Teleca Poland Sp z o.o.

Łódź

Opinie o Teleca Poland Sp z o.o.

Patrycja

@Limens co najbardziej podoba ci się pracując w firmie Teleca Poland Sp z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinie.

Limens
@Patrycja 13.09.2017 15:34

To było raczej stwierdzenie faktu . Może określenie "głupawy" było trochę obraźliwe . Jego działania i wypowiedzi nie mają sensu ... może tak .

Limens
@Limens 14.09.2017 12:24

Mowa o szefie IT oczywiście , ludzie w firmie ostentacyjnie nie siadają z nim przy jednym stole .

x

Brak szacunku dla ludzi, w czasie rekrutacji mówią co innego, a później okazuje się to kłamstwem.

kick

Wechtuś , przestań kłamać .

hehe

Pewnie, że dbanie o warunki sprawia, że lepiej sie wypełnia obowiązki.

sekciarz

A co rozumiesz, że wypłata się trafia normalnie? Z wypłatą nie ma najmniejszych problemów, natomiast jeśli pytasz o zarobki jako takie, to na jeśli jesteś dobry, to na stanowisku seniora spokojnie można dostać 5 cyfrową kwotę.

sekciarz

Ciągle szukają, bo po tym jak Harman przejął STC to projektów jest dużo, tylko ludzi brakuje. Zresztą plany rozwoju na kolejne lata są dość duże, więc co ogłoszenia raczej będą ciągle się pojawiały.

sekciarz

Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej, to piszcie na sekciarz11@interia.pl

rub

A ile mozna zarobic jako senior w automotive, bo sie moze tam wybiorę ?

Dev
@rub 15.05.2016 19:32
A ile mozna zarobic jako senior w automotive, bo sie moze tam wybiorę ?

Tyle mozna zarobic ile jestes wart. Przychodzisz, pokazujesz co umiesz, rzucasz kwota i idziesz do domu, jak we wszystkich innych firmach. Na prawde, nie rozumiem pytan o kase. I to tak bezposrednich.

kr33

Podbijam pytanko o premie - czy to sama, "goła" pensja, czy zdarzają się jakieś dodatkowe bonusy?

El Gonzo

Hej, a stanowisko Senior .Net Engineer - ktoś coś może o tej grupie programistów więcej powiedzieć? Jakie są godziny pracy? Są jakieś premie?

Dev

Jasne. Ja jestem z tej mocnej ekipy z automotive. Pracowalem dla duzych koncernow moto. Teraz jestem tu w Harmanie i uwazam ze to najlepsze miejsce w jakim bylem.

noono

pensja od 2500 brutto. zależy ile umiesz

kr33

Hej. Z tego co mi wiadomo - nikt nikogo już na siłę nie wysyła :P Ja za to chętnie bym się dowiedział na jakie zarobki można liczyć?

Kris

Podbijam - czy wyjazdy są przymusowe?

jo

Jest tam premia z zysków?

in

Czy wyjazdy zagraniczne to przymus w tej firmie w consultingu?

nobody

@Mikado: Widziałem ostatnio ogłoszenia ST i widełki były pięciocyfrowe, to chyba nieźle? (poza tym, że w ogóle były...) Pracujesz tam? Co rozumiesz przez "teleca szkoli ludzi w Łodzi" - i dalej?

***
@... 05.05.2015 18:03
Nie wiem kto rozsiewa takie bzdury, że projektów jest mało. Projektów jest dużo, to raczej brakuje ludzi, dlatego cały czas ost...

Możesz napisać coś więcej o tej "mocnej ekipie z działu automotive"?

.................
@... 05.05.2015 18:03

Otóż mocna ekipa działu automotive to odeszła do openRND i nie chce wrócić . Inni są w Samsungu albo GFT . Teleca szuka tak ludzi bo im większość zwiała .Może im brakuje do jakichś tam projektów które są ale na prawdę Teleca jest cieniem tego czym była kiedyś jeśli chodzi o projekty . Co niby mają mówić menadżerowie ? Jak ludzie wrócą to może uda im się coś wielkiego rozkręcić . Co do automotive to jedyna większa sprawa Kaleki , choć ponoć Jaguar nie był z nas zadowolony .

