Opinie o The European Van Company Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie The European Van Company Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie The European Van Company Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The European Van Company Sp. z o.o. w Końskie

Praca w młodym zespole a ja już nie do końca taki młody, 45 na karku jest :) Chodzi mi o stanowisko Projektant CAD / CAM. Miałbym szanse? Zagraniczne wyjazdy służbowe podane w wymogach. Za takie wyjazdy jest lepiej płatne? Opłaca się wyjeżdżać czy to raczej warunek konieczny wliczony w wynagrodzenie? Z kasą jak? Firma według was się cały czas rozwija więc jestem ciekaw.

Jarosławski Nowy wpis

Praca w przyjemnym zespole, systematyczne podwyżki płac. Wypłaty na czas, firma cały czas się rozwija czego chcieć więcej

Projektant CAD / CAM, rekrutacja skończyła się na to stanowisko 6 msc temu, trochę się spóźniłem ale i tak zamierzam podesłać firmie swoje CV. Niestety nie było podanych w ogłoszeniu żadnych kwot zarobków. Ile wynosi średnie wynagrodzenie na tym stanowisku? Jak z atmosferą? Napisane jest w ogłoszeniu, że jest ok a praca jest z młodym zespołem więc dla mnie super. Jakieś benefity związane z zatrudnieniem macie bo nie widzę takiego info?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z The European Van Company Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis

Wymagania duże a pensja się nie zmienia

Monter

Pan nie przygotowany do rozmowy, nieuprzejmy. Stawka nie zgadza się z tą która była obiecana. Wypłata na raty oraz nie na czas.

Czy zarobki w firmie The European Van Company Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Moim zdaniem nie bardzo bo żeby dostać podwyżkę jest ciężko. Nie jeden pracownik dobry po kilku latach nie może się doprosić a tzw nieroby dostają. Nie doceniają dobrych pracowników taka prawda

Czy w The European Van Company Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Owszem, w firmie działa ZFŚS, talony są wypłacane dwa razy do roku. Tj. na święta Bożego Narodzenia oraz na czasy pod gruszą. Pozostała część funduszu, jest przekazywana na zapomogi celowe oraz pożyczki zwrotne i bezzwrotne dla pracowników.

Brak

ralf

ja tam pracowalem bardzo krotko ale nabawilem sie rozedmy pluc na mokrym

Artur
@ralf

Krótko czyli ile? I jaką stawkę zaproponowano Ci na start w The European Van Company? Ile jest podstawy i czy oprócz tego są jakieś premie? Chciałbym się czegoś na ten temat dowiedzieć :)

Edyta
@ralf

Masz udowodnione że to przez pracę? Przecież wtedy możesz spokojnie o jakieś odszkodowanie walczyć.

Maciek

@pablo mówisz ze mało płaca ?

Pablo
@Maciek

Biorąc pod uwagę rodzaj i warunki wykonywanej pracy to mało. I co gorsza ciągle kombinują jak płacić mniej. A druga bolączka to brak narzędzi do pracy.

Izabela
@Pablo

Jak to kombinują jak płacić mniej? To znaczy, że wynagrodzenie jest obniżane czy jak mam to rozumieć? Przybliżysz ten temat?

rafal

ja juz od te Go czasu co pracowalem to mam rozedme pluc non stop jestem pod nadzorem lekarzy planuje isc z tym do sadu i do sanepidu

Justyna
@rafal

Rozumiem, że praca mogła odbywać się w szkodliwych warunkach, tak? Ciekawi mnie, czy zostałeś wcześniej o takiej możliwości poinformowany przez pracodawcę oraz czy zapewniał on na przykład odzież ochronną.

PABLO

Aluvan- jedyna firma w której robisz 110% normy za 80% pensji...

Iza

Macie zapewnione maseczki i rękawiczki ?

Elf
@Iza

Nie

Ciekawe czy firma w tak trudnej obecnie sytuacji dba o swoich pracowników i przestrzega ogólnie przyjęte normy bezpieczeństwa? Znając jej podejście to pewnie nie, ale obym się mylił. Życzę zdrowia wszystkim obecnym pracownikom.

