A van der Hoorn Detachering B.V

Aalsmeer

Opinie o A van der Hoorn Detachering B.V

Róża

Firma płaci na godz € 8,92 brutto I także ma ubezpieczenie zdrowotne które kosztuje € 19,00 na tydzień. A te wszystkie negatywnie informacje które piszą o firmie to tylko są osoby którym się niechce pracować i myślą że przyjechali na wakacje .

Zołza
@Róża 16.10.2016 18:35

Ja nie byłam tam na wakacjach ale sławek i turas dra morde naokragło to jest chory koles mało pistacji dużo pistacji krzywo za wysoko za nisko ten koles sławek powinien udac sie do psychiatru lub okulisty hahaahah

Mira

Możecie napisać coś więcej jak się pracuje? Czy zmieniają się na lepsze warunki pracy?

Joanna

@Hoorneka jak podsumowując oceniłbyś A van der Hoorn Detachering B.V jako pracodawcę? Czy byłeś zatrudniony bezpośrednio przez firmę? Czy praca w tak nieregularnych godzinach dotyczy większości pracowników, czy też jest częstsza w konkretnych jej działach?

Hoornek

Pracowalam w Hoornie Bloom.powiem wam tak praca nie jest zla. Najgorsze ze Turek chodzi i drze morde razem ze Slawkiem. Nic nie slychac tylko tempo,ogien i co chwile tak samo. Z godzinami pracy jest roznie jednego dnia mozesz wyjsc o 19 a drugiego o 13 wszystko zalezy od zamowien. Nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz prace to jest dobijajace. Pokoje nie sa rewelacyjne ale da sie wytrzymac.

Amdrew

@Róża właśnie byłam bardzo zdziwiona czytając niektóre komentarze, bo dokładnie takie informacje o stawce i zapewnianym ubezpieczeniu dotarł do mnie jakiś czas temu :)

Iweta

Jeżeli odpowiada ci poniżanie i wyzwiska od turasai Grażyny to dobrze trafiłaś !!! Ludzi maja za nic !!! A warunki mieszkaniowe porażka ze tez im się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to nie dobiorą

Róża
@Iweta 12.10.2016 13:13

Każdy który obojętnie gdzie pracuje czy w tej czy w innej firmie wykonując swoją pracę tak jak mu się każe to uwierz koleżanko nigdy nie miał i nie będzie miał problemów w firmie . A pracuje już od roku w tej firmie . A Turek jak to piszesz i Grażyna wykonują pracę dobrze . Firma wypłaca wypłaty zawsze na czas a komu to zawdzięczamy tylko pani Grażynie która od rana wcześniej do późnego wieczora i nawet nocy zarywanej przez pracę aby wszystko było zrobione na czas . Cieszę się że mogę w tej firmie pracować i zawsze będę miała dobre słowo o niej .

Margi

Jedzie ktoś w najbliższy weekend na kręcenie bukietów z tej firmy?

jolka731
@Margi 09.08.2016 22:01
Jedzie ktoś w najbliższy weekend na kręcenie bukietów z tej firmy?

hey, ja wyjezdzam 21 sierpnia

AP

Z mieszkaniem racja, ale co z bezpieczenstwem? W miejscu, gdzie nikt prawie nie jest ubezpieczony, nie mozesz czuc sie pewnie. Wypadki sie zdarzaja...

AP

Warunki mieszkalne? Raczej ich brak. Napisze tak, wszystko zalezy od tego, na ktory "domek sie trafi... Moze ze 3 sa w porzadku i sie w miare nadaja do zycia, ale na pewno nie na dlugi okres czasu. Reszta pozostawia wiele do zyczenia... Robaki, biegajace myszy i grzyb na scianach. Popekane sufity plus poczucie mieszkania w norze, albo gorzej. W dodatku syf okropny. W lodowce masz pol polki i to ma Ci wystarczyc. Niekiedy zdarzyc sie moze, ze naszykujesz sobie obiad czy cokolwiek, a po powrocie do domu okazuje sie, ze go nie ma. Pokoje przewaznie 2,3,4osobowe, jak trafisz na zgranego wspollokatora, to tyle dobrego, bo ludzie potrafia byc okropni.

Germinia

Ludzie Turka Sławka każda z nas zniesie,problem polega na tym ze to oni nie widzą problemu , a stare na tym bazują, zrobię źle, e nic będzie na nową, a każda z nich kładzie lache, robi źle aaa to nic nowa oberwie.