Mikado

Ok , teraz czas na prawdę . Teleca Poland umiera i tyle . Wszyscy poważni ludzie już dawno odeszli . Teleca szkoli ludzi w Łodzi i to wszystko . Poza tym oni chcą super specjalistów za cenę pracowników ukraińskich . Tyle w temacie .

sekciarz

Symphony Teleca obecnie zatrudnia i to dużo, głównie C/C++ i Jave oraz jakiś testerów. Zarobki raczej porównywalne z innymi firmami, ale dużo zależy od umiejętności, bo wtedy można negocjować. Natomiast atmosfera chyba najlepsza ze wszystkich firm, w których byłem (albo znam od znajomych). Umowa chyba tak jak wszędzie, więc 3 miesiące próbnego, a potem już na czas nieokreślony. Jakby ktoś był zainteresowany, to pisać do mnie, to przekażę kontakt komuś znajomemu z Teleca. sekciarz11@interia.pl

tymon

@tutek a dasz rade napisać coś więcej czy tak nie za bardzo? bo naprawde interesuje mnie fakt, że można tutaj coś zarobić i to tak, zeby starczyło i odłozyć coś na wakacje na przykład? Sam zastnawiam się co moge tutaj konkretnie zrobić jeszcze i nie wiem czy to dobrze jak nie mam za duzego doswiadczenia czy nie warto się tam pchać?

romek

no właśnie, @tutek ja też uważam tak samo jak Ty, bo w nie każdej firmie dostaje się na dzień dobry umowe o prace, tylko na zleceniu się pracuje i tutaj już wiecie sami jak to wszystko wygląda.. poza tym czekam na informacje odnośnie rekrutacji, czy przyjmują kogoś tam teraz czy nie za bardzo jednak?

Tak umowa jest od razu o pracę z tym, że najpierw na okres próbny.

AOP

Co w tym dziwnego. Umowa o prace przez firmę w IT to żaden wyczyn. To niezbędne minimum tym bardziej, jeśli mówimy o międzynarodowym korpo.

cytowanie

anonim - 2013-08-19 21:52:28 to chyba trochę tak jak z warszawą, więcej narodu niż samych warszawiaków:) a umowa jest od razu o pracę?Nasi przyjezdni uważają się jednak za lepszych .

aala

Cześć, a może ktoś mniej więcej przedział kasowy zarobków podać? bo kasa niezła to nie wiadomo jaka, dla mnie niezłe jest dwa tysiące na ręke

Prostownik

Nie ma problemu żeby przyjść później i zostać dłużej . Na przykład coś takiego . Raczej mniej napięta atmosfera .

Prostownik

anonim - 2013-06-02 21:47:48 Nadal jest brak możliwości na rozwój i podwyżki tylko dla wybranych, jak to ktoś kiedyś tu napisał? O co chodziło z ta patologią na parterze? Możecie napisać jakąś aktualną opinię o Telecta, ale z argumentacją? Z góry dzięki.Wyluzuj, patologia na parterze to po prostu dział IT . W Telece jest fajnie. Kasa taka sobie ale dość duże luzy . Poza tym dużo jest łgarstwa ale chyba każdy manager to taki ściemniający fircyk, nie ważne w jakiej firmie.

nie bede sie uczyl chinskiego

Nie wspominać im o tym , że ścieżki dostepu mogą byc długie albo krótkie. Mózgi się wieszają i wszystko się krzaczy.

Iwona

Serdecznie odradzam tego pracodawce! Brak możliwości rozwoju, podwyżki jedynie dla wybranych, management traktuje pracowników jak niewolników.

Niewychowane prosie

Jest git, tylko trochę kłamią ale da sie wybaczyć.

W managemencie sa ze 4 osoby. Jesli byles jednym z nich i taka tworzyles atmosfere, anonimie, to coz.. moze lepiej ze byly pracowniku? W consultingu i projektach super ludziki pracuja. Co do braku celu - tak chyba bylo kiedys.

miszcz trampki

eee tam 95% tej firmy to dział consultingu. Potwierdzam atmosferka spoko.

Brak strategii, atmosfera poza działem consultingu kiepska, płace takie sobie. Bazą wyjściową jest kłamstwo i manipulacja oraz ciągłe przepychanki w managemencie. Odradzam. Szczęśliwy były pracownik.

Zostaw opinię o Teleca Poland Sp z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleca Poland Sp z o.o.