Odradzam wszystkim pracę w tym zakładzie. Brak poszanowania dla ludzi, którzy tam pracują i wiele wnoszą lub wnieśli w to aby firma funkcjonowała. Liczy się tylko kasa i wyzysk. Żałuję, że wcześniej nie podjąłem decyzji o odejściu.

Jakie są mocne strony pracodawcy The European Van Company Sp. z o.o.?

Wwww

Hmmm.... Są jakieś?

Justyna
@Wwww

To z pewnością pytanie do pracowników The European Van Company :) Jesteś może jednym z nich? Jeśli tak, to może opiszesz, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tej firmie, czym się zajmujesz i jak oceniasz stosunek płacy do wykonywanych obowiązków?

MAJ

Firma porażka. Brak materiału na każdym kroku. Brak normalnych ludzi każdy tylko podlizuje się leniwym brygadzistą. Maskowe to nie wszystko.

Kropka
@MAJ

Dodaj jeszcze fikcyjne premie które ciągle obiecują i ciągle ich nie ma nawet wtedy gdy produkcja idzie na full...

Jarosław
@Kropka

Uważasz, że premie, które obiecuje pracodawca, są nierealne do osiągnięcia? Jeżeli by tak było, to może przedstawisz, jak wyglądają warunki, które należy spełnić, aby móc ubiegać się o uzyskanie premii w danym miesiącu? Ciekawi mnie, czy rzeczywiście jest tak trudno otrzymać dodatek do wynagrodzenia.

Ludzie tam się nigdy dobrze nie zarobi jak właściciel skąpi nawet na materiały do produkcji to nie ma co myśleć o podwyżkach. Jedynie na nowe kamery są pieniądze żebyś przypadkiem na minutę nie stanął. Zamiast dać Polakowi dobrze zarobić to wolą Ukrainę zatrudnić a Polak się musi z takim męczyć bo do roboty to oni się za bardzo nie garną.

G

Oj Łukaszku żal mi ciebie.

Jacek

Firmy zatrudniają ludzi z różnych krajów bo jak ktoś nie wie to niech słucha, że brakuje ludzi do pracy. Gdyby nie Ukraina to firmy by leżały!!

Vvv
@Jacek

Gdyby w Polsce zarabiać jak za granicą nie brakowało by ludzi.

@Vvv

Zdaje się, że nieco upraszczasz tę kwestię. Jednak oczywiście musimy uszanować tu Twoje zdanie. Zapewne pracowałeś, bądź też nadal pracujesz w The European Van Company. Dlatego też na pewno wiesz, czy zatrudniając się w tej firmie, każdy pracownik będzie miał dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego? Wyjaśnij Nam to proszę.

Vvv
@Paulina

Firma płaci w dwóch ratach. Często nie dotrzymuje terminu wypłat. Co do składek może być podobnie. Obecnie nawet pracownicy są spisywani jeżeli korzystają z automatu z kawą. Robi się coraz "lepiej".

Aaa
@Jacek

Jak brakune ludzi to czemu daja zwolnienia?

@Vvv

Rozumiem. Bardzo dziękuję, że zechciałeś w sposób przystępny wyjaśnić te rzeczy. Jak wnioskuję - w dalszym ciągu pracujesz w firmie The European Van Company. Co zatem powiesz o aktualnym poziomie zarobków? Czy utrzymują się one na względnie dobrym poziomie?

T8masz

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Paulina

@Edi Fajnie, że postanowiłeś powiedzieć nam coś na temat pracodawcy, jakim jest The European Van Company. Jak długo i na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony? Piszesz, iż jedynym plusem firmy jest odprowadzanie wszystkich składek na czas, a reszta to same minusy - ale może opisałbyś nam to w trochę szerszej perspektywie?

Zostaw merytoryczną opinię o The European Van Company Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w The European Van Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The European Van Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The European Van Company Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The European Van Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w The European Van Company Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The European Van Company Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 160 ocen.
  • Ceramiczna 12
    26-200 Końskie

The European Van Company Sp. z o.o.