DDD Personeel B.V.

Rotterdam

Opinie o DDD Personeel B.V.

drewi

Ja pracuje na srztaniach w mac donaldzie... i bardzo sobie chwale prace. jak chce wiecej godzin to moge jechac do innej pracy poza roterdamem, i jest git

Patryk94

Miałem sytuacje, że złamałem obojczyk poprzez upadek z roweru podczas powrotu z pracy, oczywiscie w biurze powiedziano mi ze sam musze to zglosic do UWV po czestych odwiedzinach i telefonach do nich powiedzieli mi, że mnie zglosili oczywiscie gdyby zostalo to zgloszone bym otrzymal telefon od UWV a tak nie było, zadłużyłem sie w tym czaasie, nie mialem ubezpieczenia bo biuro go nie zapewnia, musialem zaplacic za szpital w ktorym pomoc byla nikła i koniec w koncu nie dostalem pieniedzy nawet za chorobowe(3 miesiace ponad musialem odpoczywac i nie uzywac praktycznie reki) po czym znow mnie zatrudnili bez troski o moje zdrowie, spłaciłem długi i wróciłem do Polski. Tak sie skonczyl mój wyjazd w celach zarobkowych tylko straty finansowe, zdrowotne i psychiczne. Do dziś mam problemy z prawą stroną barku , nie moge wykonac 5 pompek z powodu bólu i mam ograniczoną ruchliwość... Pozdrawiam Biura jak te...

yeti

Witam,syn w zeszłym roku pracował przez tą firmę w ocynkowni w Alblasserdam,chwalił sobie,wypłaty co tydzień,wakacyjne,zwrot za dojazdy itp.Nie ma co narzekać.Jak komuś zależało żeby zarobić,to mozna było robić na okrągło

Zostaw opinię o DDD Personeel B.V. - Rotterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DDD Personeel B.V.