Arcano Serwis Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Arcano Serwis Sp. z o.o.

Niezadowolona

Witam. W tej firmie pracowałam kilka miesięcy i żałuję bo to były stracone miesiące. Ciężko o wolne i pretensje o wszystko. Nie wypłacają pieniędzy a jak się ktoś dopomni o swoje to zero odzewu i totalne zlanie nic dziwnego że się dorabiają na człowieku.

sraty taty

witam was serdecznie praca od pon do niedzieli ostrzegam zastanówcie się kilka razy zanim podejmiecie pracę w tym syfie ja tak pracuje w van grafie od kilku miesięcy od pon do niedzieli bo nie mozna wziąsc wolnego dnia bo nie ma dodatkowej osoby jak niewolnik kuzwa nocki są co 2 miesiące i płatne jak w dzień a przecież w kazdej pracy jest dodatek za nockę a tu nie ma kodeks pracy nakazuje 5 dni w tyg pracujących a nie 7 zastanówcie sie zanim podejmiecie tu prace trzeba ich podpierniczyc do inspekcji pracy a pozatym na umowie dają 2 tyg wypowiedzenia na umowie zlecenie smieszne co nie żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hihi

witam, w firmie as serwis z poznania z ul gen andersa tez leca w kulki dzisiaj sie dowiedzialam sie w zusie ze nie zglosili mnie a dwa miesiace pracuje w van grafie oszusci-a myslalam ze z pani agnieszki szeller ogrodowskiej to wiarygodna osoba ha

ASIA

Pracowałam w firmie Arcano i żałuje ze dawałam się oszukiwać. Pracowałam na umowe o dzieło, mówili ze to tylko - 2-3 miesiące jako okres próbny. Po tym czasie miałam dostać umowe o prace... i co główno. Co chwile jakieś wymówki,odciąganie w czasie, puste obietnice. Gdy skończyła mi się cierpliwość i poprosiłam o umowe zgodnie w wcześniejszymi ustaleniami usłyszałam że moge nadal pracować ale tylko na umowe o dzieło. Więc podziękowałam za współprace. Zapewne na moim miejscu jest już ktoś, kto przejdzie taki sam proces. UWAŻAJCIE I NIE DAJCIE SIĘ LUDZIE. tO JUŻ NIE TE CZASY :)

Barbara

Nie zgadzam się pracuję w tej firmie 6 rok i wszystko jest ok. Zawsze mam pieniądze na czas a gdzie indziej tak nie byĺo. I za urlop tez mi zapłacili.

AGA

Witam wszystkich!!! Pracowałam w firmie Arcano - i co - nie polecam!!!Umowy śmieciowe - tylko o dzieło. Brak ubezpiecznia nie wspomne ze w razie choroby nie ma chorobowego, nie ma urlopu, nie liczą sie lata pracy. Ludzie nie dajcie się oszukiwać i to do tego śmieszne stawki godzinowe. KPINA I OSZUKIWANIE LUDZI. Jeśli my pracownicy bedziemy się godzić na takie umowy Śmieciowe to tymm bardziej rząd sam sobie z tym problemem nie poradzi. To my musimy powiedziec STOP!!!!! Ządna kariera w tej firmie tym bardziej jako sprzątaczka;)

Zostaw opinię o Arcano Serwis Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcano Serwis Sp. z o.o.