Balo Wood

Słupca

Opinie o Balo Wood

Julian

Komentarze w sieci to jedno, a rzeczywistość to zupełnie coś innego. Przestrzegam przed tą firmą chyba, że lubicie przepłacać za przeciętną jakość oraz denerwować się przy każdym etapie budowy.

goli

zgadzam się z tobą. Szkoda , że wraz z impetem z jakim weszła na rynek nie poszło teraz to jak sobie radzą

Nikola

Solidna firma, zamówiłam u nich domek letniskowy na moją działkę, szybko uporali się z zamówieniem, bardzo dobrej jakości materiały, fachowcy w kazdym calu

Szukasz pracy?

Danuta

Znakomici fachowcy, szybko się uporali z budową domku letniskowego nad jeziorem niedaleko mojego domu, wykonali kawał dobrej roboty, polecam.

Ewelina

Znakomici fachowcy, wykonali piękny taras przy moim domu, jestem bardzo zadowolona z współpracy z nimi, to profesjonalny i solidny zespół, znają się na swojej branży jak mało kto, polecam.

Anna

Taras wykonany przez firmę bardzo miło mnie zaskoczył. Jest taki jaki sobie wymarzyłam. Calkowicie zgodny z projektem. Czas realizacji zakończyl się wcześniej niż planowałam. Polecam

Zostaw opinię o Balo Wood - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balo Wood