Opinie o HYDROKOM KONRAD KOSNA w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HYDROKOM KONRAD KOSNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HYDROKOM KONRAD KOSNA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDROKOM KONRAD KOSNA w Radom

Pamiętam. Nowy wpis

Pozdro dla Pana Konrada w tą kolejna rocznicę pamiętnego dnia.

Kaska Nowy wpis

Panu Kosnie najlepiej wychodzi organizowanie imprez dla swoich pracownikow. Jak ta w Warszawie w lutym 2011r. Ja pamietam panie kosna.

Roman Nowy wpis
@Kaska

Firma w dalszym ciągu kontynuuje tradycję organizowania imprez dla swoich pracowników? Jest to fajna odskocznia od codziennych obowiązków, dlatego mam nadzieję, że dalej jest to kontynuowane.

nirrru Nowy wpis

Ach, no po to zatrudnia ludzi @kaska żeby dla niego pracowali, on musi tylko zarządzać dobrze, dobrze też mu to wychodzi, większość pracowników jest zadowolona, zarówno z umowy o pracę jak i samej atmosfery

Daj spokoj

Daj sobie spokoj z tą "firmą" pan K. to dziad który dorobił się na cudzym nieszczęściu. Nie szanuje ludzi, nie płaci albo płaci śmieszne pieniądze, wymaga dyspozycji 24/7 . Jego ludzie to w 80% fajansiarze i menele. Jak szukasz rozwoju to u niego go nie znajdziesz. Gwarantuję !

kaska
@Daj spokoj

masz racje,popieram .oby sam zawinął rękawy i zap,,,,zamiast udawać wielkiego PANA

Czy po rozmowie w HYDROKOM KONRAD KOSNA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
.j....k

nie wiem co jest ale niema moje kom. czyżby p. kosna przestraszył się że żona zobaczy i postarał się o usunięcie? Panie Konradzie ,Pan dobrze wie o czym mowa. Pańska praca zniszczyła mi małżeństwo. Mam nadzieję że wróci to do Pana z podwojoną siłą.

Gwarant

Witam Hirek, jeżeli mogę zapytać?, jaką hydroizolację stosowaliście pytam oczywiście o producenta, jestem przedstawicielem chemii budowlanej, a zarazem reprezentuję dział techniczny. Z chęcią zapoznałbym się z takim przypadkiem i po zweryfikowaniu pewnych kwestii może potrafiłbym w jakiś sposób pomóc w tym temacie.

mar

Nie wiem jak tam jest z pracą ani z płacą. Ale z tego co czytałem na forach to straszna lipa tam jest.

marlon

btym@ daj sobie spokój z tą firmą,oni nie mają pojęcia o niczym.U znajomych 10 razy poprawiali hydroizolację i tak nie poprawili.Podobno po fachowcach się nie poprawia.Pracownicy nie kompetentni,jeden na drugiego patrzy zapytany o co kolwiek bo nie zna odpowiedzi.Jedynie szef ponoć oczytany pseudo-inżynier który tylko pięknie gada.

zawiedziona

Odradzam tą firmę jako wykonawcę jakich kolwiek prac remontowo wykończeniowych,pracownicy nie mający zielonego pojęcia o budowlance.Zero efektów i postępu robót ,zaś pełno petów i pustych butelek po alkoholu.A szef...zwykły cwaniaczek udający inżyniera,bez pojęcia.Odradzam

biedronka

w Biedronce na kasie lepiej płacą

martin

Pobijam pytanie kolegi powyżej, bo zawsze mam z tym problem podczas rozmowy rekrutacyjnej, kiedy pytają o oczekiwania finansowe, to nigdy nie wiem co powiedzieć. Dlatego ważne jest, by była tu taka informacja, co by nie tracić czasu w razie czego, czy też nie rozminąć się za bardzo z oczekiwaniami firmy.

Inżynier

To teraz ja zadam to pytanie które pewnie wszyscy tutaj chcą zadać tylko się wstdzą... ile się tutaj zarabia! tak szczerze to nie chciałbym po swoim wykształceniu schodzic poniżej pewnego pułapu którego tutaj nie podam bo byłoby to zbytnie ułatwienie. Proszę o szczerą wypowiedz kogoś kto po prostu wie ile można zarobić

widol

hydrokom jest firmą zajmującą się wodociągami i kanalizacjami, a co za tym idzie łakomym kąskiem wśród pracodawców dla studentów po inżynierii środowiska. Dla nich pracy jest co raz mniej a hydrokom idealnie wpasowuje się w profil firmy do której chcieliby aplikować. Tylko ,że problem rozbija się jak zwykle o kasę...

fredek

kolego nie zawracaj sobie lepiej głowy,jest tyle firm co potrzebują do pracy,ja wytrzymałem tam tylko pół roku,tam się nie da pracować

anita

koleżanko podbijam tą twoja opinie u mnie niestety to samo.płakać mi się chce jak na to wszystko patrzę,

Maja

Firma KOSNA.PL najgorsza firma remontowa na jaką mogłam trafić, na początku wszystko fajnie, pierwsze wrażenie ok, ale po tygodniu wszystko zaczęło wychodzić na jaw. Pracownicy nie znający się na niczym, ściany wyszpachlowane wyglądały gorzej niż przed, po malowaniu plamy i zacieki. NIE POLECAM nikomu z daleka od takiej firmy to jest pseudo firma polegająca na robieniu z ludzi głupich i naiwnych nie znających się na niczym. Chamstwo i nic więcej !!!

kolego ja wyciągałem od 1000 do 1500 bo odlicza kase za to ze cię rejestruje bynajmiej tak było a jak jest teraz to nie wiem.

dobre

he he dobre , w zasadzie to jestem tego zdania że , gdyby za alkoholizm i oczywiście za nieróbstwo płacono w tym kraju pracownikowi :-) to ten nasz kraj miałby samych milionerów. Pozdrawiam

!

jaka praca taka praca ! Jak ktoś szanuje prace to i możne zarobić .

baby jack

jery - 2011-12-18 22:20:47 ja tam pracuję już od ponad roku i jestem zadowolony. szef jest bardzo doby. wysokie zarobki i płacone w terminie. najlepsza praca w moim życiumoże to twoja pierwsza robota w życiu...idealna (usunięte przez administratora) z niego

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROKOM KONRAD KOSNA - Radom

• Jak się pracuje w HYDROKOM KONRAD KOSNA?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROKOM KONRAD KOSNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HYDROKOM KONRAD KOSNA
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.

HYDROKOM KONRAD KOSNA