Opinie o Drukarnia KAdruk S.C. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia KAdruk S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KAdruk S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KAdruk S.C. w Szczecin

Jaka jest kultura pracy w Drukarnia KAdruk S.C.?

Tadek
@Ala

Śmieszne to jest przychodzenie na rozmowę nieprzygotowanym... Skoro byłaś odsyłana do strony to znaczy, że mają tam udostępnione informacje, których ty nawet nie raczyłaś przeczytać idąc na rekrutację. Nie zapoznałaś się z firmą do której startujesz a oczekiwałaś czego? Że będą marnować czas na udzielanie Ci odpowiedzi, które sama powinnaś już znać w momencie gdy tam szłaś? Proponuje następnym razem trochę lepiej się przygotować ;)

Mona

Byłam kiedyś na rozmowie o pracę Kierownik który ją przeprowadzał zrobił na mnie złe wrażenie Brak profesjonalizmu próbował ingerować w moje prywatne życie,byłam w szoku!!! A na koniec rozmowy zadał pytanie:ile chciałabym zarabiać? Odpowiedź moja nie była wygórowana to stwierdził, że ich na mnie nie stać Czyli chyba chciał pracownika z dużym doświadczeniem za (usunięte przez administratora)

@Ada

Ale widełki są w przedziale 3500 do 4500brutto czyli netto pomiędzy 2700 a 3400 zł to jaką kwotę najlepiej byłoby podać żeby tam się dosta?, bo to jednak wedle tych widełek jest różnica niewiecej 700zł. , a powie się pracodawcy 4500brutto i można się nie dostać.

MEM Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

ILE PŁACĄ W DRUKARNI NA REKE ??

kk Nowy wpis

Witam. Czy ktoś dostał telefon, że został przyjęty??

Aga Nowy wpis
@kk

Hej! Ja dostałam. Ale to we wrześniu zeszłego roku mnie przyjęto. Najpierw na okres próbny a później już zostałam na umowę o pracę.

kk Nowy wpis
@Aga

Chodzi o teraz. Bo była rozmowa o prace i miał się ktoś odezwać na tak czy Nie i cisza

Czy w Drukarnia KAdruk S.C. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tomasz Zych

Byłem tu na rozmowie na pracownika produkcji. Rozmowa przebiegła w normalnej atmosferze. Warunki są jasne i Pani potwierdziła wszystko tak jak było opisane w ogłoszeniu. A co ważniejsze, to jedna z niewielu firm gdzie oddzwaniają po rozmowie i mówią co i jak nawet jeśli akurat nie mnie wybiorą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drukarnia KAdruk S.C.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mariusz

Cześć, pracowałem w drukarni przez miesiąc w sezonie jesiennym. Później znalazłem pracę we własnym zawodzie. Na ten czas co byłem to mogę śmiało powiedzieć, że polecam osobom, które chcą pracować w normalnej atmosferze. Ludzie fajni, praca normalna, dobra organizacja, kasa też normalna. Fajnie było i pozdrawiam całą załogę.

Maku

Byłem tu na rozmowie. Firma wydaje się być ok. Wszystko jasno powiedziane. Liczę ze oddzwonią.

Byłam tu na rozmowie o pracę. Niestety nie udało mi się dostać do nich do pracy, a szkoda bo zrobili na mnie naprawdę dobre wrażenie. W ogłoszeniu było bardzo dużo informacji o pracy i dodatkowo filmik żeby każdy zobaczył na czym praca polega czego normalnie nie ma w żadnych ogłoszeniach. Na rozmowie było sympatycznie i w sumie to jedyna firma gdzie zapytano mnie ile chciałabym zarabiać a nie z góry narzucono mi sztywna stawke. Warunki pracy są jasne i jeśli się tego trzymają to naprawdę tylko pozazdrościć ich pracownikom.

