Opinie o Apis Fijałkowski Bloch sp.j. w Chodecz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apis Fijałkowski Bloch sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apis Fijałkowski Bloch sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apis Fijałkowski Bloch sp.j. w Chodecz

Dzień dobry. zainteresowała mnie oferta pracy dla głównego księgowego i przychodząc tu spodziewałem się świeższych komentarzy… wiadomo, że doświadczenie zawodowe jest wymagane, ale ile? I czy możecie opisać atmosferę w biurze? jest dla mnie ważna

Darek Nowy wpis

Mam nadzieję, że nie będą żałował aplikacji do firmy. Liczyłem, że na tym forum znajdę opinie o pracy w firmie.

kand Nowy wpis
@Darek

czesc, pracujesz juz w apis ?

Wszyscy

Brak zaangażowania i kompetencji ze strony kierownictwa był od początku po dziś dzień. Pan(kierownik) Gruziel jest na tyle inteligentny i ma tak wyrafinowane słownictwo że grypę większej ilości ludzi w okresie zimowym co wiąże się z chorobowym określił,, Mamy pomur w zakładzie''.(usunięte przez administratora). Kobiety jedzą w przerwie między praca w korytarzu siedząc na kartonach. Warunki szkodliwe bo zapylenie jest masakrycznie. Ale co z tego jeśli przychodzi kierownik i mowi StOP produkcji bo jutro przyjezdza PIP o godzinie 11.24. Państwo każe usunąć eternit z dachów w domach jednorodzinnych a w firmie która przynosi milionowe przychody przechodzi to płazem. Może ten w apisie jest nie rakotworczy??. Wentylatory są w dachu ale jestem pewien i wiem że nie były czyszczone od kilkunastu lat. Jeśli maszyna papiernicza ma postój to w firmie jest zero ogrzewania prócz biura. Nieraz w nocy pracowało się w mrozie. Mógłbym dużo jeszcze napisać ale po co.(usunięte przez administratora)

Witold
@Wszyscy

Przypominam Ci, że obowiązuje ochrona danych osobowych i nie można ich podawać na publicznym forum. Widzę, że nie jesteś zadowolony z relacji z przełożonym. Nie napisałeś nic o warunkach wynagrodzenia, a chętnie dowiedziałbym się na jakim są obecnie poziomie i czy pracodawca płaci premie lub oferuje dodatki w postaci benefitów.

Tomala Nowy wpis
@Wszyscy

Co się dzieje w firmie apis to żenada ludzi mają za nić

Iza

@dorotaorlo@gmail.com czyli wypłata na konto pewnie tylko według tej 1/4 z umowy?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Apis Fijałkowski Bloch sp.j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko GŁÓWNY KSIĘGOWY R17/2129-1083/23.
dorotaorlo@gmail.com

Firma? Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nadaje się do zgłoszenia w PIP. Tak jak wyżej było napisanie same jest tam pracują. Ech na papierze 1/4 etatu A pracują po 12h

Natalia
@dorotaorlo@gmail.com

Widać, że jesteś rozczarowany pracą w Apis. Ale nie napisałeś właściwie, dlaczego. Chodzi o nadgodziny, o których wspominasz?

Janusz
@dorotaorlo@gmail.com

Po co pisac takie brednie? Robią po 8 godz i na umowie jest caly etat. Jak nie wierzysz to przyjdz do papierni i niech ktoś umowę Ci pokaże. W sumie dobrze o tym wiesz ale specjalnie te brednie wypisujesz.

klient

Musze stwierdzic iz z punktu klienta moge stwierdzic iz wiekszosc tych opinii jest prawdziwa. Miałem nieprzyjemność wspołpracowac z panem Fijałkowskim, krwiopijca który gdyby się dało to z goowna zrobi papier.

:D
@klient

Z punktu widzenia sprzedawcy klient to (usunięte przez administratora) w spódnicy

Mike

Firma zatrudnia samych kryminalistów i ich kryje. Daje nawet pokój w tzw. Hotelu. A jeśli chodzi o budynek hotelu to zgroza. Jak najszybciej powinien być zamknięty Syf,brud,pył z kotłowni. Sanitariaty w opłakanym stanie, grzyb, brud.Czarno jak w kotłowni. Butle na gaz do kuchenek i to trzy,na parterze,piętrze. Ten budynek nadaje się do zamknięcia.

Stanowczo odradzam, jebalem w apis Chodecz 3,5 roku za najnizsza krajowa, atmosfera owszem ok, ale placa poniżej ludzkiej godnosci, teraz zajwaniam w Germany za 6.000tys.zl/netto przy 168h.

