Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Dyrektor

Nie tak to mieli pod sufitem. Teraz zapewne żałują, ale mogą się cmoknąć. Tak to jest jak się nie myśli tylko kieruje emocjami...

Poinformowany

A czemu w Krakowie odeszli do Bechcika?? Coś musiało być nie tak...

No socjal

W biznesie chodzi o to żeby Firma zarobiła knurze jeden a handlowiec ma to zrobić

Socjal No future

W biznesie chodzi o to zeby zarabiać. Sierotki co sobie nie radzą są zbulwersowane Ze sie od nich cos chce przecież szacunek musi być. Nie znam dobrego handlowca który mówi ze go nie sZanuja bo robi co do niego należy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
pracowity

Masz racje, inni pracownicy to za darmo tam powinni pracować. Własnie idealnie odzwierciedlasz ideę 3W DB. Tacy ludzie jak Ty nie powinni brać się za tworzenie poważnej firmy i zatrudnianie kogokolwiek innego, bo nie stać ich na szacunek dla drugiej osoby :)

Komunista...

"jeżeli nie jesteś handlowcem, lub nie robisz wyników, to jesteś dla nich nic nie warty" - pogratulować yntelektu... a cos Ty myslal, ze to Caritas??? hahahaha

pracowity

W firmie myślą, że wystarczy dbać o handlowców, a cała reszta nie ma znaczenia. Nie rozumiem tylko, po co w takim wypadku chcieli wyglądać jak poważna firma, która posiada strukturę. Jeżeli nie jesteś handlowcem, lub nie robisz wyników, to jesteś dla nich nic nie warty. Dziwi mnie takie podejście do biznesu, podobno pracownicy to kapitał firmy - tylko nie obowiązuje ta zasada w 3W DB.

kol

Bylem swiadkiem jako klient jak tlusty wogole nie pasujacy na niby dyrektora darl swoja brzydko powiem gebe na swoich siedzacych I obslugujacych klientow wspolpracownikow. Zal, wstyd jak tak mozna. Moja noga tam nie stanie I jest to nie tylko moja opinia.

3w

Tak zgadzam sie, ze zaczynaja straszyc zwolnieniami dyscyplinarnymi, ale takich oddzialow jest na jednej rece mozna policzyc. To jest szok, co tam zaczyna sie dziac. Najgorzej jak ktos byl zwyklym prostakiem, a zostal dyrektorem. I dlatego tam nie pracuje, bo psychicznie sie nie da !!!

Napalony

A jak w 3 W Z limitami? Podobno na koniec roku czeka wszystkich weryfikacja. I mają zabierać.

finans

Oj źle się dzieje w 3W, ciągną się za nimi bezpodstawne zwolnienia dyscyplinarne. Kto tam w ogóle zarządza, że pozwala na takie rzeczy?? Za niedługo zamiast prowadzić firmę, będą zmuszeni przesiadywać w sądzie pracy..

Obecny

Warto z 3W oczywiście tylko co ty tam chlopie bedziesz robil? Firma -zarzad mysli ze przyprowadzisz swoich klientow -ale twoich klientow juz ktos obsluguje lepiej czy gorzej sa juz "przypisani" do jednego z handlowców Zarzad jest tak nieudolny ze nawet tego nie zweryfikowal kto z kim lepiej móglby pracowac tylko leca z tematem prawda jest jedna nie obchodzi ich to a to tylko dlatego ze maja to w gleboko rob cyfre -bedziesz zarabial wtf -tylko jak to robic w tym przypadku - Pozdrawiam imbecylów komentujacych moje wypowiedzi Regionalny

Nieobecny imbecyl
@Obecny

Obecny(Regionalny?)-święte słowa, święte słowa-a tak a propos to w porównaniu z tymi gamoniami z zarządu 3w, jak tam wyglądają twoje osiągnięcia zawodowe. Pochwal się nam chłopie to zaraz pójdziemy do ciebie do roboty .

Gif

Marudy uciekły do sigu to nie ma kto narzekać reszta pracuje. Poczytajcie sobie jak płaczą w sigu

RAAB

Chyba 3W sprzedali bo tak coś strasznie cicho......

Roman udany

Jest wszystko i godne wynagrodzenie i benefity i dobre wyposażenie w narzędzia dla handlowców. Wiec zapraszamy mądrych i sprytnych

@Roman udany

Roman chyba sobie za bardzo pochlebiasz,z 3W przedstawiciele uciekają!!!!!!!!

Roman udany
@1111

Uciekają słabsi bo weryfikacja jest nieustająca

breslau

A czemu niby maja sprzedac? Najwiecej na ten temat mowi konkurencjs ktorej nie w smak ze szesciolatek tak sie rozpycha lokciami na rynku

ph

Jak sądzicie, co będzie po nowym roku ? czy nie trwają przygotowania do sprzedania ( części oddziałów lub całości ? ) Z zewnątrz wszystko jest idealne właśnie tak to widzę i słuchy różne chodzą. Proszę o wypowiedzi.

ijoo

Ogolnie sytuacja ma sie tak jak ponizej co pewnie nie przeszkodzi podniesc planow sprzedazowych na przyszly rok...." Jak na razie jednak gwałtowanej poprawy nastrojów wśród firm budowlanych nie widać, bo koniunktura w budownictwie szacowana przez GUS nie wyszła ponad zero, we wrześniu spadła nawet do minus 5, na koniec roku będzie jeszcze niżej.. Przy okazji warto zaznaczyć, że dla budownictwa trzy lata to nie jest długi okres i na razie nie ma pomysłu na tę branżę, gdy zabraknie pomocy z UE.

pakamerka

Teraz to tak wyglada stabilizacja ludzie oczekuja ze pracodawca zapewni im stabilna prace a w miedzyczasie wiekszosc szuka innej pracy tylko o tym sie nie mowi

Stacjonarny to nie dobija nawet do 2000 w tej pożal się boże firmie

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.