Chemiks Sp. z o.o.

Góra Kalwaria

Opinie o Chemiks Sp. z o.o.

anonymous

Pracowałem przez dwa tygodnie. Dostałem uczuleń na skórze. Kierownictwo popaprane ale chłopaki na produkcji fajni za wyjątkiem jednego albo dwóch starych capów. Zarobki ujdą w tłoku choć szału nie ma. Ogólnie atmosfera zła. Raczej nie chciałbym tam wrócić i nie polecam.

Ireneusz

Szukam pracy jako operator wózka widłowego w połączeniu z pracą na magazynie, czyli standardu. Widzę, że Chemiks szuka i wymagań poza uprawnieniami nie ma. Martwi mnie jedynie to, że tutaj taka cisza w komentarzach i nie wiem w sumie co myśleć o tej firmie. Z informacji zasłyszanych to chyba praca normalna.

Ewa
@Ireneusz 02.08.2015 23:51

porażka, omijać z daleka

Marek
@Ireneusz 02.08.2015 23:51

normalna praca dla nienormalnych ludzi; jeśli ktoś chce pracować w Chemiksie musi być nienormalny; pełen kompleksów szef, który otacza się błaznami głupszymi od siebie; facet jest wycięty z PRL-owego kuriera, nie znosi jakiejkolwiek inicjatywy, wszelkie dobre pomysły które nie są jego pomysłami są z natury złe; jak ktoś lubi tego typu klimaty to gorąco polecam ale jeśli ktoś jest normalnym, logicznie myślącym człowiekiem dobrowolnie nie powinien iść tam do pracy;

Zostaw opinię o Chemiks Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemiks Sp. z o.o.