ZKD PINOKIO

Piotrków Trybunalski

Opinie o ZKD PINOKIO

Pracownik jeszcze, niestety...

Najgorsza jest tam atmosfera. Znerwicowana właścicielka krzycząca na pracowników, w trakcie wybuchu przeklinająca i gotowa zabić. Do zestawu dwóch rozpieszczonych synów, w zasadzie nie reprezentujących sobą nic, tzw. zawód syn. Praca dla lubiących wyzwania owszem, ale w zestawie polecam tabletki uspokajające.

wkurzona

Radzą sobie dobrze, bo całe szczęście mają kilku dobrych pracowników, których niestety nie szanują.

xxx

KAŻDA INNA SZWALNIA TYLKO NIE TA TAM SIĘ TYLKO WYKORZYSTUJE LUDZI PIENIĄDZE SĄ TYLKO NIE ROBOLI OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ

szwaczka

Najniższa krajowa lub trochę ponad z sobotami i nadgodzinami, za starego szefa było inaczej, teraz nie da się zarobić.

xxx

ZAROBKI OCZYWIŚCIE WSZYSTKO NA PASKU NIC POD STOŁEM ,ALE JEST TO NAJNIŻSZA KRAJOWA ALBO Z DOPŁATĄ DO NIEJ UMOWA NA 1/2 ETATU ŻENADA tKPu

xxxx

Te trzy ostanie opinie to kompletna bzdura. Nigdy tam nie było dobrej atmosfery! Każdy tylko pilnuje siebie, nikogo nie obchodzi że ktoś wkłada w swoją prace całe serce. Mimo tyle lat na rynku nie można powiedzieć że ta firma daje perspektywy na lepszy rozwój. Uważam że firma nie daje szansy wykfalifikowanym pracownikom. Pozdrawiam .

MM

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, całość wynagrodzenia na pasku, żadnych dopłat "do ręki".

Pracuję w firmie Pinokio kilka lat, jestem zatrudniona na umowę o pracę (nie umowę śmieciową), praca jest ciekawa, atmosfera bardzo dobra (większość osób angażuje się w swoją pracę bardziej niż to konieczne bo jakoś wszystkim się chce i to lubią), firma się rozwija, mam porównanie z innymi pracodawcami i szczerze polecam pracę w Pinokio. Może te osoby, które wypowiadają się krytycznie mają jakieś powody , nie wiem, jestem zaskoczona.

Edyta

Pracuję w Firmie od przeszło czterech lat. To jeden z najlepszych pracodawców na rynku! Inwestuje w pracowników zapewniając szereg szkoleń i wyraźną ścieżkę awansu.

XXX

Praca na 1/2 etatu , a w praktyce po 9 godzin dziennie + soboty. Zarobki poniżej najniższej krajowej adekwatne do 1/2 etatu. Przeliczając 4 zł na godz. Żenada !!!!

on

ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE...KAŻDEMU..WOLĘ KAŻDĄ INNĄ PRACĘ...SZYDERCZY I PONIŻAJĄCY UŚMIECH, ZA KTÓRYM NIE MA ŻADNEGO NORMALNEGO ZACHOWANIA...GŁUPOTA W ZARZĄDZANIU..I BEZWGLĘDNOŚĆ

Zostaw opinię o ZKD PINOKIO - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZKD PINOKIO