Henio

Firma od strony pracowników, totalna Patologia Piją Ćpaja zero kontroli ze strony kierowników! Proszę sprawdzać trzeźwość swoich pracowników..

Witold

@Obserwator, jeżeli prawdą jest to co opisujesz, to są to informacje niepokojące. Obowiązkiem każdego pracownika jest zgłaszanie przełożonemu wszelkich naruszeń BHP. Czy zgłaszałeś zaistniałe sytuacje przełożonemu w firmie Apis? Jak oceniasz atmosferę w zespole? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach.

Zosia

Myślę że nie masz racji, zawsze płacą na czas i jak się nazwali dają druga szanse. Chyba ze jest się nierobem.... ;-)

Obserwator
@Zosia

Samych nieudaczników zatrudniają....pijani chodzą po zakładzie i udają że nie widzą....

mikee

fabryce w nowej Bystrzycy działa w szatni handel bimbrem który jest później sukcesywnie pity na produkcji alkoholików nie brakuje lecz Kierownictwo nie interesuje się tym

Obserwator
@mikee

Tam piją i nikt na to nie reaguje. W hotelu dla pracowników APIS to nagminne. Stosy butelek po alkocholu. Dodatkowo kryci są tu dilerzy narkotyków.

MMM

W papierni Apis Szczecin Skolwin praca zależnie od stanowiska jest na 1,2 lub 3 zmiany. Podstawa może nie najwyższa, ale z premiami i nadgodzinami wychodzi już dobrze. Praca w miare lekka, a pieniądze są zawsze na czas. Dobra ekipa, szefostwo tez w porządku - normalni ludzie.

PROBLEMATYK

ALKOHOLIKÓW I TYM PODOBNYCH NIE STWORZYŁA FIRMA APIS ANI ŻADNA INNA STWORZYŁ ICH POLSKI SYSTEM POWOJENNY STALIN POTEM STAN WOJENNY ITD KIEDYŚ PILI LITRAMI TERAZ MAŁPKA PIWO ALE TO SYSTEM NASZ POLSKI KAŻDY PIJE PALI Z TEGO SĄ PODATK I Z TEGO ŻYJĄ POLITYCY I ITD. FIRMA APIS W KTÓREJ PRACUJE MŁODZI CZY STARZY ALKOHOLIK ITP DAJE SZANSĘ BY ZMIENIĆ COŚ I POZNAĆ WARTOŚĆ SAMYCH SIEBIE NIE TYLKO BRAĆ A TEŻ DAĆ COŚ OD SIEBIE A PO CZASIE BYĆ CIESZYĆ SIĘ ŻE SIĘ JEST TU I TERAZ A NIE GDZIEŚ W (usunięte przez administratora) U KOGOŚ ZA NIC ! CO NIE KURZY MÓWIĄ NA MNIE ................................................. PROBLEMATYK..................................... PRACUJE W PAPIERNI SKOLWIN APIS DZIĘKI PANIE PIOTRZE .... ŻE SZANUJE PAN LUDZI NIE WŁADZE I PIENIĄDZE .... ........................................................ ;) ...........................................

Antek.

z tym dawaniem drugiej szansy dawaniem drugiej szansy.to śmieszne ponieważ w nowej Bystrzycy w filli apisu,jest rozpusta kierownictwo żyje innym światem Każdy sobie rzepkę skrobie, majster taki rudy kradnie materiał który zamawia niby do pracy.dopisuje sobie godziny.jeśli chodzi o niektórych pracowników to jest tak alkoholizm alkoholizm jeszcze raz alkoholizm.na warsztacie pan Jurek prawie codziennie pijany lecz pan majster tego nie widzi.Na kotłowni pan Władek również co zmiana pijany i też tego nie widzą,żeby kierownictwo zobaczyło kogoś pijanego to albo ktoś doniesie albo pijany musiałby iść do biura i najlepiej nasikać na biurko taki delikwent zostaje wygoniony jedzenia do domu i za kilka dni pracuję tak jak normalnie to jest szok Co tu się dzieje Ludzie widzą i nic nie mówią Znam ten zakład ponieważ pracowałem to kiedyś i śmieje się że jeszcze go nie zamknęli

jaro

Nie polecam tej firmy. Dyrekcja i kierownictwo zupełny brak kompetencji. Pensja to minimum socjalne lub jeszcze mniej,premie zabierane za byle co. Kierownik zwalnia i wysyła na autostrady.Pitagolas!! Firma oszczędza na pracownikach a sami pławią się w luksusie.

Zostaw merytoryczną opinię o Apis Fijałkowski Bloch sp.j. - Chodecz

Apis Fijałkowski Bloch sp.j.
3.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kaliska 11
    87-860 Chodecz

Apis Fijałkowski Bloch sp.j.