Opinie o "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński w Wrocław

Wdziałem ofertę dla operatora centrum CNC. Podkreślano w niej prace na nowym parku maszynowym oraz przyjazne środowisko pracy, a tu kiedyś pisaliście nieco inaczej o atmosferze. do dziś się coś poprawiło?

Marian Nowy wpis

Kierownictwo kordynujace prace na utrzymaniu ruchu to jakiś żart. Ludzie po wykształceniu podstawowym są kierownikami.

Majka Nowy wpis

Szukam informacji tu o pracy, bo widziałam, że obecnie poszukują kogoś jako Specjalista ds. Planowania Produkcji. Czy jak w ogłoszeniu wymagają znajomość ERP, to właśnie na rekrutacji sprawdzają to? Jest test z tej znajomości?

Bruce lee Nowy wpis

Dariusz bogdan niewiński to bandyta uważajcie chcemy chmielewskiego

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. eksportu? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kraken

Widać po braku opinii, że ludzie boją się wypowiadać na temat firmy. Zachęcam do opiniowania, będzie to pomocne dla przyszłych pracowników.

Alicja
@Kraken

A Ty skoro zachęcasz to pracujesz tam? Może sam coś powiesz o tej firmie?

Bożena

@Grześ, czy masz jakieś informacje odnośnie Cezar? Aplikowałeś do firmy? Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Pamietajcie, że Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować.

Jerzy
@Bożena

Benefitów żadnych,obowiązków dużo,atmosfera nerwowa .

Mariusz
@Jerzy

Czy coś zmieniło się w kwestii tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie "CEZAR"? Jest to ciekawa kwestia i myślę, że w roku 2021 warto by było tego się dowiedzieć. Sądzę, że Jurku na ten temat możesz mieć aktualną wiedzę. Odpowiedz, proszę.

Duszek
@Mariusz

Witaj jeśli chcesz isc do Cezara śmiało. Ale szczerze nie polecam tej firmy nikomu. To jak (usunięte przez administratora) każdy pilnuje własnego tylka. Pozdrawiam

Maria

Z tego co udało mi się wyszukać w internecie firma zatrudnia dużo pracowników, czy ktoś wie jak obecnie wyglądają warunki pracy? Czy jest możliwość pracy na pół etatu?

Bożena

Co sądzicie o tym pracodawcy? Aktualnie są prowadzone rekrutacje do "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński? Zapraszam do podzielenia się opiniami na tym wątku! W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w tym przedsiębiorstwie.

Grześ
@Bożena

Również poczytałbym opinii o firmie, szukają elektryka automatyka

Zostaw merytoryczną opinię o "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński - Wrocław

• Jak się pracuje w "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński?

Zobacz opinie na temat firmy "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński?

"CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042