2 Dodaj opinię
2 43 60 5 1

Opinie o Metal-fan Bis Sp. z o.o.

Gość

Nawet w Sobotę można wszystko załatwić w porównaniu z konkurencją, polecam!

Zgredek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Szkoda słów na tą firmę. Zwalniają ludzi bez podania przyczyny podczas trwającej epidemi. Pracy jest dużo a pomimo tego ludzie otrzymują wypowiedzenie bo "prezes ma takie widzi mi się". Kierownik bez szacunku do pracowników. W skrócie jedno wielkie (usunięte przez administratora) Żeby tam pracować trzeba bardzo mocno pucować się prezesowi, kierownikowi i brygadzisicie. NIE POLECAM!

gość Nowy wpis

nawet w tak trudnym czasie naprawdę można na nich polegać

Carlos Nowy wpis

Witam jakie stawki na krawędzi? Warto składać CV

pracownik Nowy wpis
@Carlos

najlepiej podjechać i bezpośrednio rozmawiać z kierownikiem, warto!

Luj

Ogłoszenie na operatora wózka jest 2lata to co cały czas szukają tego operatora jednego?

Pracodawca

@Luj

szukają odpowiedniego, poza tym zakład się rozrasta i potrzebują nowe osoby, ogłoszenie jest od niedawna

Firma Nowak
 Rekomendacja

Firma godna polecenia, wszystko na najwyższym poziomie, jakość i terminowość bez zastrzeżeń

Gość

Nawet w Sobotę można wszystko załatwić w porównaniu z konkurencją, polecam!

Tak1Nie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pracodawca
@Pytanie

Witam, Umowa o pracę, praca zmianowa, praca na zewnątrz i w magazynie, nowe wózki widłowe, kryta kabina. Zapraszam na rozmowę. Tel. 517915958 Michał

Wózek

Witam potrzebuje na widlaki widzę ogłoszenia jak tam jest? Czy robisz na dworze i czy widlaki mają ogrzewanie i jak z kasą.

gość
@Wózek

Najlepiej umów się na rozmowę z kierownikiem , obejdziecie firmę pokażę co i jak , tak najlepiej

TakNie

zapraszam na siłkę Metalfan, byłem jest ok, polecam!

Nick

Wykonałem w firmie kilka zleceń w ostatnim czasie ,zlecenia wykonane w krótkim terminie fachowa obsługa i mili ludzie...

Firma
Nazwa działu: Produkcja

Wykonanie od ręki super jakość cięcia laserem

Gość 2

Obsługa przemiła, wykonanie od ręki, nic dodać nic ująć, taki firmy życzmy sobie jak najwięcej

Tak2Nie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Metal-fan Bis Sp. z o.o.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 21 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Justyna

@Premia A, czy Tobie udało się zdobyć premie w Metal-fan Bis? Bardzo mnie to ciekawi.

Wypowiedzenia
Nazwa działu: Produkcja

Firma jak firma .. Chwilę czasu tam pracowałem I powiem tak Szef jest okej czasami jak każdy musi zwrócić uwagę nie którym co do ich pracy Ale to chyba normalne ... Ale za to Kierownik I Dyrektor na początku będą dla was jak Aniołki A potem się zacznie gdy będziesz chciał coś załatwić z szefem bez ich wiedzy i się o tj dowiedzą natychmiast zaczną drążyć temat o co chodziło I czy czasami nie robisz im koło dup..y Ogólnie materiał który produkują jest dobry. Jako pracę na chwilę polecam na dłuższą metę to nie ma szans. A I dodam że większość firmy to rodzinna szefa więc uważaj co z kim I gdzie mówisz bo szybciutko możesz stracić pracę . POZDRAWIAM

Nazwa działu: Produkcja

wyspawali mi coś w alu. od ręki, coś czego sam nie mogłem zrobić, super!!

Gość

podjęli się tematu, którego gdzie indziej nie chcieli zrobić , szacunek!

