Opinie o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ w Lublin

Czy w REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ zatrudniani są obcokrajowcy?

Beata Nowy wpis

Kiedyś coś pisaliście o pracy, o nadgodzinach itd., a teraz widzę tylko informacje z tych nowszych komentarzy, że nic tam się nie dzieje, ale co to znaczy? To pracy tam nie ma już?

Ostatni pracownik Nowy wpis
@Beata

Tak, nie ma tam pracy, nie ma zakładu, nie ma firmy. Ile razy trzeba wam to pisać, żebyście zamknęli temat? Sądziłem, że w tym wątku będą spotykać się dawni pracownicy, a oprócz szumowin było tam parę fajnych osób. Ale każdy poszedł w swoją stronę i tylko ja wpisuję się tu co roku. Chłopaki, co tam u was?

Czy w REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Sentyment Nowy wpis

Nic się tam nie odbywa już. A ja zajrzałem z sentymentu do fajnych (w większości) współpracowników. Chłopaki, co tam u was? Kto czyta w 2022?

Czy zdarzają się nadgodziny w REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ?

Jacenty

Nadgodziny powiadasz? To temat rzeka. Zacznijmy od tego, że tyra się odkąd przyjedzie kierownik do momentu, aż szef powie, że na dziś wystarczy. Najgorzej jak jedzie gdzieś w trasę z lustrami, a coś brakuje, bo w międzyczasie poszło na inne zamówienie. Robimy aż zrobimy. Klaskanie nad głową, pytania w stylu "Pan tu przyszedł pracować czy zarabiać pieniądze?" to norma. Tak naprawdę odetchnąć można nieco na nocnej zmianie, a byli tacy, co ciągnęli ją po dniówce, czyli w sumie 20 godzin na zakładzie. W międzyczasie około 3.00 rano wpada przygłupi (usunięte przez administratora) Grzesio rozpalić w piecu, jest trochę rozrywki. Nadgodziny, o ile są płacone, to normalną stawką dzienną, raczej nie można odebrać innego dnia. Ale raczej nikt ci tego nie policzy jak sam nie przypilnujesz.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czym REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ zachęcają? Jakie mają dodatki?

Ostatni Kierownik

Czym zachęcają? Na 90% pierwszą wypłatę otrzymasz w terminie, później tyrasz za friko, ew. niewielkie kieszonkowe wypłacane co tydzień. Dodatki powiadasz? Cóż, jak Szef kiedyś stwierdził, że pracownicy zużywają zbyt dużo gazu na gotowanie, to nie wymienił butli przy kuchence i wodę na herbatę trzeba było gotować w mikrofali. Zresztą po co wałkować ten temat? Firmy już dawno nie ma, budynki sprzedane i działa tam inna firma, więc powrotu już nie ma, Mirek doprowadził do upadku także firmę Wioli sprzedającą kanapki w Bricomanie, z tego co wiem teraz tuła się po szpitalach żeby go nie zamknęli ze względu na stan zdrowia.

Gustaw

Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli i nie ma co się podśmiewać bo prowadzenie firmy nie jest łatwe.

Jaki dress code obowiązuje w REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ?

Miś

Przed zamknięciem to były głównie pasiaki, jako że pracowali tam osadzeni z ZK w Opolu Lubelskim. Kadra kierownicza w bermudach i koszulach w kwiaty. Mam nadzieję, że pomogłem.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Były

Warunki tragiczne, wiem że właściciele rozkręcają nowy biznes po upadku Rejdexu, uważajcie na nich, omijajcie szerokim łukiem. A kto z byłych pracowników chce się z nimi spotkać, to pani Wiola zaprasza na kotleta do barku w Bricomanie na Kraśnickiej. Serio, prowadzi ten punkt.

Jan

Jakie jest Wasze zdanie na temat pracy w "REJDEX"? Mało tutaj wpisów, które mogłyby opowiedzieć o bieżącej sytuacji pracowniczej. Wypowiedzcie się proszę czy warto aplikować, bo widziałem kilka negatywnych komentary, a dotyczyły one m.in. nieodzyskania wynagrodzenia.

