' Coopra " Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o ' Coopra " Sp. z o.o.

Mona

Polecam!!!!

Nick

Nie polecam sklepu

Pracownica

A ja mam odmienne zdanie niż moi poprzednicy. Praca spoko, Szef też spoko. Czytając poprzednie wpisy mogę jedynie stwierdzić, że "złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy"

mhb

o to ciekawa oferta @barek ciekawi mnie, może ktos z was wie, czy mają równie sporo klientów? prośba o info

?

Chcialbys pewnie zamordyzm?

łooo

Rozmowy z szefem nic Ci nie dadzą, jest to świetny lawirant i manipulator. Ma dobrą bajere i w mig Cię ugłaszcze, żeby potem i tak zrobić po swojemu i brzydko mówiąc załatwić bez mydła. Ale moim zdaniem winę za złą organizację pracy i fatalną atmosferę ponosi ktoś zupełnie inny. A kto? Łatwo się domyśleć ;]

były pracownik

Nie polecam firmy. Wiadomo - praca jak praca, trzeba pracować i tyle. Ale... najgorsze w tym wszystkim jest brak zdrowego podejścia szefa. Całe dnie siedzi i obserwuje w kamerach czy coś się robi. Jak jest chwilowy zastój to jest telefon z reprymendą. Druga sprawa to rozładunek paneli z kontenerów. Praca dla przynajmniej 6-8 osób. Pamiętam, że ja z kolegami robiliśmy to w trójkę. Idzie się zajechać. 8 godzin chodzenia w kółko z ciężkim towarem na ramieniu. Ogólnie w firmie bałagan i syf. Ja byłem kierowcą, więc jak tylko miałem wyjazd z firmy to byłem szczęśliwy. Potrącenia za byle co, żeby ktoś mógł mieć na waciki. NIE POLECAM!

PC
@były pracownik 20.10.2014 11:23

Człowieku o czym Ty piszesz. W każdej firmie porządnej firmie ,która zajmuje się między innymi gospodarką magazynową i logistyką są kamery ,chociażby po to ,aby móc analizować zgodność dostaw itp. Co do rozładunku kontenerów to chyba leżałeś pół dniówki i miałeś nadzieje ,że towar z kontenera siłą woli magicznie sam się rozładuje.Cztery osoby - 8 godzin zorganizowanej pracy i jest po rozładunku.To ,że byłeś kierowcą świadczy o tym ,że Twoja opinia jest nieobiektywna ,ponieważ przebywałeś w magazynie rano przy załadunku towaru 1-2 h ,więc co Ty wiesz o magazynowaniu :) .Powodzenia w nowej pracy ,gdzie życzę Ci żebyś leżał w hamaku i czekał na wypłatę .

nigdy więcej

Jest dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał. (usunięte przez administratora)

Coopra

Dobrze, że mamy wolność słowa ,,, A na nieszczęście reszty społeczeństwa zbyt dużą bezkarność .... za którą wszyscy płacimy .

Zostaw opinię o ' Coopra " Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ' Coopra " Sp. z o.o.