Konin

Opinie o Zakład Produkcyjno- Handlowy Fundacji "MIELNICA" Zakład Pracy Chronionej w Koninie

andrzejziarniak

szukam pracy jestem osoba niepełnosprawną niedosłyszącą ,mam 26 lat chciałbym pracować , i być potrzebnym człowiekiem .proszę o pomoc w znalezieniu jakiej kolwiek pracy dziekuje

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno- Handlowy Fundacji "MIELNICA" Zakład Pracy Chronionej w Koninie - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno- Handlowy Fundacji "MIELNICA" Zakład Pracy Chronionej w Koninie