Chodecz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH

mikee

fabryce w nowej Bystrzycy działa w szatni handel bimbrem który jest później sukcesywnie pity na produkcji alkoholików nie brakuje lecz Kierownictwo nie interesuje się tym

Antek.

z tym dawaniem drugiej szansy dawaniem drugiej szansy.to śmieszne ponieważ w nowej Bystrzycy w filli apisu,jest rozpusta kierownictwo żyje innym światem Każdy sobie rzepkę skrobie, majster taki rudy kradnie materiał który zamawia niby do pracy.dopisuje sobie godziny.jeśli chodzi o niektórych pracowników to jest tak alkoholizm alkoholizm jeszcze raz alkoholizm.na warsztacie pan Jurek prawie codziennie pijany lecz pan majster tego nie widzi.Na kotłowni pan Władek również co zmiana pijany i też tego nie widzą,żeby kierownictwo zobaczyło kogoś pijanego to albo ktoś doniesie albo pijany musiałby iść do biura i najlepiej nasikać na biurko taki delikwent zostaje wygoniony jedzenia do domu i za kilka dni pracuję tak jak normalnie to jest szok Co tu się dzieje Ludzie widzą i nic nie mówią Znam ten zakład ponieważ pracowałem to kiedyś i śmieje się że jeszcze go nie zamknęli

Zosia

Myślę że nie masz racji, zawsze płacą na czas i jak się nazwali dają druga szanse. Chyba ze jest się nierobem.... ;-)

jaro

Nie polecam tej firmy. Dyrekcja i kierownictwo zupełny brak kompetencji. Pensja to minimum socjalne lub jeszcze mniej,premie zabierane za byle co. Kierownik zwalnia i wysyła na autostrady.Pitagolas!! Firma oszczędza na pracownikach a sami pławią się w luksusie.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH - Chodecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH