Opinie o Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor w Wałbrzych

Kacha Nowy wpis

Nie polecam czekałam na zamówienie 4 godziny pani przez telefon cały czas mówiła że już kierowca jedzie później przestała odbierać jedzenie dojechało ale było zimne i porcje jak dla dziecka NIE POLECAM NIGDY WIĘCEJ TAM NIE ZAMÓWIĘ

Natalia Nowy wpis

Totalna klapa... Czekasz 2 h na jedzenie Zero kontaktu od ich strony. Nigdy więcej...

Magda Nowy wpis

Cudowne miejsce i przepyszna kuchnia. Zamówiliśmy pizzę , wątróbkę z pieczarkami oraz smażony ser wszystkie dania na wysokim poziomie świeże i dobrze doprawione. Lokal jak i wc bardzo czyste. Polecam serdecznie

Paweł Nowy wpis
@Magda

A jakie są ceny? Przystępne i można załapać się na jakieś promocje?

Zibi

Dostawa tragediaaaaa czekalem 3h jedzenie dotarlo zimne i mierneeeee nie wiem skad te pozytywne opinie bo ja jestem zawiedziony i naewno ostatn9 raz tam zamowilem jedzenie

@Zibi

To przykre, że tak długo musiałeś czekać na zamówione jedzenie. Na pewno nie byłeś z tego powodu zadowolona ale napisz mi proszę, czy udało Ci się wyjaśnić z restauracją, dlaczego tak długo musiałeś czekać? Może w ramach rekompensaty restauracja ta zaoferowała Ci jakiś rabat na kolejne zamówienia? Napisz, proszę, jak rozwinęła się dalej cała sprawa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Beata

Czy w Happy Day istnieje możliwość złożenia zamówienia online? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Lea
@Beata

Wielkie rozczarowanie. Niegdyś smaczna pachnąca pizza Carbonara, teraz suchy niestrawny wiór. Wniosek - pizza smakowała jakby wielokrotnie była odgrzewana. Szynka przesuszona, zwijała się w rulon, sos beszamelowy, który stanowił podstawę Carbonary wogóle niewuczuwalny. Podobnie ser. Produkt niegdyś pachnący obecnie zmienił się w niestrawną , bez smaku dyktę . Bardzo szkoda. Bylam stałą klientką Happy day ale nigdy więcej tam nie wrócę. Nie polecam

Zawiedzony

Zamówiłem dwie pizze masakra ciasto twarde bez soli pizza zimna następnym razem kupię w markecie mrożoną i na to samo wyjdzie masakra

Piccofil

Witam. Zawsze zamawiałem pizze i było wszystko ok ale po dzisiejszym dniu stwierdziłem, że jadłem placek nie pizze. Ciasto twarde, mocno przypalone i nie zdatne do jedzenia.Smak w miarę ok ale to nie wszystko. Dziś było kiepsko jednym słowem.

Malineczka

Dziękujemy za zorganizowanie cudownej imprezki. Jedzonko pierwsza klasa( a jesteśmy troszkę wybredni), obsługa na medal i w ogóle wszystko na 5+

Zosia

Witam. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym pracodawcy „od kuchni”. Jaka panuje atmosfera w firmie? Zależy mi na tym żeby z chęcią przychodzić do pracy. Ktoś z pracowników napisze co nieco?

Lukaso

Totalna lipa (usunięte przez administratora) kupuje kilka miesięcy i zawsze zimna pizza a przez telefon smieje się pani i mówi że na gaj zawsze zimna dojeżdża hee masakra zero poziomu tylko gimnazjum mam nadzieję że się zamkną szybciej niz otwarli

Natalia

Miło jest poznać wasze opinie na temat usług oferowanych przez firmę Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY". Może znajdą się też osoby, które napiszą nieco o pracy w tym miejscu? Czy warto starać się o zatrudnienie u tego pracodawcy? Na jakie wynagrodzenie możemy liczyć? Czy ze względu na branżę, w której działa firma, pracownicy mogą skorzystać z darmowego posiłku w ciągu dnia?

lazy town

Często bywam w Happy Day 2 na ul. Lewartowskiego Co prawda nie wiem jak wygląda tam praca "od kuchni", ale obsługa jest przesympatyczna Niestety wystrój jest tandetny, ale jeśli mam wybór- Da Grasso- slaba obsługa, dobra pizza, drogo, a Happy Day- zdecydowanie wybieram Happy Day

grazy

rzadko spotyka się tak wychwalone restauracje jak Happy Day. Muszę przyznać że mnie też się podobało. Jedzenie super, obsługa bardzo miła

gall_anonim

Jestem w podróży służbowej, moja praca polega na tym, że spotykam się z przedstawicielami handlowymi z całego świata. Przypadek sprawił, że spotkaliśmy się akurat w Wałbrzychu. Dwa dni spędzone na fast - foodach skłoniły mnie do poszukania czegoś lepszego. Wyszukując w internecie różnych restauracji trafiłem na "Happy Day". Mimo różnych komentarzy chciałem osobiście to sprawdzić. Pierwszy mój lunch pokazał mi jak dobrze w Polsce można jeszcze zjeść. Co prawda czekałem jakiś czas na swoje danie ale wszystko było smaczne, świeże i w dodatku z przemiłą obsługą. P.S. Kuchnia jak u Mamy :) Oczywiście gdy Mama gotuje trwa to kilka godzin, tu wyrobili się w niecałą godzinę, ale było to tego warte. Szczerze polecam to miejsce. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi. :)

koko

Pierdoły super jedzenie

mario

Miałem przyjemność robić przyjęcie w tej restauracji i jestem pełen uznania, jedzenie przepyszne wystrój super (nowocześnie i z klasą) obsługa najlepszej jakości zawsze chętnie tam wrócę. Bardzo polecam !!!

anka
@mario

kłamstwo ja tam byłam ze 4 razy i jedzonko pyszne pizza zapiekanki i placek po węgiersku wystrój super bardzo polecam

Były Klient

Witam, Przestrzegam przed pizzeria na podzamczu Happy Day ,...... Jedzenie bardzo niskiej jakości .. niesmaczne nie polecam - klienci z miasta Wałbrzych, Polska. Jest dużo lepszych miejsc gdzie mozna zjęść w Wałbrzychu. Pizze mają całkiem dobre ale sałatki oraz zapiekanki tragiczne. (usunięte przez administratora) Po telefonie do pizzeri Pani powiedziała ze może tylko przeprosić .... w tych czasach jest to niedopuszczalne i żałosne. Jedzenie popsuło nam część dobrze i miło zaplanowanego weekendu. STANOWCZO ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor?

Restauracja-Pizzeria Happy Day 2 Jesika Paździor
  • Andrzeja Wajdy 1