Ibis Felix GmbH

Austria

Opinie o Ibis Felix GmbH

xxx

jest ciężko , wielu rezygnuje w pierwszych dniach a nawet godzinach i wcale im się nie dziwie szkoda że nie płacą trochę więcej , po odjęciu kosztów miałem około 4k PLN

Pracowałem dla tej agencji. Słodkie [usunięte przez moderatora] aby ściągnąć człowieka do roboty,mnóstwo kosztów, narzędzia swoje -w przypadku zepsucia trzeba samemu wszystko kupować. Za mieszkanie zapłać,za lokum zaplać , za dojazd zapłać. Za nic nie zwracają-czekam na kase od momentu rozwiązania umowy już 39 dni i nic.Jak większość podobnych firm naciągacze. Przy kaflach wymyślają jakieś wspolczynniki ,norme wyrobić nie można ,żadnych metrów tylko same poprawki po innych . Warunki na budowie skandaliczne .

Zostaw opinię o Ibis Felix GmbH - Austria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ibis Felix GmbH