Pelargonia

Zawsze może być gorzej

Klaudia

Nie, ale ktos to powinien sprawdzac bo nie jest to mieszkanie za darmo, tylko kazdy za nie placi...

Mike
@Klaudia 23.02.2016 13:04
Wszystko było zgłaszane pani koordynator. Nie zrobiła z tym nic, został nam tylko zakupiony czajnik i suszarka na ubrania (bo w...

Z jednej strony dziwisz się, że ktoś chciał od ciebie kasę za używanie jego rzeczy z drugiej sama nie posprzątałabyś za free :) Nie bronię koordynatora bo powinien to załatwić, jednak wiem z doświadczenia że ludzie nie dbają w ogóle o przedmioty firmowe. Zastanów się, gdybyś sama wynajmowała mieszkanie a ludzie co chwilę zgłaszali, że masz kupić nowe AGD. Niby dostajesz od nich kasę za wynajem ale ile razy możesz kupować np. nowy czajnik.

@Mike 26.02.2016 09:12

Dziwie się, bo to nie jest normalne, jak można żyć w takim gnoju. Tego nawet nie dało się doczyścić, bo próbowałam... Ale co mogłam to zrobiłam, bo miałam świadomość że trochę tam będę, choć moim obowiązkiem nie było czyszczenie paru letniego brudu. Najlepiej i najłatwiej powiedzieć: nie dbają to nie będą mieć, bo ile razy można kupować. To może od razu wsadzić ich do obozu? Są na to sposoby, trzeba tylko chcieć i później pilnować. @Laser opłacony to może Ty jesteś, żeby ich bronić? Jedź do pracy za granicę, pracuj w ciągłym stresie, wysłuchuj głupie komentarze i krzyki od kierownika albo szefa, mieszkaj z grzybem i pleśnią nad głową, znoś wszędzie tych wrednych ludzi, którzy tylko patrzą żeby nakablować i utrudnić życie. Tak, to moje zachowanie jest dziwne :-)

Klaudia

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Byłam tam 5 tygodni (od września 2015). Praca może nie jest bardzo męcząca, ale warunki tragiczne. Turek i wielki kierownik Sławek tylko obserwują i szukają żeby się do czegoś przyczepić. Warunki w jakich musiałam żyć poniżej 0. Pleśń, grzyb na każdym kroku, czego w APN nie powiedzieli. Zdjęcia na ich stronie chyba skopiowali z internetu. Posiadam zdjęcia warunków w jakich musiałam żyć, mogę wysłać zainteresowanym na maila

Mike
@Klaudia 03.02.2016 15:50

Tak pleśń i grzyb na mieszkaniu to zasługa Turka, Sławka, czy Polaków mieszkających tam wcześniej ?

xxx

Byłam i potwierdzam wszystkie negatywne komentarze. I pozdrawiam serdecznie środkowym palcem wszystkie zawistne Pelargonie, które uwielbiają plotki oraz siać ferment mam- nadzieję ,że zgnijecie w Aalsmeer. Praca przyjemna.Za to ludzie obrzydzają życie i każdy mający trochę oleju łapie coś lepszego i ucieka. Trzeba liczyć tylko na siebie bo nikt wam nie pomoże ewentualnie wykopie dołek.Kwatery dają radę.. Zależy z kim się mieszka gorzej jesli są to weterani mieszkający w pokoju 10lat wtedy nie masz żadnych praw. Wystrzegajcie się Zwarteweg 116. Chyba że chcecie wycierać bęben z pralki do sucha.

mir

macie jakiś kontakt do pracodawcy? przez jakiego pośrednika się tam dostać?

Pomocna

Witam, uwazajcie dziewczyny czesc wczesniejszych opinii jest czesciowo prawda. Na zakladzie istnieje mobbing nawet na tle plciowym. Gdy niema akcji/sezony zapomnijcie o godnych wyplatach, jedynie dostaniecie tyle by przezyc do nastepnej wyplaty. Pracy jest srednio na 30-35h/tydz przy bardzo marnej stawce na godzine. Dodatkowej roboty nie dostaniecie. Praca nie jest ciezka a wrecz przyjemna lecz 2 wyzej wymienione wady deklasyfikuja ta firme na kazdym etapie.

ewa

Jedzie ktos na bukiety 31.08?

