Twinings

Poznań

Opinie o Twinings

song
użytkownik zarejestrowany

karol, powiedz czy pracujesz w końcu u nich ? Szukam pracy mam raptem rok doświadczenia

Młoda

Nie zgadzam się. Można ze spokojem pracować od poniedziałku do piątku a w weekendy np. studiować tak jak ja....

mały

Beznadziejna firma,którą rządzą młodzi ludzie i liderzy frajerzy. Kto im sie nie spodoba ma wypad. Cała "góra" to szajka znajomych,którzy robią sobie z ludzi śmieci. Nadgodziny obowiazkowe,trzeba rzucic szkole,tzn.wybrac albo szkola albo praca. Zarobki marne w porownaniu do wymagan i obowiazkow.

Tommy

Cieżka praca szczegolnie na dziale Blending i maszyny,zarobki srednia krajowa,sa obiady

Zostaw opinię o Twinings - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twinings