Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY"

Wałbrzych

Opinie o Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY"

lazy town

Często bywam w Happy Day 2 na ul. Lewartowskiego Co prawda nie wiem jak wygląda tam praca "od kuchni", ale obsługa jest przesympatyczna Niestety wystrój jest tandetny, ale jeśli mam wybór- Da Grasso- slaba obsługa, dobra pizza, drogo, a Happy Day- zdecydowanie wybieram Happy Day

grazy

rzadko spotyka się tak wychwalone restauracje jak Happy Day. Muszę przyznać że mnie też się podobało. Jedzenie super, obsługa bardzo miła

gall_anonim

Jestem w podróży służbowej, moja praca polega na tym, że spotykam się z przedstawicielami handlowymi z całego świata. Przypadek sprawił, że spotkaliśmy się akurat w Wałbrzychu. Dwa dni spędzone na fast - foodach skłoniły mnie do poszukania czegoś lepszego. Wyszukując w internecie różnych restauracji trafiłem na "Happy Day". Mimo różnych komentarzy chciałem osobiście to sprawdzić. Pierwszy mój lunch pokazał mi jak dobrze w Polsce można jeszcze zjeść. Co prawda czekałem jakiś czas na swoje danie ale wszystko było smaczne, świeże i w dodatku z przemiłą obsługą. P.S. Kuchnia jak u Mamy :) Oczywiście gdy Mama gotuje trwa to kilka godzin, tu wyrobili się w niecałą godzinę, ale było to tego warte. Szczerze polecam to miejsce. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi. :)

koko

Pierdoły super jedzenie

mario

Miałem przyjemność robić przyjęcie w tej restauracji i jestem pełen uznania, jedzenie przepyszne wystrój super (nowocześnie i z klasą) obsługa najlepszej jakości zawsze chętnie tam wrócę. Bardzo polecam !!!

anka
@mario 09.12.2013 20:29

kłamstwo ja tam byłam ze 4 razy i jedzonko pyszne pizza zapiekanki i placek po węgiersku wystrój super bardzo polecam

Były Klient

Witam, Przestrzegam przed pizzeria na podzamczu Happy Day ,...... Jedzenie bardzo niskiej jakości .. niesmaczne nie polecam - klienci z miasta Wałbrzych, Polska. Jest dużo lepszych miejsc gdzie mozna zjęść w Wałbrzychu. Pizze mają całkiem dobre ale sałatki oraz zapiekanki tragiczne. (usunięte przez administratora) Po telefonie do pizzeri Pani powiedziała ze może tylko przeprosić .... w tych czasach jest to niedopuszczalne i żałosne. Jedzenie popsuło nam część dobrze i miło zaplanowanego weekendu. STANOWCZO ODRADZAM

Zostaw opinię o Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY" - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY"