Opinie o POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Inowrocław

hans

Firma godna polecenia, jak ktoś chce pracować to wszedzie bedzie pracował a leserą w żadnej firmie nie dogodzą , leserzy potrafią tylko pisac opinie negatywne.

Tekst-sponsorowany-xD
@hans

Swietna firma, wszyscy sie kochają, normalna rodzinna atmosferka. Żal wychodzić z pracy po 8 godzinach :-) :-)

@hans

Ty hans z choinki się urwałeś czy ci zaplacili i w reklamie robisz i brednie wygadujesz. Stego co napisałeś to wynika że albo kruciutko tam jesteś i zauroczony albo lizusek przy korycie. A propo twojej teorii o pracy to nie masz pojecia to się nie wypowiadaj bo statystyki pracowników z dużym stażem co się wypieli i odeszli są wystarczająco wymowne. A byli naprawde dobrymi pracownikami i fachowcami. Czyli się nie wypowiadaj hans bo się osmieszasz .

hans
@Cześć

A co powiecie o pracownikach którzy pracowali tam i pracują po 15 lat i więcej. To się nazywa dobry pracownik który nie narzeka tylko pracuje i żadnej pracy się nie boi .

snah
@hans

Pytanie ilu jest takich pracowników (spoza rodziny właśc.) i za co są odpowiedzialni ? :) bo jeśli pracują tam wiele lat, a są odpowiedzialni tylko za przełożenie produktu z taśmy do kartona to spoko - nie ma czego się bać, i widocznie to zaspokaja ich ambicje.

@hans

hans a powiemy że to są ludzie osoby które zaczeły prace jak jeszcze tam było normalnie. Czyli jak firma była na dorobku i doceniło się nawet szaraka. I ok mają staż ale i też swoje lata na karku i muszą pracować bo gdzie teraz ich ktoś zatrudni. No i ci jak tu opisujecie osoby z viposkiego grona bo im zawsze dobrze.

Snah
@Cześć

Gdzie indziej mogliby zostac kierownikami po zawodowce ? xD

@Snah

To fakt nigdzie. Ale do bycia psem nie potrzeba matury

jaga

dobry pracownik, ha ha

Ada

czy to prawda ze jest problem z praca w tym miejscu i czy warto w ogóle składać papiery?czy prawda ze jest problem z kierownikami jak niektórzy tu piszą bo mnóstwo ludzi odradza prace,czy faktycznie poganiają i maszyny tak szybko chodzą ?

Ada?
@Ada

Dla Ciebie widocznie za szybko chodziły, że Cię zwolnili. Nadal trudno pogodzić się, że za granicą nie wyszło i w Polsce również?

XY
@Ada

Problem nie jest z pracą ani kierownikami tylko z ludźmi, którym się nie chce pracować. Maszyny stoją w miejscu i pracują a pracownik zbiera wyprodukowany przez maszynę produkt pakując go do kartonu.

Ada
@XY

Dzięki,dobrze wiedzieć,dobry moment na złożenie CV?

Romano
@Ada

Tam daj sobie spokój, nie warto marnować się psychicznie

Bogdan
@Romano

Czemu sądzisz że to taka ciężka praca pod tym względem? Tak was cisną?

Romano
@Bogdan

każdy wie co tam się dzieje, można książkę napisać, jesteś na targu, w sklepie, towarzystwie, hurtowni i jak ludzie się pytają, gdzie pracujesz za głowe się łapią, nikt nic z tym nie robi, a dawno, lata temu powinno to być uporządkowane, zamiast tego różne afery są zamiatane pod dywan, szukam czegoś.

Asia

Czy ktoś wie coś więcej o Key Accont Manager? Jaka stawka, obowiązki i ogólnie stosunek pracodawcy do pracownika?

Młody

Ile mozna zarobic miesiecznie

Podpowiedz

Gościu wyrzucili Cię z roboty dzień wcześniej i zamieszczasz wpis podszywając się pod inną osobę. Co nie możesz pogodzić się, że za granicą się nie udało i widać że w Polsce też nie chcesz pracować...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy często w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI” zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracownica

Ja jestem z zewnatrz

Zosia

@ona a pracujesz jeszcze w tej firmie? Nadal jest ciężko?

Jak szefostwo w Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”? Spoko traktują ludzi?

Operator

Przeczytaj opinie poniżej i wyciągnij wnioski...

fiutek

Ciągle szukają pracownikow co kilka tydzi why dlaczego?? Co tam się dzieje ludzie gadajcie.

Witek
@fiutek

Dzień dobry, pytasz się dlaczego często firma poszukuje pracowników, a to dlatego gdyż społeczeństwu nie chce się pracować. Wolą utrzymywać się z rożnego rodzaju pomocy i mają tylko roszczenia od państwa.

