Chodecz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH

Witold

@Obserwator, jeżeli prawdą jest to co opisujesz, to są to informacje niepokojące. Obowiązkiem każdego pracownika jest zgłaszanie przełożonemu wszelkich naruszeń BHP. Czy zgłaszałeś zaistniałe sytuacje przełożonemu w firmie Apis? Jak oceniasz atmosferę w zespole? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach.

Zosia

Myślę że nie masz racji, zawsze płacą na czas i jak się nazwali dają druga szanse. Chyba ze jest się nierobem.... ;-)

Obserwator
@Zosia 01.02.2016 13:36

Samych nieudaczników zatrudniają....pijani chodzą po zakładzie i udają że nie widzą....

mikee

fabryce w nowej Bystrzycy działa w szatni handel bimbrem który jest później sukcesywnie pity na produkcji alkoholików nie brakuje lecz Kierownictwo nie interesuje się tym

Obserwator
@mikee 09.12.2016 18:14

Tam piją i nikt na to nie reaguje. W hotelu dla pracowników APIS to nagminne. Stosy butelek po alkocholu. Dodatkowo kryci są tu dilerzy narkotyków.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

MMM

W papierni Apis Szczecin Skolwin praca zależnie od stanowiska jest na 1,2 lub 3 zmiany. Podstawa może nie najwyższa, ale z premiami i nadgodzinami wychodzi już dobrze. Praca w miare lekka, a pieniądze są zawsze na czas. Dobra ekipa, szefostwo tez w porządku - normalni ludzie.

PROBLEMATYK

ALKOHOLIKÓW I TYM PODOBNYCH NIE STWORZYŁA FIRMA APIS ANI ŻADNA INNA STWORZYŁ ICH POLSKI SYSTEM POWOJENNY STALIN POTEM STAN WOJENNY ITD KIEDYŚ PILI LITRAMI TERAZ MAŁPKA PIWO ALE TO SYSTEM NASZ POLSKI KAŻDY PIJE PALI Z TEGO SĄ PODATK I Z TEGO ŻYJĄ POLITYCY I ITD. FIRMA APIS W KTÓREJ PRACUJE MŁODZI CZY STARZY ALKOHOLIK ITP DAJE SZANSĘ BY ZMIENIĆ COŚ I POZNAĆ WARTOŚĆ SAMYCH SIEBIE NIE TYLKO BRAĆ A TEŻ DAĆ COŚ OD SIEBIE A PO CZASIE BYĆ CIESZYĆ SIĘ ŻE SIĘ JEST TU I TERAZ A NIE GDZIEŚ W (usunięte przez administratora) U KOGOŚ ZA NIC ! CO NIE KURZY MÓWIĄ NA MNIE ................................................. PROBLEMATYK..................................... PRACUJE W PAPIERNI SKOLWIN APIS DZIĘKI PANIE PIOTRZE .... ŻE SZANUJE PAN LUDZI NIE WŁADZE I PIENIĄDZE .... ........................................................ ;) ...........................................

Antek.

z tym dawaniem drugiej szansy dawaniem drugiej szansy.to śmieszne ponieważ w nowej Bystrzycy w filli apisu,jest rozpusta kierownictwo żyje innym światem Każdy sobie rzepkę skrobie, majster taki rudy kradnie materiał który zamawia niby do pracy.dopisuje sobie godziny.jeśli chodzi o niektórych pracowników to jest tak alkoholizm alkoholizm jeszcze raz alkoholizm.na warsztacie pan Jurek prawie codziennie pijany lecz pan majster tego nie widzi.Na kotłowni pan Władek również co zmiana pijany i też tego nie widzą,żeby kierownictwo zobaczyło kogoś pijanego to albo ktoś doniesie albo pijany musiałby iść do biura i najlepiej nasikać na biurko taki delikwent zostaje wygoniony jedzenia do domu i za kilka dni pracuję tak jak normalnie to jest szok Co tu się dzieje Ludzie widzą i nic nie mówią Znam ten zakład ponieważ pracowałem to kiedyś i śmieje się że jeszcze go nie zamknęli

jaro

Nie polecam tej firmy. Dyrekcja i kierownictwo zupełny brak kompetencji. Pensja to minimum socjalne lub jeszcze mniej,premie zabierane za byle co. Kierownik zwalnia i wysyła na autostrady.Pitagolas!! Firma oszczędza na pracownikach a sami pławią się w luksusie.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH - Chodecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH