Pracowałem dla tej agencji. Słodkie [usunięte przez moderatora] aby ściągnąć człowieka do roboty,mnóstwo kosztów, narzędzia swoje -w przypadku zepsucia
trzeba samemu wszystko kupować. Za mieszkanie zapłać,za lokum zaplać , za dojazd zapłać. Za nic nie zwracają-czekam na kase od momentu rozwiązania umowy już 39 dni i nic.Jak większość podobnych firm naciągacze. Przy kaflach wymyślają jakieś wspolczynniki ,norme wyrobić nie można ,żadnych metrów tylko same poprawki po innych . Warunki na budowie skandaliczne .