Opinie o pinokio.pl - Pinokio Baby Fashion M. P. W. Gizińscy s.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZKD PINOKIO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZKD PINOKIO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZKD PINOKIO w Piotrków Trybunalski

Gdyby było tak źle jak niektórzy tu wypisują, to chyba nie byłoby nagród jubileuszowych za 20 lat pracy… kto chce się rozwijać i uczyć ten taka szanse ma.

@Anonim

Firma upada, widać to do gołym okiem. Brak nowości, sklep wygląda jakby się tam czas zatrzymał. Ostatnie kolekcje brzydkie, widać, ze chyba im się projektant zmienił. Nagrody to sobie mogą rozdawać. Pozwalniali ludzi, pozamykali sporą część firmy, działąją na jakiś zewnętrznych zleceniach. Tak to jest jak się dwóch nieznających się prowadzeniu firmy chłopaczków bierze się za biznesy.

Anonim Nowy wpis

Anonim Nowy wpis
@Anonim

Jaka atmosfera jest między działami w ZKD PINOKIO?

Czy istnieje możliwość rozwoju w ZKD PINOKIO?

Czy w ZKD PINOKIO zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nikt

Zmian zaszło sporo. Właścicielka przeszła na emeryturę, a firmę przejęli dwaj synowie. Od tego momentu zaczęła się katastrofa. Goście nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy, działają pod wplywem impulsu, a powiedzieć, że są impulsywni, zwłaszcza jeden, to nic nie powiedzieć. Niezrównoważenie emocjonalne, histerie, straszenie, dąsanie się to wszytko cechy jednego z "przywódców". Drugi "szef", smakosz paznokci, boi się odezwać, za to perfekcyjnie potrafi przeinaczac fakty i zakłamywać rzeczywistość, żeby tylko się wybielić i nie narazić na niekontrolowana histerię brata. Podsumowując goście swoją wizją zniszczyli rozpoznawalną markę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ZKD PINOKIO? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zdecydowanie nie polecam. Ludzie zarządzający Pinokio stosują (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Chaos, brak decyzyjności, nieuzasadnione pretensje. Zdarza się im krzyczeć na pracowników używając przy tym słownictwa gorszego niż spod budki z piwem. Firma kreuje się na przyjazną rodzinną firmę, ale w rzeczywistości stworzyli małe piekło na ziemi. Niestety o pracę w okolicy trudno, więc spora część pracowników musi godzić się na poniżenie, żeby mieć jakąkolwiek pracę niż żyć z zasiłku dla bezrobotnych.

Lala

Co się dzieję w tym Pinokio ludzi zwalniają robią (usunięte przez administratora) Prezes doprowadza pracowników do płaczu .

@Lala

Gdy p. Mariola prowadziła firmę wraz z mezem p. Leszkiem była tam fantastyczna atmosfera aż chciało się przychodzić do pracy. Gdy się rozstali i zostali wprowadzeni tam synowie właścicieli to jest tragedia. Panoszą się strasznie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ZKD PINOKIO?

Rekin

Covid-19 !

Lala

Macie kogo wspominać?Śmiech. Poszedł jak wiele osób.

Natalia

@chudy gonzolo kogo masz na myśli?

nessa

On nie nazywał się Maciek. Poza tym skąd takie mocne stwierdzenie, że nie nadawał się do życia? Zawsze rano na stołówce nam się kłaniał i się uśmiechał. Może wyglądał na taką cichą osobę, ale czasami zdarzało się, że zamieniał z nami słowo.

Czy ZKD PINOKIO zatrudnia studentów?

Chudy gonzolo

Tak...w sumie on nie był studentem, syn jednej ze szwaczek. Popracowal rok I nie przedłużyli mu umowy, w sumie to sie nie dziwię bo nie nadawał sie do życia

Miła

To co się dzieje w firmie to śmiech. Niektóre działy pracują na wysokich obrotach a dział sprzedaży internetowej popiia kawę. Jak były inne tam panie to się nie wyrabiamy i pomocy nie miały a teraz są 2 panie i się sprowadzają po zakładzie. Tu papieros potem rozmowy z chłoptasiem.Czy szefostwo tego nie widzi???!!!

drobniak

Mam zupełnie inne, dobre zdanie o firmie. Tylko żeby dobrze oceniać trzeba dobrze pracować

Jagoda
@drobniak

Hmmm. No ciekawe tak tam właśnie jest osoby, które dobrze pracują, starają się a nie odpowiadają osobie zarządzającej to i tak prędzej czy później wylecą pod pretekstem za mała wydajność.