Czy w Drukarnia KAdruk S.C. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Helena
@Mona

Aha, a dasz wgl znać najpierw ile zawołałaś? Bo tak orientacyjnie to trudno się ustosunkować do tego

Ada
@Mona

To jaka kwotę podałaś? Oni mają jasno określone w ogłoszeniu czego oczekują i jak wygląda praca u nich. Są też podane widełki ile można zarabiać. Jeśli podałaś kwotę spoza widelek to nie ma co się dziwić ze cie odrzucili. Ja podałam stawkę z ich przedzialu i jestem i już 2tyg na okresie próbnym.

Jolanta
@Mona

Nieźle, a w jaki sposób próbował ingerować w Twoje życie prywatne? O co pytał?

@Ada

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drukarnia KAdruk S.C.?

Szymon

Słyszałem od znajomych, ze to dobre miejsce do pracy jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia na stałe.

Patryk

Byłem u nich kilka dni na okresie próbnym i było super. Niestety w tym czasie skręciłem kostkę grając w piłkę i musiałem zrezygnować. Zanim wróciłem to już znaleźli pracownika nowego.

Darek

Moja żona pracuje w tej firmie już od 5 lat i póki co zawsze była zadowolona.

Stan

Od 2 lat jestem klientem tej drukarni i widać że dbają tu o swoich pracowników. Szef traktuje ich z szacunkiem i uważnością, co z pewnością wpływa na ich pozytywne nastawienie i motywację do pracy. Kiedy odwiedzam siedzibę firmy widać, że pracownicy są uśmiechnięci i niezestresowani. Wydają się bardzo zadowoleni z pracy i chętnie wykonują swoje obowiązki. To z pewnością świadczy o tym, że firma stara się stworzyć przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym pracownicy czują się docenieni i szanowani. Jako klient, bardzo doceniam to podejście firmy do swoich pracowników. Uważam, że zadowoleni pracownicy to klucz do sukcesu każdej firmy, ponieważ ich pozytywna energia i entuzjazm przekładają się na jakość pracy i poziom obsługi klienta. Dlatego zawsze z przyjemnością odwiedzam siedzibę tej drukarni i korzystam z jej usług, wiedząc, że pracownicy są zmotywowani i chętni do pomocy tworząc dla mnie super produkty

Madzia

W firmie pracuje mama mojego chłopaka i jest bardzo zadowlona z warunków jakie jej tam zapewniają. Praca podobno nie zawsze jest lekka pod względem fizycznym ale tak to już jest na produkcji. Nigdzie nie jest idealnie ale tu przynajmniej nie robią (usunięte przez administratora) pracy.

Katarzyna

Podsumowując, uważam, że firma była bardzo dobrym pracodawcą, który dbał o swoich pracowników i starał się zapewnić im najlepsze warunki pracy. Był to naprawdę pozytywny czas w mojej karierze zawodowej, który wspominam z uśmiechem na twarzy. Żałuję, ze sytuacja rodzina zmusiła mnie do odejścia. Prace tam polecam każdemu

Arleta

Pracowałem u nich i moim zdaniem firma była bardzo dobra dla swoich pracowników. Zawsze stawiała na pierwszym miejscu ich dobre samopoczucie i zadowolenie z pracy. Szef zawsze był otwarty na pomysły i sugestie pracowników, co dawało poczucie, że nasza praca jest ważna i doceniana i ze liczy sie z naszym zdaniem

King

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że firma jest bardzo dobra dla pracowników i stara się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy. Nie mam im nic do zarzucenia.

Zuch

Według info jakie dostaje od brata, to ta drukarnia, cieszy się dobrą opinią wśród pracowników. Słyszałem, że firma stara się stworzyć przyjazne i pozytywne środowisko pracy oraz dba o dobre relacje z pracownikami. Pracownicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności przez udział w szkoleniach.

Amanda

Byłam dzisiaj na rozmowie. Przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Prowadzący sympatyczny. Warunki są dobre. Mam nadzieję, ze dostanę pozytywną odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KAdruk S.C. - Szczecin

• Jak się pracuje w Drukarnia KAdruk S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KAdruk S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KAdruk S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia KAdruk S.C.
3.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Eugeniusza Romera 10E
    71-246 Szczecin