Karolina
@Gość

Nie do końca rozumiem, o co chodzi w Twojej wypowiedzi. Możesz wyjaśnić? Metal-fan Bis Sp. z o.o. wydaje się świetnym pracodawcą, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o pracy tam.

@Karolina

To najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z osobą z firmy, pewnie otrzymasz wszystkie odpowiedzi.

Gość

Super firma polecam, pełen profesjonalizm

Arturoo

Widać że w firmie Metalfan stabilizują się warunki pracy a płace wzrastają firma bardzo mocno się rozwija i warto w niej pozostać i na pewno się zatrudnić .

Gość

Widać że firma się rozwija, odpowiednie inwestycje, brawo!

Gość2
Nazwa działu: Produkcja

Jakość produkcji na najwyższym poziomie nie ma się do czego przyczepić

Gość

Jestem częstym klientem w tej firmie, magazynier i kierownik na plus nawet jak czegoś nie ma można liczyć na pomoc, ogólnie na duży plus, polecam

Tak20Nie
Gość

idzie się dogadać na każdym poziomie, co bardzo ułatwia funkcjonowanie na co dzień.

Gość

Jak wszyscy wiedzą sam szef nie buduje atmosfery w firmie tylko ludzie którzy tam pracują, dowodem na to jest fakt że właśnie on wyłącza się coraz bardziej z kontaktem na produkcji. Firma szybko się rozwija a zarobki są konkurencyjne do innych firm z branży.

Nick
Nazwa działu: Produkcja

Na atmosferę pracujemy Wszyscy razem, jeżeli każdy będzie uczciwie podchodził do pracy , to na pewno będzie ok no i Szef to również doceni

Ktoś

Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy tam nie pracują lub pracowali bardzo krótko Ja osobiście pracuje tam już kilka lat i jestem bardzo zadowolony Jeśli ktoś chce pracowac to będzie pracował z uśmiechem na twarzy w tej firmie

Sympatyczny

Weźcie się za to że pracują tam pijani ludzie, niby alkomat z rana wpuszczaja na pomarańczowym a w przerwie chodzą do sklepu po flaszki i chleja.. (usunięte przez administratora)pierwszy na odstrzal alkomatem w czasie pracy ???? czas się temu przyjrzeć bo szef srogo zapłaci za kolegę

Karolina
@Sympatyczny

Sympatyczny, czy Ty jesteś pracownikiem Metal-Fan? Jeśli tak to czy nie uważasz za słuszne, aby osobiście poinformować swojego pracodawcę o tego typu odchyłach w czasie Twojej pracy? Osoby pijane gorzej pracują, bądź jest to dla nich niebezpieczne, może warto poruszyć ten temat w większym gronie?

Tokarz

Operator wózka najniższa krajową zarobisz 1900zl.No może maksymalnie 2200zl za cały miesiąc.

Szok

To naprawdę ten szef tak wyzywa ludzi? Taki straszny? Czy ktoś wymyśla.

Operator wózka

Witam potrzebuje na wózek ile płacą na godzinę brutto. Albo ile idzie zarobić netto na miesiąc? Proszę o odpowiedź bo się przymierzam.

jacek

to nie przypadek ze opinie sa negatywne ..(usunięte przez administratora). to chłop z mazur albo słoma z butów - serdeczne odradzam prace z tym facetem który pojecie ogłady i kultury zna co najwyzej z wikipedii prosze zauwazyc ze nie moze miec takiego samego zdania o nim i tej firmie prawie 100 % opiniodawców. kto chce niech sie przekona kim jest ten człowiek i bedzie miał obraz jak nie nalezy sie zachowywac i jak nie traktoewac ludzi panie wiesławie jak pana znam to nie dotrze do pana swiadomosci przeciez jest pan ponad to prawda? pan taki BOSSSSSSS

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Metal-fan Bis Sp. z o.o. - Szubin