Sundins Skogsplantor

Opinie o Sundins Skogsplantor

Maro_GD

Czytam te forum i w końcu praca jest na Akord czy na godziny ?

@Maro_GD

Witam, Czyszczenie jest na godzine, a sadzenie jest na akord.

@Sundins Skogsplantor

Co się bardziej opłaca? Na akordzie jest wyższa stawka czy po prostu trzeba szybciej robić i więcej się wtedy zarobi?

Eugeniusz

Witam .Czy na umowie sezonowej przysługuje wszystko tak samo jak na umowie na czas nieokreślony ? Czyli płatny urlop i święta wolne i płatne ?

@Eugeniusz

Witam, osoba zatrudniona otrzymuje dodatek urlopowy, atf (dodatek do przepracowanych godzin). Te dodatki sa wyplacane bezposrednio do kazdej wyplaty. Jesli chodzi o zaplate za dni czerwone obowiazuja kryteria, ktore na poczatku trzeba spelniac, zeby orzymac zaplate.

Wanda

Mąż wspominał, że firma kiedyś szukała drwala. Wiecie może coś na temat wakatów na to stanowisko? Warto wysłać swoje cv na email podany niżej? Może ktoś już aplikował i opowie o warunkach proponowanych przez firmę? Albo, chociaż ile czekał na odpowiedź zwrotną?

@Wanda

Witam, Osoby zatrudnione u nas w firmie pracuja sezonowo, przy czyszczeniu oraz sadzeniu. Obecnie rozpoczynamy prace. Marzec/kwiecien rozpoczniemy sadzenie. Prosze skontaktowac sie ze mna mailowo lub telefonicznie, udziele wiecej szczegolow. +46725717101

Krzysztof

Czy będzie prowadzona rekrutacja w tym roku do pracy

@Krzysztof

WItam, Tak, mozna zglosic sie wysylajac maila do marta.ostrowski@sundins-skogsplantor.se lub dzwoniac na numer +46725717101

Wydaje mi sie, ze nikogo nie gonie, a raczej przedstawiam faktyczne warunki zatrudnienia w firmie. Osoba sama decyfuje sie, czy firma spelnia jej kryteria i przyjezdza. Pracuje od 2018 roku, wiec nie taka znowu nowa. Pozdrawiam Marta

Paweł Danielski
@Sundins Skogsplantor

Dobry Wieczór mam pytanie nie potrzebuje Pani ludzi do pracy mój zawód Pilarz jakby Pani szukała proszę o informację email danielskipawel285@gmail.com

Paweł Danielski
@Sundins Skogsplantor

Dobry Wieczór mam pytanie nie potrzebuje Pan ludzi do pracy mój zawód Pilarz jakby Pan szukał proszę o informację email danielskipawel285@gmail.com

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sundins Skogsplantor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Krzysztof

Czy w tym roku będzie prowadzona rekrutacja do pracy ?

Wojtek

Czy jest możliwość podjęcia pracy w firmie w tej chwili ?

Wojtek

Czy w tej chwili jest możliwość zatrudnienia w firmie ?

Coraz większą lipa

Słaba ta praca, jakieś śmieciowe umowy, pierwszy na dwa tygodnie później z wyłączeniem okresu wakacyjnego. Czy ktoś wie czy w okresie wyłączonym będzie można brać opiekę na dziecko?

Karol

Macie wyjazdy integracyjne do innych miast?

@Karol

Witam, W danym momencie nie planujemy wyjazdu rekrutacyjnego w Polsce. Utrudnione jest to przez Covid19. Bedziemy jednak w krotkim czasie otwierac rekrutacje online miedzy innymi na tej stronie.

Dlugo

Znam goscia ktory pracuje dla Sundins juz ponad 10 lat i nie ma umowy na stale i nie ma możliwości jej dostac, takze to praca sezonowa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sundins Skogsplantor?

Hej, nie ma ustalonych zasad w tym temacie. Wszystko zależy od lokalnego szefa, biura i ilości pracy w oddziale.

Lomacz

Niestety nie ma możliwości dostania umowy na stałe. Jest to nieopłacalne dla firmy

Zgadzam sie z wypowiedzia Marka. Osoba zatrudniana na stale czesto pracuje kilka sezonow, wykazuje sie umiejetnosciami jezyka; komunikacja z przelozonym. Taka osoba zobowiazuje sie rowniez pracowac do odpowiedniego grafiku. Lokalny szef decyduje sie na zatrudnienie poszczegolnych osob wtedy, gdy ma mozliwosc zapewnienia im odpowiednich warunkow, ilosci pracy. Praca w lesie jest praca na powietrzu, podczas roznych warunkow pogodowych. Zatrudnienie na stale nie ma nic wspolnego z wygoda firmy, ani jej oplacalnoscia. Kazda osoba zatrudniona na stale wypracowuje swoj czas, a ten czas jest organizowany i musi byc zapewniony przez firme biorac pod uwage roznorodnosc warunkow atmosferycznych (sroga zima; gorace lato) W przypadku nurtujacych pytan , zapraszam bezposredniego kontaktu z firma. +46725717101

Gdys
@Sundins Skogsplantor

Witam. Ja pracowałem kilka sezonów i chłopaki też. Nie dostaliśmy umowy na stałe. Nie było szans na jej otrzymanie. Co zjazd do Polski to koniec umowy (okres zimowy) i trzeba było się zapisać do urzędu pracy ewentualnie na okres zimowy trzeba było sobie znaleźć pracę. Pozdrawiam

Czy pracownicy w Sundins Skogsplantor dogadują się między sobą?

Mikołaj

Możesz napisać jak oceniasz firmę, czy to Twoim zdaniem dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Zastanawiam się na jakie kursy mogą liczyć początkujący pracownicy Sundins Skogsplantor, wiesz coś na ten temat?

@Mikołaj

To jest firma , która potrzebuje głównie pracowników fizycznych o mocnej psychice. Praca w nie korzystnych warunkach pogodowych i trudnym terenie nie jest dla każdego...tylko twardziele przyzwyczajeni do ciężkiej pracy. Zarobki dobre, średnio 8 tysięcy zł na rękę, szkolenia zapewnia firma. Rozwój osobisty i awans jedynie dla tych którzy mówią po angielsku lub po szwedzku.

@Mikołaj

To jest firma w której za długo się nie pracuje. Dla mnie to był przystanek w dalszej drodze. Brak kursów. Zarobki zależą od pogody. Jak nie ma to nie zarabiasz i pobierają pieniążki za mieszkanie. Zależy również na jakich kolegów trafisz. Niestety ja za dobrze nie trafiłem a byłem w kilku miejscach (gdzie była praca)

tutti

Zależy na kogo trafisz. Cwaniaków nie brakuje , tych co % lubią też, ale nie wszyscy są tacy. Zarobić można więc jak masz swoj rozum to się nie dasz wciągnąć w jakieś dziwne sytuacje i robisz swoje. Sam musisz wiedziec czy Ci się opłaca czy nie.

@Lupek84

Witam, jako pracodawca stwierdzam, ze mamy pracownikow, ktorzy zaczeli swoja prace z powstaniem tej firmy i w dalszym ciagu sa zadowoleni. Inwestujemy w pracownikow, ktorzy przepracuja sezon i planuja dalsza wspolprace. Pracownicy przechodza 3 kursy przygotowujace do czyszczenia, zielona karte, oraz kurs ADR. W danym momencie mamy kontrakty krotkie, co gwarantuje zarobek jak warunki pogodowe nie sprzyjaja pracy.

@Sundins Skogsplantor

Witam. Pracowałem ponad rok. Nie byłem na kursie. Znajomy co pracował w innej grupie to poszedł na kurs i po 2 miesiącach firma stwierdziła, że nie ma dla niego pracy. Musiał poszukać innej pracy. Pozdrawiam

tutti

Firma zawsze wypłaca pieniądze w terminie. Praca lekka nie jest więc jak ktoś myśli, że będzie leżał to się myli. To czy robisz w deszczu zależy od ciebie. Ile zrobisz tyle zarobisz, bo za mieszkanie zapłacić musisz. Rada- słuchaj swojego rozumu a nie kolegów, bo daleko nie zajedziesz. Związki zawodowe jeśli jest niejasność pomaga, czasem warto zapytać. Można pracować wiele lat a można i tydzień.

Maciej WWO

Sezon sadzenie 2018 praca jak wcześniej pisałem ok, OPRÓCZ lokatora który nadużywal alkohol w rezultacie zakończyłem pracę i wróciłem do PL

@Maciej WWO

Normalka. Dużo ludzi musiało wrócić bo staży wyjadacze nadużywali. Jak im nie postawiłes to zaraz im coś nie pasowało. A na końcu tak podkapowali do dilera ( coś zawsze wymyślili) i finito. Pozdrawiam

@Lupek84

Wiecie może na jak długi okres wyjeżdża do Szwecji pracownik pracujący w firmie Sundins Skogsplantor? Możliwe są w trakcie zatrudnienia zjazdy do Polski, czy raczej jest to nieopłacalne? Proszę o wypowiedź osoby, która ma doświadczenia związane z pracą w tej firmie.

@Mikołaj

Tak są zjazdy w czasie sezonu. Jest miesiąc wolnego w sierpniu przed cięciami. Potem gdy zaczynają się polowania (7dni). Potem jak śnieg spadnie. Czyli praktycznie od grudnia do lutego/marca siedzisz w domu. Wolne nie jest płatne

Waldemar z Waldemarowa
@Lupek84

Miesiac wolnego w lipcu... nie w sierpniu. W czasie polowan 14 dni, w pazdzierniku. Pozniej kiedy nie ma sniegu... czyli h...go wie kiedy. W ostatnich latach to byl przelom lutego i marca. Wolne w czasie swiat wielkanocnych - 10 dni. Wolne rowniez tak w ogole kiedy kto tam chce i kiedy chce w miare rozsadku. Co dwa tygodnie weekend albo co trzy albo co cztery... Nie ma regulacji kiedy i ile... Najwazniejsze jest ustalenie dokladnego terminu dni wolnych z przelozonym... Zawsze jest mozliwosc ulozenia dni wolnych jesli ktos nie przegina. Chodzi tylko o zaplanowanie prac...

Waldemar z Waldemarowa
@Lupek84

No i jeszcze z tym nieplatnym wolnym... temat rzeka... glownie dla mniej rozumiejacych. Kazdy z pracownikow Sundins i nie tylko ma pozycje wyplaty na specyfikacji : Semesterersättning - ALE.... CO TO KU..A jest. Dajom to... ale za co ??? Wygogluj to slowo (Semesterersättning) i polacz z nieplatnym wolnym. Pozwol szarym komorkom popracowac i moze cos zaskoczy... Jesli nic nie zaskoczylo to i tak tego nie ogarniesz. Pozdrawiam

@Waldemar z Waldemarowa

Semesterersättning to jest dodatek urlopowy do kazdej jednej przepracowanej godziny. Pozdrawiam serdecznie Marta Sundins Skogsplantor

@Waldemar z Waldemarowa

Witam. Prawda jest taka że od początku grudnia do praktycznie końca lutego - marca siedzi się w domu. Umowa jest tak skonstruowana że jak nie pracujesz to nie masz zapłacone - proste. Z urlopami to ciężko bo nie ma kto pracować i zawsze się coś znajdzie na nie. Prawda jest taka, że Szwecja już nie jest tak atrakcyjna jak kiedyś. Są zniżane płace w stosunku do pracy. Serdecznie pozdrawiam

andrzej

Wirma oszustów niepolecam zostałem (usunięte przez administratora) pracowałem w maju mi wyszło10. 000koron robiłem do koca umowy do28 czerwcza dużo wiecej sadziłem i wyszło mi15. O00koron a gdzie reszta piniedzy dlaczego niedostałem meila raportu pracy ile zaco mi policzyli w maju dostałem meila a za czerwiec nic niedostałem dlatego bo oszukali (usunięte przez administratora) takich trzeba tepić oszustów niech ludzie czytajo