Olo

Pozdrawiam wszystkich. Prosiłbym numer telefonu do Grażyny z biura. Z góry dziękuję.

pasazer66

Jolka ma racje, jedynym problemem jest brak ogólnego szacunku na hoornie. Ja bylem zatrudniony przez hoorna ale pracowalem na jej hali dosyć rzadko, byłem rzucany po innych firmach, ale mimo wszystko byłem, widziałem i slyszalem opowiesci dziewczyn, ktore tam pracują, wiec wiem co tam się dzieje/działo. Nie każdemu jest łatwo zacząć, gdy się jest tam samemu, a w koło grupki i bandy zniewieściałych kobiet, gotowych wbic Ci nóż plecy, aby tylko wypaść lepiej w oczach koordynatorow albo z czystej zawiści. Mam jednak nadzieję, że zawsze znajdzie się jakoś osoba skora do pomocy.

bella

Jolka trochę przesadza! Pewnie nie dawała rady i dlatego tak pisze. A co do pani G to gdyby miała na głowie tyle co ona to też nie miała by czasu!

Jolka

Polki z hoorna to jedna wielka pomyla.ludzie szukajcie roboty gdzie indziej.zeby sie podlizac osranemu turkowi jeszcze was pograza.ala smieszna pani.g.tez ma wszystkich gdzies.byle by memetowi nie nadepnac na odcisk.A gdy masz problemy na początku .ato chyba rzecz jasna.i zglaszasz sie do koordynatora.w niczym ci nie pomoze.bo zawsze jest zajeta.szanujcie sie i omijajcie ta firme.

pasazer66

Gdy się jest systematycznym i pracowitym, to napewno sobie poradzicie i bedziecie zadowoleni, natomiast wiem, że obecnie jak i rok temu sytuacja w Aalsmeer sie pogarsza pod wzgledem ekonomicznym i gospodarczym. Jedyna przestroga dla słabych psychicznie dziewczyn/kobiet, TO NIE DLA WAS! Te zawistne i zarozumiałe żmije z hoorna oplują was jadem na starcie. Pomoc od Polaka za granicą to rzadkość! Mimo wszystko mi udało się spotkać kilka wartościowych osób w tym smutnym jak wagina mieście. Powodzenia.

aaa

Ja spędziłam na Hoornie kilka lat, początkowo nie było lekko, ale kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy robić swoje i zajmować się robotą to i Turek się nie czepia.Są okresy kiedy jest dużo pracy i takie, kiedy czas spędzony w Nl można uznać za wakacje bo do pracy idzie się na 5-6 godzin. Ale nigdy nie było tak, żeby siedzieć bez pracy na domku. Polecam wytrwałym i cierpliwym, pozostałym odradzam

bella

W lutym są walentynki więc praca może być,ale na hoornie praca jest głównie dla kobiet. Najlepiej zadzwonić do Grażyny.

Bella

Byłam na Hoornie dwa razy i polecam tą prace,szególnie na sezon czyli wiosną. Ludzie są ok a kasa zawsze na czas. Memet i Sławek też spoko,czasem pokrzyczą ale taką mają prace.

ona

Jakby Turek sie zmienil i byl normqalnhym czlowiekiem to bym chetnie wrocila bo bardzi mi sie podoba praca przy bukietach;( pozdrawiam

Marcin

Pytanie a jak warunki mieszkaniowe? Czy pary są mile widziane?

mamm

ma ktoś nr do P.Grażynki z góry dziękuję

Kaśka

Nie polecam! praca jest niedosyc ze ciezka to jeszcze turek z polakiem patrza jak cie udupic,dziewczyny z horna to jak by mogly to by im ( usunięte przez administratora ) !trzeba uwazac,bo jak sie cos palnie odrazu memet wie i jestes niedobra,wtedy na Horna niema wstepu,z łaski pani grazyny od czasu do czasu wysle ow ze pani na jakas firme ,ale to juz strata czasu,bo pracujesz dwa trzy dni w tygodniu,tylko zeby zaplacic za domek.To nie sa normalne warunki pracy,nieda sie wytrzymac jak chodzi gestapowiec i przypieprza sie do wszystkiego.