Magdalena

@Tonia, pracujesz w firmie ZKD PINOKIO? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu w firmie? Według jakich kryteriów przyznawana jest premia, czy można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe? Przestaliście aktywizować w tym wątku. Co na to wpływa? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ZKD PINOKIO o opisanie aktualnej sytuacji w tej firmie. Każda opinia będzie bardzo ważna i cenna!

Jagoda
@Magdalena

Witam nie polecam tej firmy. ZKD PINOKIO oddział w Przysusze jest to miejsce dla osób zaklamanych, dwulicowych i fałszywych.... (usunięte przez administratora)Przychodzą o której chcą jak i również wychodzą kiedy chcą(usunięte przez administratora)

Remik

Tonia

Jak mało płacą to wina pracodawcy , każdego. Bo za słabo promuje swoją firmę,za mało sprzedaje w Europie i na świecie,Wzory są zbyt monotonne,mały wybór odzieży.Brak reklamy w telewizji.Brak sklepów firmowych w Europie,Za małe zaangażowanie młodych współwłaścicieli w firmę.Mama powinna iść na emeryturę już odpocząć.a szwaczki są podzielone na grupy i zawsze narzekają.Zawsze jakaś musi dominować.Szwalnia to ciężki kawałech chleba dla właścicieli i szwachek ,taka dola szyjących szmaty.

Edyta

Pracuję w Firmie od przeszło czterech lat. To jeden z najlepszych pracodawców na rynku! Inwestuje w pracowników zapewniając szereg szkoleń i wyraźną ścieżkę awansu.

ZX
@Edyta

TAK ICH POCHWALIŁAŚ, BO W WAS Z BIURA INWESTOWALI, A W KOŃCU I TAK CIĘ WYLALI

@ZX

Nie wywalili - tylko odeszłam. Każdy ma wybór :-)

Firma Pinokio jest stabilnym pracodawcą. To co ich wyróżnia na tle innych zakładów tego typu to, że mają prace cały czas a nie tylko w sezonie. Od tego roku dodatkowo wprowadzili premię, niestety tylko dla tych dobrych szwaczek, ale jednak kilkanaście osób się łapie. Nie wiem skąd informacja, że zatrudniają Ukraińców bo były jakieś takie dziewczyny ale raptem na tydzień jak wszyscy chorowali.

Szwaczka ta prawdziwa
@anonymous

Droga Dyrekcjo. Na premierę łapią się tylko te niedobre szwaczki co nie umieją szyć, bo obsadzone są na tych prostych pracach, jak np. praca na napach, do tego jeszcze tu są najlepsze stawki. Pozamieniajcie dziewczyny na stanowiskach a okaże się które są dobrymi szwaczkami. W przypadku braku pracy na danym stanowisku to dobra szwaczka nie przesiaduje na pakowaniu udając że coś robi, tylko przesiądzie się na inną maszynę ! Doceniacie nie umiejętności lecz ich brak !

Magdalena

@anonymous opiszesz swoje doświadczenia w ZKD PINOKIO? Dlaczego odradzasz, jest jakiś konkretny powód? Jakie są godziny pracy Zakładzie? Czy można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe? Posiadacie informacje na temat atmosfery panującej w ZKD ? Napiszcie o tym!

szwaczka

Oj tak Pyzia Słuszna uwaga co do przyzwoleń dla niektórych szwaczek w Pinokiu, które nie muszą przechodzić na inne maszyny, bo wolą wpisywać sobie godziny "na pakowaniu" opiepszając się.Takie spoufalenie z przełożonymi. A dla reszty dziewcząt nie ma zmiłuj się tylko rób co ci karzę nie ważne za ile ! Dziwne stawki wymyślane na chybił trafił. Zarobki poniżej najniższej, a konfrontacja z szefostwem w koło ta sama. Jednym słowem PARODIA !!! Coraz nas mniej, a szkoda, bo to była taka fajna szwalnia. A takie ładne ciuszki szyjemy, klienci zadowoleni, gdyby oni wiedzieli jakim kosztem?!

Pati

Czy firma normalnie działa? Mam zamiar szukać tu pracy , podpowiedzcie coś

@Pati

JAK NAJDALEJ OD PINOKIA, wszystko inne lepsze niż ta firma!

Zostaw merytoryczną opinię o ZKD PINOKIO - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ZKD PINOKIO?

Zobacz opinie na temat firmy ZKD PINOKIO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZKD PINOKIO?

ZKD PINOKIO
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Mireckiego 4
    97-300 Piotrków Trybunalski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042