Delko OTTO

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Delko OTTO

Zuzanna

@robert a jak obecnie wygląda praca w Delko OTTO? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, które są istotne dla pracowników? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą pod uwagę Delko OTTO jako potencjalnego pracodawcę.

er

@elo no niewiele jest firm ktore tyle lat potrafia siee utrzymac

Frejowski

JEŻELI NIE PODOBA SIĘ WAM PRACA W DELKO OTTO ZAPRASZAM WAS DO NAS DO FREGA KIELCE TU BĘDZIE WAM SIĘ PRACOWAŁA W DUŻO LEPSZYCH WARUNKACH ZAPRASZAMY KIEROWCÓW JAK I PH FAJTERÓW KTÓRZY LUBIĄ PRACOWAĆ A NIE MARUDZIĆ

ja

kodek pracy mówi że masz zarobić najniższą a nie mieć na papierze tak że PIP to wali na co ty się skarżysz takie prawo miej pretensje do ustawodawcy pozdrawiam

robol

Koleżko wyżej, ty chyba pracujesz w inny delko- umowa w Kielcach do 2019r. i na papierze właśnie 1400 brutto. Nie ma jednak to już większego znaczenia bo zlikwidowali ten cały syf i wszystkich zwolnili...omijać takie dziadostwo z daleka!

AAA

Przyjdź a się przekonasz. Dokładnie 1394zł. Ponieważ jest regulamin wewnętrzny któy na to pozwala i dopiero premią wyrabiasz sobie do najniższej krajowej. Wszystko dobrze tylko nadgodziny masz obliczane właśnie od tej kwoty.

abc
@ja 17.01.2015 22:40
nie wierze że masz podstawę 1400 bo najniższa jest 1750 więc nie oczerniaj

Kolego tam prawie wszyscy mają podstawę z okresy 2000 roku tj 1200-1400 brutto a wyrównanie premiami - powinien się tym zająć PIP i inne instytucje ale podobno jest to zgodne z przepisami pracy i jest dobrze jak ktoś jest zdrowy ale jak zachoruje to premia przepada i dostaje 700 na rękę z zusu

robert
@ja 17.01.2015 22:40
nie wierze że masz podstawę 1400 bo najniższa jest 1750 więc nie oczerniaj

Wiele osób w tej firmie ma podstawę sprzed 10 lat - 1200 - 1300 brutto i tak pracują i niby zgodnie z prawem , reszta to premie , nadgodziny , dodatki i podobne dopłaty do najniższej sprzed 10 lat Nikt się za to nie weźmie bo straci prace

ja

pracuje w Delko już naście lat i nie narzekam a jak komuś nie chce się pracować to zawsze będzie mu żle wiem z autopsji że nadgodziny są płatne w/g kodeksu pracy

ooł
@ja 16.01.2015 20:05

co ty pier.... pomyśl zanim coś napiszesz!!!!

byly pracownik
@ja 16.01.2015 20:05

najgorsza firma naswiecie, klamcy i wyzyskiwacze!!!!!!!

jan

Lipa straszna malo placa zenia na kazdym kroku robota po 13h a placa za 8 i gruby sie bardzo buja

nigger
@jan 20.12.2014 19:58

Praca w DelkoGetto jest zajebista. Dobre zarobki ponad 2000PLN na rękę za 260 godzin w miesiącu mimo jak twierdzi pan Prezes że nie ma obrotu. A tak poza tym tylko mobbing ze strony przełożonych oraz praca po 13 godzin dziennie przez 4 tygodnie z rzędu a następnie w końcu 1 zmiana tylko do 14 czyli całe 8h ale mamy mały kruczek bo trzeba przyjść do pracy w sobotę (taki mały gift żebyś się nie odzwyczaił od nadgodzin potocznie "kozy" ) a jeśli nie możesz przyjść w sobotę bo masz szkołę lub inne głupoty to cyt: jednego z przełożonych "albo praca albo szkoła".I na tym zakończę moje wypociny bo nie mam siły dalej pisać ponieważ boli mnie już palec od klikania w klawiaturę. Pozdrawiam wszystkich NIGERÓW z DelkoGetto. Ps.dla zainteresowanych godziny pracy 6-14 + sobota 12-1 nad ranem 14-3 jw 16-5 jw 14-3 jw i w końcu 1 zmiana 6 14 + sobota Pps zarobki 1400pln BRUTTO plus premia uznaniowa Szczerze polecam pracę w tej firmie Ten post oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum). Czytelnicy Forum mogą na razie nie mieć dostępu do tego posta. Dlaczego post oczekuje na weryfikację?

gość

Oj Seba, ale z ciebie zazdrośnik a do tego kłamczuch. Ja tam również pracowałem i znam tą firmę bardzo dobrze. Firma jakich mało a dziewczyny jak to dziewczyny ...może ktoś trafił na zły dzień . A dlaczego kłamczuch... tacy, którzy piszą takie rzeczy na forach[usunięte przez moderatora] a tam tacy nie pracują i nigdy nie pracowali.

ali

ok wysyłam e-mail mam nadzieję że będzie odebrany przez osobę kompetentną i nie wyparuje i że nie będzie więcej takiej sytuacji jaka miała miejsce i takie osoby jak ta Pani nie obiorą więcej telefonu od klienta

pracownik Delko Otto

Niestety mail "wyparował" i nie mogę poznać jego treści. Na forum nie chcę dalej prowadzić dyskusji i bardzo proszę o podanie adresu np.GG, e-mail lub proszę o kontakt pod adresem delkootto.skargi.wnioski@gmail.com Obiecuję, że sprawa zostanie wyjaśniona i nic podobnego więcej się nie powtórzy.

ali

Dzięki za zainteresowanie ale szkoda ,że dopiero po takim czasie i że przez stronę o opiniach e-mail pisałem 14.02.2013 r. na adres, który jest na Państwa stronie internetowej Centrali w Ostrowcu tj. delko_otto@delko.com.pl a spotkanie z Państwa firmą i jej pracownikie /była to Pani/ bardzo nie przyjemne było w dniu 13,02.2013r. w godzinach wcześnie porannych zaraz po godzinie 8.00.Nie oczekuje od Państwa nie wiadomo czego ale w dzisiejszych czasach przyszłego klienta należy traktować poważnie a pracownicy zatrudniani powinni być kompetentni a nie zniechęcać do nawiązania współpracy i być aroganccy nie wiadomo przez takie zachowanie ile Państwo stracili klientów.

pracownik Delko Otto

Szanowny kliencie, proszę wskazać na jaki adres email wysłana była skarga bądź zapytanie ofertowe? Bardzo proszę o odpowiedź ! PS. W sprawach rozpoczęcia współpracy proszę o kontakt z Centralą, zostanie Pan przekierowany do właściwej osoby.

xxx

lipa

Zostaw opinię o Delko OTTO - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delko OTTO