Opinie o HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk w Inowrocław

Kinga Nowy wpis

Polecacie podpisać umowę z tą firmą czy lepiej nie ? Podajcie powody

Wydymany Nowy wpis

Chamy, (usunięte przez administratora) i prostacy. Inaczej tego nie można nazwać. Banda cwaniakow która tylko myśli jak się nie narobić i kogoś wydymac. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Omijać szerokim lukiem

Tonik Nowy wpis

Niepokojące informacje piszecie. Może to się da jakoś wyjaśnić?

August Nowy wpis

WITAM,JESTEM KOLEJNYM NABRANYM PRZEZ TYCH ZLODZIEJI, W MAJU ODEBRALI ORBITROL OD CIAGNIKA NH I SKASOWALI ZA POMALOWANIE CZARNA FARBA 2,500ZL,DALEJ CIEKL JAK PRZEDTEM,OBIECALI NAPRAWE I TAK SIE CIAGLO PRZEZ 4 MC, W KONCU SAM ZAWIOZLEM TO ODLEGLOSC 160 KILOMETROW W JEDNA STRONE,OBIECALI NA MIEJSCU ZE NAPRAWIA ZA KILKA DNI,JUZ MIJA 3 TYDZIEN I NIE ODBIERAJA TEL. BANDA ZLODZIEJI I KRETACZY NIE WYSTAWILI FAKTURY OKRADAJA FISKUSA W BIALY DZIEN,TO BIURO ICH WYGLADA JAK MELINA ,JAK BYM WIDZIAL PRZED ODDANIEM SPRZETU TO NIGDY BYM NIE ZLECIL TYM NIEUDACZNIKOM. JAK BY KTOS CHCIAL SIE PODZIELIC SWOIM SPOSTRZEZENIEM PODAJE ADRES. august.kuriata@wp.pl

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Remek

Konkurencja robi swoje!! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Daro

UWAGA UWAGA Na tych oszustow wszystkie wczesniejsze opinie sa jak najbardziej prawdziwe nie naprawiaja tylko psuja i biora duze pieniadze za pomalowanie czarna farba.Jak oddalem na gwarancji do naprawy to juz nieodbierali telefonow i pojechalem osobiscie odebrac dodam ze po miesiacu i silownik byl w drobnych elementach napazany mlotem bo caly pokaleczony.Oni sa za tepi zeby rozebrac siłownik a co dopiero go naprawic.Dodam ze miejsce to bardziej przypomina wylegarnie szczurow a nizeli jakakolwiek firme.Dlatego sprzet odbieraja od klienta.Dla zainteresowanych moge przesłac zdjecia.

robol
@Daro

Daro piszesz dokładnie tak jak jest

Bilango

Poco wam mechanik samochodowy jak wy nie macie sprzęty ani warunków do naprawy samochodów

Nikita

Chciałbym się przyjąć do waz do pracy ale czytając o waz opinie to widzę że szkoda mojego czasu czy naprawdę jesteście tacy oszuści i tak licho płacicie 5 zł na godzinę o zgrozo

Gienio

Wszystkie opinie zgodne z prawdą nie naprawiaja tylko maluja sprzet i oddaja powinni zmienic fach a do tego biara duza kase .

Roko

Czytajcie opinie o tym zakładzie zanim się zatrudnicie to co on pisze że zarobisz 2000 tyś to są bzdury nie dajcie się nabrać

klijęt

jak on morze wyceniać naprawę sprzętu logicznie jak on sam jest ułomny mi też wycenił za naprawę siłownika tyle że praktycznie bym kupił nowy i po 2 tygodniach mi wysiadł i więcej tam nie dam nic do naprawy i nikomu ich nie polecam i jaszcze dodam że jak zadzwoniłem żeby mi go naprawili po gwarancyjnie to mi powiedział że muszę zapłacić bo z mojej winy wysiadł i nie naprawi 2 raz

zainteresowany

Odpisz mi Krzysztofie Puszczyku czy dostane na rękie 2000 tyś i będe zarejestrowany bo słyszałem że wy płacicie 5 zł na godzinę i nie rejestrujecie jestem mechanikem czekam

Udciwy

Witam ja rowniez sie zgadzam w 100% ze to oszusci i naciagacze!!!!!!!!!!!!!!!! Brak slow zeby opisac ta firme. Dobra rada to omijac te miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zawiedzony

on podnosił mniej nisz wynosi norma i zepsuł się i co ty na to mechaniku hydro sile

nick

No nareście ktoś zrobi z wami porządek

ben

no to od 1 stycznia skączy sie wasze wykorzystywanie ludzi i byle jake naprawy w inowrocławiu mają takie byle zakłady pozamykać powiatowa inspekcja pracy weżmnie waz pod lupe

ben

niedaj tam nic naprawiać bo naprawiają na (usunięte przez administratora) a biorą bardze wysokie sumy

ben

prawda całkowita prawda ja tam pracowałem to wiem płacą grosze i jak chcą i kiedy chcą

i co zero odzewu to jednak prawda co owaz piszą

ben

jak ci nie dadzą co najmniej 10 zł na godzinę i zaraz niech ci umowę dadzą to inaczej się nie przyjmuj

Zostaw merytoryczną opinię o HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk - Inowrocław

HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk
1.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • POZNAŃSKA 258

HYDRO-SIŁA Krzysztof Puszczyk