Opinie o Delko OTTO w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Delko OTTO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Delko OTTO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delko OTTO w Ostrowiec Świętokrzyski

Hanka Nowy wpis

Czemu tutaj nikt z działu handlowego nie zagląda? Na stronie jest zaproszenie by słać CV na przedstawiciela handlowego, a jakoś przez brak aktualnych opinii nie jestem do końca przekonana. Możecie mnie utwierdzić w przekonaniu, że nie ma rotacji i stąd ta cisza? Z jakiej podstawy w tym roku ruszę?

Zuzanna Nowy wpis

@robert a jak obecnie wygląda praca w Delko OTTO? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, które są istotne dla pracowników? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą pod uwagę Delko OTTO jako potencjalnego pracodawcę.

er

@elo no niewiele jest firm ktore tyle lat potrafia siee utrzymac

kodek pracy mówi że masz zarobić najniższą a nie mieć na papierze tak że PIP to wali na co ty się skarżysz takie prawo miej pretensje do ustawodawcy pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Delko OTTO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
robol

Koleżko wyżej, ty chyba pracujesz w inny delko- umowa w Kielcach do 2019r. i na papierze właśnie 1400 brutto. Nie ma jednak to już większego znaczenia bo zlikwidowali ten cały syf i wszystkich zwolnili...omijać takie dziadostwo z daleka!

AAA

Przyjdź a się przekonasz. Dokładnie 1394zł. Ponieważ jest regulamin wewnętrzny któy na to pozwala i dopiero premią wyrabiasz sobie do najniższej krajowej. Wszystko dobrze tylko nadgodziny masz obliczane właśnie od tej kwoty.

nie wierze że masz podstawę 1400 bo najniższa jest 1750 więc nie oczerniaj

aab
@ja

Kolego "Ja" nie wiem w którym delko pracujesz ale mowa o 1400 brutto tyczy się delkootto w Ostrowcu św

abc
@ja

Kolego tam prawie wszyscy mają podstawę z okresy 2000 roku tj 1200-1400 brutto a wyrównanie premiami - powinien się tym zająć PIP i inne instytucje ale podobno jest to zgodne z przepisami pracy i jest dobrze jak ktoś jest zdrowy ale jak zachoruje to premia przepada i dostaje 700 na rękę z zusu

robert
@ja

Wiele osób w tej firmie ma podstawę sprzed 10 lat - 1200 - 1300 brutto i tak pracują i niby zgodnie z prawem , reszta to premie , nadgodziny , dodatki i podobne dopłaty do najniższej sprzed 10 lat Nikt się za to nie weźmie bo straci prace

pracuje w Delko już naście lat i nie narzekam a jak komuś nie chce się pracować to zawsze będzie mu żle wiem z autopsji że nadgodziny są płatne w/g kodeksu pracy

nigger
@ja

Człowieku ależ ja nie narzekam na pracę bo dobrze że chociaż w tym chorym kraju(mieście) taka jest tylko opisuję całą tą chorą sytuację jaka obecnie panuję w tej firmie nie wiem kim ty jesteś ale to nie jest przyjemność pracować przez 4 tygodnie po 13h do 3 lub 5 rano i cóż że płacone są nadgodziny jak pensje za grudzień(ciężko to nazwać pensją za taką ilość nadgodzin i to nocnych)za średnio 240-260 godzin wyniosły niewiele ponad 2000pln na rękę a w domu byleś po 8h(w tym 5-6 przespałeś) i traktujesz go tylko jako noclegownie przecież to jest żenada kpina po prostu brakuję słów aby tą sytuację opisać a pan prezes powinien się wstydzić za to jak płaci pracownikom oraz że ich traktuję jak pół darmową siłę roboczą. Ale czego oczekiwać przy podstawie 1400pln brutto(1000pln na rękę)Nie mam ochoty opisywać już innych sytuacji które zachodzą w tym zakładzie bo nie chcę obrażać innych ludzi(chociaż nie wiem dlaczego ktoś może czuć się obrażony jeśli mu się powie prawdę cóż PRAWDA W OCZY KOLĘ)więc pracowniku który pracujesz już naście lat albo jesteś masochistą lub kimś z biura i próbujesz wybielić tą firmę przed ludźmi i nie obrażaj swoimi wypowiedziami ludzi którzy naprawdę ciężko tam pracują

ooł
@ja

co ty pier.... pomyśl zanim coś napiszesz!!!!

byly pracownik
@ja

najgorsza firma naswiecie, klamcy i wyzyskiwacze!!!!!!!

jan

Lipa straszna malo placa zenia na kazdym kroku robota po 13h a placa za 8 i gruby sie bardzo buja

nigger
@jan

Praca w DelkoGetto jest zajebista. Dobre zarobki ponad 2000PLN na rękę za 260 godzin w miesiącu mimo jak twierdzi pan Prezes że nie ma obrotu. A tak poza tym tylko mobbing ze strony przełożonych oraz praca po 13 godzin dziennie przez 4 tygodnie z rzędu a następnie w końcu 1 zmiana tylko do 14 czyli całe 8h ale mamy mały kruczek bo trzeba przyjść do pracy w sobotę (taki mały gift żebyś się nie odzwyczaił od nadgodzin potocznie "kozy" ) a jeśli nie możesz przyjść w sobotę bo masz szkołę lub inne głupoty to cyt: jednego z przełożonych "albo praca albo szkoła".I na tym zakończę moje wypociny bo nie mam siły dalej pisać ponieważ boli mnie już palec od klikania w klawiaturę. Pozdrawiam wszystkich NIGERÓW z DelkoGetto. Ps.dla zainteresowanych godziny pracy 6-14 + sobota 12-1 nad ranem 14-3 jw 16-5 jw 14-3 jw i w końcu 1 zmiana 6 14 + sobota Pps zarobki 1400pln BRUTTO plus premia uznaniowa Szczerze polecam pracę w tej firmie Ten post oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum). Czytelnicy Forum mogą na razie nie mieć dostępu do tego posta. Dlaczego post oczekuje na weryfikację?

gość

Oj Seba, ale z ciebie zazdrośnik a do tego kłamczuch. Ja tam również pracowałem i znam tą firmę bardzo dobrze. Firma jakich mało a dziewczyny jak to dziewczyny ...może ktoś trafił na zły dzień . A dlaczego kłamczuch... tacy, którzy piszą takie rzeczy na forach[usunięte przez moderatora] a tam tacy nie pracują i nigdy nie pracowali.

ali

ok wysyłam e-mail mam nadzieję że będzie odebrany przez osobę kompetentną i nie wyparuje i że nie będzie więcej takiej sytuacji jaka miała miejsce i takie osoby jak ta Pani nie obiorą więcej telefonu od klienta

pracownik Delko Otto

Niestety mail "wyparował" i nie mogę poznać jego treści. Na forum nie chcę dalej prowadzić dyskusji i bardzo proszę o podanie adresu np.GG, e-mail lub proszę o kontakt pod adresem delkootto.skargi.wnioski@gmail.com Obiecuję, że sprawa zostanie wyjaśniona i nic podobnego więcej się nie powtórzy.

ali

Dzięki za zainteresowanie ale szkoda ,że dopiero po takim czasie i że przez stronę o opiniach e-mail pisałem 14.02.2013 r. na adres, który jest na Państwa stronie internetowej Centrali w Ostrowcu tj. delko_otto@delko.com.pl a spotkanie z Państwa firmą i jej pracownikie /była to Pani/ bardzo nie przyjemne było w dniu 13,02.2013r. w godzinach wcześnie porannych zaraz po godzinie 8.00.Nie oczekuje od Państwa nie wiadomo czego ale w dzisiejszych czasach przyszłego klienta należy traktować poważnie a pracownicy zatrudniani powinni być kompetentni a nie zniechęcać do nawiązania współpracy i być aroganccy nie wiadomo przez takie zachowanie ile Państwo stracili klientów.

pracownik Delko Otto

Szanowny kliencie, proszę wskazać na jaki adres email wysłana była skarga bądź zapytanie ofertowe? Bardzo proszę o odpowiedź ! PS. W sprawach rozpoczęcia współpracy proszę o kontakt z Centralą, zostanie Pan przekierowany do właściwej osoby.

xxx

lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Delko OTTO - Ostrowiec Świętokrzyski

Delko OTTO
2.5/5 Na podstawie 44 ocen.

Delko OTTO