kama
@Kaśka 07.08.2014 14:53

ja przcuje w hoornie i nie narzekam! praca nie jest ciezka - nie nadzwigasz sie, ani nic podobnego. tylko tyle ze stoi sie na nogach caly czas, ale to i tak sie przyzwyczaic mozna. Przyjezdzasz tu do pracy , a nie na wakacje! Tyle osob wypisuje takie rzeczy a i tak wracaja i tak! caly czas kobiety pracuja przy bukietach i jakos tak nie marudza. Kaśka ciekawa jestem czy jakbys pojechala do innego kraju albo do innej pracy tez bys tak marudziła i narzekala jak teraz i nie wypisuj bzdur bo jak ktos nie potrafi sobie poradzic w pracy to najlepiej powiedziec ze wszyscy sa gestapowcami itp, itd.

hm

nie oplaca sie jechac na wakacje.. trzeba sie nastawic na malo godzin.. 6h dziennie przy dobrych wiatrach..lepiej sie zalapac na akcje przed swietami...

vvv

Lekko nie jest to przyznam ;) Ale jesli ktos umie pracowac i chce to napewno sobie poradzi

vvv

Robimy bukiety i rozne rzeczy zwiazane z kwiatami . Jesli ktos umie pracowac fizycznie to tez sobie poradzi ! POzdrawiam dziewczyny z Hoorna !

Jesli jest sezon pracy jest mnostwo ! WYPLATA NA CZAS . za 40h 280e

VVVVV

I tak własnie sie rodzą złe opinie...! Ja tu jestem dwa miesiace jade na urlop i wracam ! Podoba mi sie praca tutaj , a dziewczyna KMK przesadza poprostu pewnie nie dawała rady kręcić i dlatego zjechałas ! wypisujesz bzdury na temat atmosfery na hornie. Dlatego nie ma co sugerowac sie opiniami internetowymi bo sama sie przekonałam ze wypisują bzdury!

KMK

Witam. Jak najbardziej zgadzam się z przedmówczynią. Nie polecam pracy w Hoornie. Ktoś kto ma słabe nerwy nie wytrzyma już po tygodniu pracy. Atmosfera pracy jest tragiczna, wieczne wyzwiska, krzyki, przekleństwa są na porządku dziennym. Traktują ludzi bardzo rzeczowo i mieszają z błotem, a jak ci się nie podoba coś to wy... do Polski. Pani Grażyna załatwi Ci busa nawet w ten sam dzień. Tego, co tam się dzieje nawet nie da się w słowach opisać, a APN nie ma zielonego pojęcia, jak tam jest. Zero szacunku dla człowieka. Obóz pracy dosłownie. Dużo by pisać na ten temat :/ Generalnie nie polecam pracy. Każdy z nas wyjeżdżających oczywiście liczył się z tym, że praca będzie ciężka, ale wszystko można robić bez takich akcji jakie fundowali nam Turek i jego pomagier :/ Rzadko też trafi się na dobrą nauczycielkę, która pokaże jak robić bukiety, bo szczerze mówiąc dziewczyny, które siedzą tam już po kilka lat myślą sobie, że są lepsze od innych i równie dobrze potrafią zbesztać cię jak i Turas. Ja akurat trafiłam na Malwinę i Madzię, które były najlepszymi nauczycielkami i chwała im za tę normalność a nie jak reszta wariatów :/ Zastanówcie się więc dziewczyny, czy warto tracić nerwy i niszczyć swoją psychikę dla tych paru groszy.

Gosia1992

Szczerze? Jeżeli szukasz pracy-odradzam to miejce. Pracowałam tam dwa lata temu. Płaca=w zależności od wieku (sprawdż sobie w necie ile płacą w Holandii) a płacą za godz. W ciągu dnia (zależy od sezonu) możesz pracować od 2 do 12 godzin, w zależności od zamówienia. Pracujesz przy układaniu bukietow z żywych kwiatów. Pilnują dwaj Turcy swoich pracowników- chodzą między stołami i patrzą ci w ręce-czy nie kradniesz czy się nie ociągasz (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Trzeba naprawdę mieć stalowe nerwy i ostry język bo inaczej cie tam zlinczują