Rybcia
@Witek

Znam ludzi ktorzy chca tam pracowac ale nie chca ich zatrudnic A to sa ludzie z wyksztalceniem tworzywa itd

Jacek
@Rybcia

Obecnie jest niewiele ogłoszeń rekrutacyjnych, więc nawet ludzie z odpowiednim wykształceniem nie mogą zgłosić się na rekrutację. Na stronie pracodawcy https://poli.com.pl/pl_pl/kariera/oferty-pracy,48 jest tylko wolne stanowisko pakowaczka. Firma oferuje zatrudnienie na pełen etat, i pakiet benefitów. Czy ktoś będzie aplikował?

slodkapipka

Śliczny był ten kramik na targach pracy - taki mlekosłodki :-)

Anty_mk

Dawaj podpowiedź xD

xxx

Jak nie dasz rady, to znaczy , że nie dasz rady - a nie, że kończy się świat. Jeśli się nie wyrobisz, to znaczy, że się nie wyrobisz - a nie, że nie można na Ciebie liczyć. Kiedy nie zadowolisz wszystkich, to znaczy, że nie wszyscy będą zadowoleni - a nie, że jesteś bezwartościowy. Kiedy poniesiesz porażkę, to znaczy, że poniesiesz porażkę - a nie, że jesteś porażką. PS. WIADOMOŚĆ DLA NIEKTÓRYCH KIEROWNIKÓW

Cyc

Nie czaisz blusa. Brawo bo odchodzi . Czar prys....... No racja jest inna.

RODO

Zgodnie z prawem obowiązuje ochrona danych osobowych . Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. (Dz. Ustaw z 2018)

ZMuntew

O co kaman ?

heheszka

Praca Projektant / Technolog… Hahah ale się ubawiłem jak zobaczyłem ich najnowszą ofertę pracy ;D 5650 brutto.. No no nieźle, widać szefostwo zabolały ostatnie odejścia. Chciałbym zobaczyć miny obecnie pracujących tam osób :D Nikt, nawet ludzie z 10 letnim stażem nie mają takiej stawki;d Może jedynie kierownictwo.. Heh przyznam, że jest mi ich trochę żal:D Szef trzyma ich króciutko za pysk i przy okazji pokazał himalaje hipokryzji i swój tupecik ;) Te jego spotkania zakładowe i gatki motywacyjne dot. zaangażowania, wdzięczności za staż pracy, prestiżu itd.. Hahaha ciekawe jak tam atmosferka i jak im wzrosła motywacja do pracy :D :D Dobrze że to już tylko moje wspomnienia;]

Zadowolony-byly pracownik
@heheszka

Poziom trudnosci pracy na tym staniwisku + ta zafajdana atmosfera nie jest warta zadnych pieniedzy. Co do wynagrodzenua to rodzinka szefa zarabia krocie (mimo, ze wiedze techniczna maja na niskim poziomie - polegaja na wiedzy pracownikow), rozbija sie nowymi, drogimi autami, a PLEBS dostaje ochlapy, dobre slowo I ma zap#&$dalac.

roksa
@heheszka

Kierownictwo ma bonusy za to że wiekszość czasu spędza w pozycji klęczącej przed bosem. Sprzedali się jak dziewczyny z pewnego portalu. Dostępni 24/h. A po spotkaniach z nim ze zmienioną już bielizną sfrustrowani wyzywają się na szeregowych pracownikach.. A tą oferta szefcio napluł obecnym pracowniom w twarz. Tylko zapomnial ze jest internet i i ludzie to skomentują. Opinia idzie w swiat a wiem ze maja na jej punkcie bzika :D Powodzenia nowy projektancie !

kika
@Zadowolony-byly pracownik

A kto na Kruczej jest kierownikiem produkcji? Bo podobno miły gość?

Pogromca Mitomanow
@heheszka

Pochwal sie jak masz u siebie super w pracy i ile zarabiasz chetnie przeczytamy jak ci sie oplacalo przejsc

XXX

Cieszy mnie fakt, że już nikt nie jest w Sieci anoniomowy i można sprawdzić kto pod tymi nickami się podszywa.

xxx

Mam znajomego, który pracuje w Poli, namawiał mnie żebym spróbowała... Praca jak praca wszędzie trzeba robić, do dzisiaj nie podjęłam tam pracy i chyba nie żałuję..po przeczytaniu tych komentarzy wnioskuję, że niezły tam Meksyk w tej firmie, albo kierownictwo źle oceniane, albo szefostwo nie widzące problemów pracowników, byli pracownicy chyba nie zadowoleni ,że tam pracowali i co z bhp? wypadki w każdej większej firmie się zdarzają, a co z tą co się połamała? wróciła już do pracy????

Mefisto

Witajcie Tak se czytam czasami te wypowiedzi i widze że wszystko po staremu. Nic się nie zmieniło mim że kilka lat już tam nie pracuje aż wstyd się przyznać że tam pracowałem. Żal mi tylko tych straconych lat i zrytej psychiki. (usunięte przez administratora)Tylko szkoda że firma na tym traci. A na wizerunku napewno i to już dawno. Normalnie jak w kabarecie "UCHO PREZESA"

Mrowka
@Mefisto

To takich malych brali do wojska ? ;-)

Pracownik11

Firma rzetelna, szef dba o swoich pracowników.

BrawoTy
@Pracownik11

Noo, o jednych lepiej (ktos po zawodowce zarabia 45 tys miesięcznie!), a o drugich troszke gorzej (inzynierowie zarabiaja po 3,5 tys/mies!)...

Inoino

Oboje? Czyli ktoś jeszcze?

Takie rzeczy.tylko w p..

Wigilia w polowie stycznia xD

Rita

Tak to????????

Pracownik4

Do 3 razy sztuka :) to przesada już była.

NickIno

Witam Czy długo czeka się na rozmowę kwalifikacyjną? Praca jest ciężka dla kobiety? Jak atmosfera na zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Inowrocław

• Jak się pracuje w POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ul. Wiejska 74