Sundins Skogsplantor

Opinie o Sundins Skogsplantor

M

pracuje tam 4lata i nie narzekam... jak jestes uczciwy jestes uczciwie traktowany. jak kombinujesz zjazd do PL...poza tym nie tak latwo teraz zatrrudnic sie w Sundins...

Zibi

Pracowałem w Sundins Skogsplantor w 2007 roku jedynie przez 3 miesiące i wróciłem,bo miałem dosyć zasuwania za dosłownie parę koron przez 12-14 godzin na dzień od ciemnego do ciemnego! Dla "Szweda" 10 min przerwy na papierosa to długo a 15 min wyostrzania tarczy bo trafiłeś na kamień przy czyszczeniu to zgroza! Dwa pierwsze dni przyuczenie prawie za free, dwa dni szkolenia po kilka godzin za free. Kraj piękny, ludzie życzliwi ale... Teraz siedzę w Polsce w lesie i jestem "brygadzistą" w zielonym mundurze. Pozdrawiam

vandal

Hej Marek i wszyscy zainteresowani - szczegolnie pracownicy Sundins (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Was i zycze w Nowym Roku wiecej pieniedzy za spokojniejsza prace

vandal

MJ - 2011-12-27 17:17:54 Zgadzam się z Waldemarem w 100 %, pracuję w Sundins , od marca i nie narzekam, zarabiam bardzo dobrze i wszystko liczy mi się do emerytury, mam 39 lat i takie sprawy są dla mnie bardzo wazne. Zauważylem też ,że często negatywne opinie wpisuja ludzie którym nie chce się pracować a tylko 5-10 procent to realne przypadki z ,ktorymi można się zgodzić, zazwyczaj chodzi o zgrzyty na linii diler-pracownik. Myślę ,że po tym pierwszym sezonie ja chcę związać sie na długo z tą firmą i to bez większych zastrzeżeń. P.S. Waldemar prześlij mi swoj telefon i mail bo zostawilem wszystko w telefonie słuzbowym, mój adres ma Roger pozdrawiam wszystkich pracowników firmy MarekHej Marek ! Pracujesz od marca - nie za dlugo, moze dlatego zgadzasz sie w 100% hehe. Wiem ze sa sprawy irytujace, ktore mozna naprawic zapobiec lub przynajmniej zalagodzic- ale trzeba o nich wiedziec. Dlatego zapraszam do rozmow na forestlife.pl - forum. Moj tel.zna wielu ludzi w Sundins- zpytaj ich. Waldemar

robie
@vandal

troche przesadzasz i słodzisz kierownictwu chyba awans sie szykuje dla ciebie......

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sundins Skogsplantor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
MJ

vadal

lesny ludzik - 2010-11-04 23:14:21 zgadzam sie tania sila robocza z roku na rok gorzej a jednak i tak ludzie lgna tam zeby sprobowac .nie polecam ciezka praca za smieszne pieniadze dla porownania sadzonka w sundins sadzona przez polaka 65 ore sadzonka w innej firmie sadzona przez szweda 2 korony pomyslcie samiKazdy ma prawo do swojego zdania, wedlug mnie jest coraz lepiej. Zgadzam sie ze praca ciezka i ze szwedzkich pracownikow przy sadzeniach jest juz niewielu. Ale tutaj zasilek dla bezrobotnych wynosi ok 11000 na reke wiec nie garna sie do tej pracy bo zarobiliby niewiele wiecej. Jesli chodzi o te 2 korony dla szweda - to jest tak ze i polacy tyle dostaja - sam takich spotykam. To za sadzenia na czarno, po godzinach lub w niedziele na zasadzie dorobienia- dla prywatnych wlascicieli . Gdyby te 2 korony za sadzonke zaproponowac w kotrakcie dla Södra, Holmen itp zarzadzajacych lasami to musisz doliczyc oplaty socjalne,min 60% podatak, ubezpieczenie, ATF, koszty transportu,administracja, ubrania itp + zysk. Wowczas koszt laczny brutto za usluge wyszedlby gdzies w okolicach 4 koron min. Powiedzmy ze sadzisz 2000 sadzonek ( 65 ore to kryta - na bazoke ) to by znaczylo koszt laczny pracownika 8 000 SEK DZIENNIE, Czyli ok 25 dni - 200 000 SEK. Tyle musialaby placic firma zlecajaca. Ty za to zarobilbys 4 000 dziennie czyli 100 000 miesiecznie. Powiedz czy to brzmi realnie ??? Swoja droga zapraszam do wyrazania opini o Sundins tutaj (usunięte przez administratora) - chetnie odpowiem na pytania, moze tez dowiem sie o czyms konkretnym co moze mozna poprawic, co was irytuje Pozdrawiam Waldemar

lesny ludzik

masz jakies namiary na inna firme lesna w Szwecji,jezeli tak to prosze o info kontakt.Zgory dziekuje.

KMR

Na początku wszystko OK a po kilku latach pracy więcej obowiązków i mniej kasy. A jeśli się nie pozwolisz sobą pomiatać to "szefostwo"( (usunięte przez administratora))będzie się przypieprzał na każdym kroku !!!! Ja mam to za sobą, wypowiedziałem umowę o pracę zmieniłem firme na mniejszą ( i to ich "szefostwo" jeszcze bardzie (usunięte przez administratora)) Pracownicy są OK tylko "góra" myśli ze są BOGAMI ( szwedzi )

Zostaw merytoryczną opinię o Sundins Skogsplantor - Växjö

• Jak się pracuje w Sundins Skogsplantor?

Zobacz opinie na temat firmy Sundins Skogsplantor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sundins Skogsplantor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sundins Skogsplantor