żabula88
@Gosia1992 19.01.2014 21:50

haha!!! i ty pracowalas w Hoornie? Jest jeden Turek nie DWÓCH! nie chodza miedzy stolami, to po pierwsze. a po drugie to nie pisz głupot bo wcale nie patrzą na ręce czy KRADNIESZ tylko czy umiesz robic bukiety! bo w koncu ta praca na tym polega - żeby nie bylo! a jeśli ktos sie poprostu opier... lub nie umie załapac to wiadomo ze sie doczepia, tak jak w kazdej innej firmie, normalne!

olga

czy wiecie jakie stawki sa w tej firmie ile za mieszkanie ile za ubezpieczenie i czy przyjmuja pary

pikcia1988

hej co to za firma gdzie pracowałas przy tych bukitach ?pozdrawiam

dorota

dopiero wróciłam jestem zadowolona wkońcu nie jechałam na wakacje wszędzie trzeba pracować tylko jak się chce a zarobić można co do innych to jest ich praca za dużo ludzi żeby ze wszystkim dać rade pozdrawiam trzymajcie się do zobaczenia

dyrektor

Mateusz - 2013-05-05 14:23:45 Witam czy moze mi ktoś podać numer tel lub email do pani Grażynki pilnie poszukuje pracy gdzie można wyrobic dużo godzin a na hoornie można :) z góry dzieki Fajka886@wp.plciąża uznawana jest tu od trzeciego miesiąca . Przedstaw papiery od holenderskiego lekarza a na słowo to ja też jestem w ciąży :D Po za tym do pracy trzeba chodzić a nie siedzieć w domu i liczyć na drapane . Nieroby jesteście

wkoncukoniec

masz nr +31623027935 tylko teraz to pracy mozesz nie dostac bo zwalniaja ludzi nawet kobiety w ciąży choć są wg prawa chronione... maja to gdzieś....

Mateusz

ja

lalunia
@ja 15.04.2013 00:38
jesli juz kogos oczerniasz to prosze aby nie moja rodzine bo w Holandi obrazanie jest karalne a po IP kompa dojda do ciebie....

Tylko jedna osoba używa słowa " pierdoły" .. wiadomo kto pisał ;)

IDNYLA
@ja 15.04.2013 00:38

Dziewczyny uważajcie z tym oczernianiem, przedstawię Wam moją historię: napisałam kilka słów o moim szefie na forum, trochę koloryzowałam bo byłam zdenerwowana... On zgłosił sprawe do prokuratury, nie pomogły przeprosiny, sprawa skończyła sie wyrokiem. mam do zapłacenia grzywnę w wysokości 75000 tys. zł a co miesiąc rosna nowe odsetki. BYŁAM KIEROWNIKIEM D/S LOGISTYKI TERAZ MUSZE SZUKAĆ ROBOTY W HOLANDII BO MUSZE SPŁACAĆ GRZYWNĘ

stokrotka

Wiesz opowiadasz pierdoly bo wiem bo tam pracuje . A te nowe umowy to sie automatycznie przedluzaja . A jezeli chcesz rozmawiac lub pisac o pani (usunięte przez moderatora) to moze zamien sie z nia na tydzien to zobaczysz jaka ona prace wykonuje . A ze jest otyla to juz jest jej problem nie wierz co ciebie czeka Ja pracuje w tej Firmie juz 5 lat i sobie bardzo chwale .

Mateo

Wtam mam prośbe prosiłbym o jakiś namiar na tą firme lub numer telefonu do pani Grażyny,chciałbym wyjechać do pracy w Holandii. To mój meil: mateo.05.06@wp.pl pozdrawiam i z góry dzięki.

anig

hej dajcie jakis namiar na osobe ktora zalatwia prace w tej firmie , moj maill to ginaja@o2.pl

ktoś

pilnie szukam pracy może ktoś może mi podać namiar aniakwiat@autograf.pl

Martyna

witam, prosiłabym o podanie jakiegoś numeru do tej firmy, moj e-mail martyneczka555@wp.pl

matys

WItam. Mam pytanko. Wiem że tam faceci też pracują. W jaki sposób można podesłać tam jakieś cv swoje. Jakiś kontakt do tej Pani Grażynki :) Bardzo prosiłbym Cię o odpowiedź na mojego maila ... matys446@wp.pl... z góry dziękujęi pozdrawiam.

Wiedzma87

Ciekawe kogo sa te wszystkie wpisy ? :))).. Na bank polowa z Nas sie zna :)))

Zostaw opinię o A van der Hoorn Detachering B.V - Aalsmeer

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A van der Hoorn Detachering B.V