@andrzej

Nasza firma nie oszukuje ludzi, jesli chodzi o wyplaty i raporty to ich otrzymywanie uzaleznone jest od poprawnego adresu mailowego. Jako osoba odpowiedzialna z checia poprosze o wiadomosc mailowa i wyjasnimy dana sytuacje. Nikt nie chcial Pana oszukac. Podczas miesiaca przychodza raporty pracy, ktore mozna porownywac i sprawdzac czy wszystko jest odpowiednio uzupelnione. Na kilka dni przed wyplata przychodzi specyfilacka wyplaty. Cokolwiek sie w niej nie zgadza jest czas, aby to zglosic. Prosze pamietac, ze firma w sezonie wiosennym zatrudniala 300 osob, a Pana komentarz jest jeden, jako rzekomo oszukanej osoby. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, aby wyjasnic dana sytuacje. Marta Ostrowski +46725717101; marta.ostrowski@sundins-skogsplantor.se

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o

firmie Sundins Skogsplantor AB.

Firma ma swoja siedzibę w Växjö, w Szwecji. Nasza firma oferuje szereg usług, które razem stanowią kompletne rozwiązanie dla Szwedzkiego leśnictwa. Dysponując odpowiednimi umiejętnościami i doskonałą lokalną wiedzą, dostarczamy usługi dostosowane do potrzeb.

Sprzedajemy sadzonki, przygotowujemy grunty, sadzimy, chronimy rośliny, wycinamy od młodego lasu po zniszczone miejsca.

Pracownicy pochodzą z Polski i są bezpośrednio zatrudniani przez nasza firmę, zgodnie ze szwedzkimi umowami i przepisami. Współpracujemy z małymi zespołami, w których lider zespołu mówi po angielsku lub po szwedzku.

Budujemy naszą działalność z myślą o przyszłości, a nasi pracownicy maja szanse na rozwój. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, dobre warunki mieszkaniowe, pojazdy oraz gwarantujemy dobre warunki ekonomiczne i społeczne dla pracowników.

Jako renomowana firma, chcemy mieć kontakt z osobami, które zainteresowane są pracą w lesie. Liczymy na spontaniczne zgłoszenia lub pytania dotyczące naszej pracy.
jaroslaw.auguscinski@wp.pl

Witam jestem zainteresowany praca mam uprawnienia pilarza wykształcenie średnie techniczne nie choruje na żadne choroby znam się na pracy w lesie (usunięte przez administratora)

Mors
@jaroslaw.auguscinski@wp.pl

Uprawnienia tak są nie potrzebne. Pracujesz na wykaszarce. Albo sadzisz, deptasz trawę albo opryskujesz. W większości te działki co nie chcą się podjąć Szwedzi. I za mniejsze pieniądze. Pozdrawiam

MJ
@jaroslaw.auguscinski@wp.pl

Skontaktuj się z biurem w Växjö z Martą Ostrowski . marta.ostrowski@sundins-skogsplantor.se

Pinokio

Od kiedy do kiedy trwa sezon?

Sz.

Konkretne pieniądze za konkretna prace. Polecam i pozdrawiam wytrzymałych i zapartych !!!

Wiktoria

Lubię atmosferę w Sundins Skogsplantor za: Dobre pieniadze, mila atmosfera, wiele rzeczy zapewnionych

Zostaw merytoryczną opinię o Sundins Skogsplantor - Växjö

• Jak się pracuje w Sundins Skogsplantor?

Zobacz opinie na temat firmy Sundins Skogsplantor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sundins Skogsplantor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sundins Skogsplantor