@Jan

Temat jest do zamknięcia. Firma zamknięta i już nie wstanie, maszyny zajął komornik, właściciela poszukuje policja.

Pan

A najlepsze jest to, że mimo ogłoszonej upadłości (co oznacza brak możliwości odzyskania kasy przez dostawców i pracowników) produkcja luster trwa!

lalalalla
@Pan

no jak córunia zarejestrowala firme na lustra ze swoim chlopaczkiem to oczywiste ze trwa

Bolt
@Pan

Gdzie ta fabryka?

Aż tak źle nie jest, są zamówienia, idzie produkcja, oczywiście nadal na wszystko brakuje, w szczególności na pensje, ale nie ma rygoru, (usunięte przez administratora)ciągle w trasie, a na zakładzie róbta co chceta.

Kamil

@Pan Skąd takie informacje bo w internecie nic na ten temat nie ma?

@Kamil

@Kamil A byłem tam raz czy dwa po zaległą kasę, normalnie brama otwarta, maszyny włączone, produkcja trwa, tylko załoga mniejsza. Kasy oczywiście nie odzyskałem.

Alicja

@Hrmc5 forum służy do wymiany informacji na temat warunków pracy w firmach, nie jest to dobre miejsce na pisanie o sprawach poszczególnych osób związanych z danym przedsiębiorstwem. Wpisy wskazujące konkretnego pracownika, zawierające jego dane i inne informacje umożliwiające identyfikację, mogą być zgodnie z regulaminem skasowane. W przypadku wątpliwości zachęcam do zapoznania się z zasadami forum: https://www.gowork.pl/regulamin @Kamil jeśli wyślesz swoje cv do REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, napisz nam proszę jakie są Twoje odczucia. Każda informacja z pierwszej ręki jest cena dla zainteresowanych osób.

Kamil

Czy poprawiła się sytuacja w firmie? Ostatnio narzekaliście a mam zamiar zmienić pracę i myślałem o firmie.

łubudu
@Kamil

Tam sie nigdy nic nie zmieni. Jezeli sie przez to nie przeszło i nie widziało tego naprawde ciezko w to uwierzyc bardzo długo łudziłem sie ze bedzie lepiej i co? po kilku miesiacach od zwolnienia nie zobaczyłem swoich zaległych wypłat jakiegokolwiek kontaktu tez brak. Ten (nie uzyje tu słowa człowiek) zrobi wszystko zeby dojsc do celu nawet po trupach. RIP A.R.

Hrmc5

A siostrzeniec Pana Mirka,pracuje w firmie "ELTEM"... Dlaczego uciekł od Wójka-domorosły nowobogacki? Pan Mirek i siostrzeńcowi nie płacił...

Alicja

@Feder, ostrzegam, że takie wypowiedzi jak te, których używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie. Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem obowiązującym na forum przed dodaniem swojej kolejnej wypowiedzi: https://www.gowork.pl/regulamin @Anik, jesteś pracownikiem REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ?

Anik

Proszę o kontakt. Tel 603 929 597

Alicja

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ? Wcześniej dawaliście dość niepokojące sygnały, czy sytuacja w firmie uległa polepszeniu? Zachęcam Was do dodawania opinii na temat pracy w REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ - każda z nich może być bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Proszę o kontakt osoby poszkodowane przez tę firmę. Może razem coś zdziałamy. Tel.603929597

Wiesław

Oszust i naciągacz do tego kłamca .Pobrał towar i nie chce płacić.

@Wiesław

Proszę o kontakt. Mamy taki sam problem. Może razem coś wskuramy. Tel.603929597

@Wiesław

Proszę o kontakt. Mam z nimi duży problem. Moze mi pomoże Pan. Tel. 603929597

Zostaw merytoryczną opinię o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ - Lublin

REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.

REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