GOSPODA U KRAKOWIAKA

Krynica-Zdrój

Opinie o GOSPODA U KRAKOWIAKA

Były

Pracodawca gbur, (usunięte przez administratora) i prostak zero szacunku do pracowników. Potrafi pić i gnoic pracowników przy gościach. To nie jest miejsce dla ludzi. Sam niech zacznie pracować z Panią Szefowa. Stanowczo odradza i współczuje wszystkim pracownikom którzy tam pracują

WiolaMariola

Idz osobiscie, do kierowniczki sali

WiolaMariola

Szukaja teraz kelnerek, mozesz sie zgłosić, im wiecej umiesz tym wieksza kase dosteniesz

pracownik były

Więc w Gospodzie da się pracować Szef w porządku a niby Szefowa Pani M.... dość że na niczym sie nie zna to jeszcze stara być sie mądrzejsza od Gessler choć u Pani Magdy w warszawie już restauracje puste wiec szkoda gospody i takiej Szefowej.

Kucharz

Widzę że gadac to każdy potrafi ale robić nie ma komu. czy to gospoda u krakowiaka czy inna knajpa jak robisz swoje to masz wszystko od Szefostwa jak nie robisz nie masz i koniec.

kamila

Izka najlepiej idź tam do pracy i sprawdź sama

uza

w jakiej knajpie w krynicy jesteś maryśka zarobiona, chyba jedynie w cichym kąciku bo tam czepią kase, chyba to widzisz i śledzisz na bieżąco, no albo pracujesz tylko nad gospodą, podobno kosztuje to 30 pln, tak trzymaj i pracuj dalej

elka

Krotion pracuję u konkurencji a chętnie bym coś zmieniła może masz jakieś miejsce gdzie nie przynoszą na zmywak naczyń albo mało żeby sie nie narobić bardzo i żeby płacili chociaż 10 na godzine a kelnerka żeby nie musiała chodzić.Pamiętaj każdy właściciel takiej karczmy to nasz wróg.A wiesz ile tam płacą.

góralica

Nie polecam!!! Właściciel bardzo często pije, nie szanuje pracowników

śledczy
@góralica 04.05.2015 23:00
Nie polecam!!! Właściciel bardzo często pije, nie szanuje pracowników

góralico ale za to piszą koledzy że zarabiałaś 3 tysiaki bo obsługiwałaś na wrotkach !!!

ula

nie ma co ukrywać, wszyscy w tej pracy i branży musza dorabiac napiwkami żeby miesięczne zarobki pozwalały utrzymać siebie, dom i rodzinę. w tym biznesie zazwyczaj podstawa jest bardzo niska, no chyba że o czymś nie wiem i w GOSPODA U KRAKOWIAKA jest tak cudownie że ludzie nie musza się starac o napiwki

krent

guzik
@krent 15.04.2014 18:25
@emilia, chyba jednak o nas na forum zapomniała. Może jest ktoś jeszcze tu obecny kto pracuję w Gospodzie u Krakowiaka?...

jeżeli chodzi o takie gospody czy też inne miejsca , punkty gastronomiczne to jak zwykle można chyba nawet w ciemno powiedzieć , że kasa to jest tu za godziny mizerna. Większość pieniędzy jakie można z tej pracy uzyskać to napwiki i na to liczą właściciele tego typu miejsc. Tylko w gospodach te napiwki bywają rzadko...

jenna

na forach związanych z takimi knajpami mają całkiem dobre oceny. Ale nie przekłada się to chyba sytuacje pracowników

emila

własnie złożyłam tam CV jestem przyjeta ,idę tam pracowac to dam znać jakby co

karla

anonimie z 4.08.13 to nie jest biuro ani też zakład produkcyjny.Widać jestes laikiem w gastronomii .Ogólnie jest to praca zmianowa. powodzenia i sukcesów

mary

Witam Pracowałam tam prawie tydzień, zakończyłam swoją karierę z Gospoda U krakowiaka" - z dnia na dzień odeszłam nawet nie pobrałam wynagrodzenia - wolałam z.tamtąd uciec z dnia na dzień :/ koszmar nikomu nie polecam tam pracować.

uczynna

stanowczo odradzam pracy w gospodzie z opini innych wiem ze nie jest to miejsce pracy godne polecenia podobno wykorzystuja ludzi a i pieniadze smieszne duzo negatywnych komentarzy na wlascicieli,

agata

mariolka co to możesz mówic o doświadczeniu i jakiejkolwiek wiedzy o pracy po 3 dniach pobytu w jakimś zakladzie pracy . [usunięte przez moderatora]

łukasz

marriolka a na ilu stanowiskach tam byłaś, poradziłabyś co tam robiłaś bo nie wiem czy się tam starać o pracę, bo teraz po sezonie cieżko z robotą wszędzie a mam zamiar tam udeżyć ito zobaczyć na własne oczy.Znajomi mówili że jest ok.nie wiem co masz na myśli w restauracji kilka stanowisk.... przyjazny obserwator różnych opinii

mary

ojjjj nie nie, nie polecam pracy w Gospodzie, koszmar, ludzie, pracodawcy, pieniadze szkod gadac !!!! i ta praca na kilku stanowiskach nie polecam rowniez !!! Mariola

nie polecam tam pracować

nigdzie nie fruwam bo tam nie pracuję, odpowiadam jedynie na twoje niektóre rewelacje .Czytam to chętnie co wypisujesz. Jest faktem że jestem super kelnerem i myślę że nie dojdziesz ta drogą daleko. Musisz się jeszcze duzo uczyć.A może otwórz własną knajpę chetnie się u ciebie zatrudnię. Pozdrawiam

nolan

aha zapomnialem, wspominasz ze gospoda to renomowana firma i chwalona przez klientów restauracja, moja droga poczytaj sobie opinie o tej waszej restauracji jak ludzie narzekaja, wiec nie rob wody z mózgu ludziom, odsyłam cie do google

ANDRE

SZUKAJĄCYM DOBREJ PRACY ,STABILNEGO ZATRUDNIENIA POLECAM GOSPODĘ BO TAM PRACUJE PONAD 6 LAT I BARDZO JESTEM ZADOWOLNA POD KAZDYM WZGLEDEM.LUB W HOTELACH TEGO SAMEGO WŁASCICIELA A WIEM ZE BEDĄ PRZYJECIA ALE POZOSTAJĄ TYLKO NAJLEPSI BO TO TAKI LOKAL

fajna praca w gospodzie,tylko wymagaja wiedzy

[usunięte przez moderatora] gospoda to najlepsze miejsce do przcy w krynicy

Zostaw opinię o GOSPODA U KRAKOWIAKA - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOSPODA U KRAKOWIAKA