Chemiks Sp. z o.o.
counter
2 8 11 5 1
Administrator Nowy wpis

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Chemiks Sp. z o.o.. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

Administrator Nowy wpis

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Chemiks Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Tytan Nowy wpis
@Administrator

Jest ok

anonymous

Pracowałem przez dwa tygodnie. Dostałem uczuleń na skórze. Kierownictwo popaprane ale chłopaki na produkcji fajni za wyjątkiem jednego albo dwóch starych capów. Zarobki ujdą w tłoku choć szału nie ma. Ogólnie atmosfera zła. Raczej nie chciałbym tam wrócić i nie polecam.

Tak4Nie
Cap nr 1
@anonymous

Cześć cymbale chciał bym dać ci dobrą radę jeżeli nie chcesz być stary to się powieś za młodu !!!!!

Tak1Nie1
anonymus Nowy wpis
@Cap nr 1

jak jesteś niedojebkiem to sam się powieś; zrobisz przysługę ludzkości mały zgredie i nieudaczniku

Synek

Pracowałem 9 lat i polecam, fajni ludzie, szef sprawiedliwy. A tych dwoch capów :) to klawi ludzie. Pozdrowiam Chemiks.

Chemiks
@Synek

I my pozdrawiamy

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ireneusz

Szukam pracy jako operator wózka widłowego w połączeniu z pracą na magazynie, czyli standardu. Widzę, że Chemiks szuka i wymagań poza uprawnieniami nie ma. Martwi mnie jedynie to, że tutaj taka cisza w komentarzach i nie wiem w sumie co myśleć o tej firmie. Z informacji zasłyszanych to chyba praca normalna.

Ewa
@Ireneusz

porażka, omijać z daleka

Tak5Nie

Marek
@Ireneusz

normalna praca dla nienormalnych ludzi; jeśli ktoś chce pracować w Chemiksie musi być nienormalny; pełen kompleksów szef, który otacza się błaznami głupszymi od siebie; facet jest wycięty z PRL-owego kuriera, nie znosi jakiejkolwiek inicjatywy, wszelkie dobre pomysły które nie są jego pomysłami są z natury złe; jak ktoś lubi tego typu klimaty to gorąco polecam ale jeśli ktoś jest normalnym, logicznie myślącym człowiekiem dobrowolnie nie powinien iść tam do pracy;

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Chemiks Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Chemiks Sp. z o.o.