kilka lat. Dużo się nauczyłem. Atmosfera dobra. Ogólnie OK. Pozdrawiam tych co pracują.

Młody

Pracowałem tam parę miesięcy, polecam. Co obiecują to dotrzymują.Płaca jest OK i godziny pracy spoko - można się dogadać, nadgodziny negocjowane.

Odradzam

Pracowałem tam parę miesięcy, kategorycznie nie polecam... obietnice bez pokrycia, wyzysk, praca od świtu do zmierzchu, dosłownie!... za marne grosze, nadgodziny negocjowane Ja miałem 1zł więcej do nadgodziny nie zależnie świątek piątek czy niedziela jak to się mówi. Długo by pisać wiele jest przykładów.

Pracownik

Na początku jest miło, a później czepiają się o wszystko. Szkoda czasu i nerwów.

Onajedna

Również nie polecam. Oszuści i wyzyskiwacze. Szukają taniej siły roboczej. Pięknie są tylko w gadce i obietnicach. Omijajcie to firmę szerokim łukiem, szkoda na nich czasu.

mangas

Całkowicie nie polecam tej Firmy obiecują gruszki na wierzbie a rzeczywistość okazuje się całkiem inna szczególnie pod względem podpisywania umów o prace.

Zostaw opinię o DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA KADRUK SC KOTARSKI DARIUSZ KOTARSKA IRENA