The European Van Company

Końskie

Opinie o The European Van Company

Byly pracownik PViK

Pracowałem tam kilka lat temu i dziwią mnie jakiekolwiek pozytywne opinie o tej firmie... ale jeśli ktoś ma ochotę być wykorzystywany, poniżany i zarabiać grosze to idealne miejsce;) Dzięki temu dramatycznemu doświadczeniu życiowemu skończyłem studia i mam normalną prace. Pozdrawiam i radzę omijać to miejsce pracy...

Byly pracownik PViK

Gość

Ostatnio było dwudziestolecie istnienia firmy. ''Szczodry'' prezes zamiast dać pracownikom premie to zakupił jakieś śmieszne wazony za marne grosze a 10 najdłużej pracujących osób dostało bony na uwaga... 100 zł . Żenada i wstyd. Nie oszukujmy się w tej firmie się nie dorobisz. Pensje marne, podwyżek nie chcą dawać a premia to rzadkie zjawisko. Brygadziści cisną ludzi żeby wyrobić normy i wziąść premie za twoją robotę. Poza tym brak podstawowych narzędzi, technologie ze średniowiecza i marne BHP.

Gość
@Gość 13.11.2017 21:40

Nikt nic e każe ci tam pracować. Skoro są osoby które pracują 20 lat nie może być tak źle. Niestety ludzi jak ty którzy przychodzą tylko przezimowac jest już za dużo. Przez takie osoby ta firma cierpi

some22

syf kiła i mogiła.

Michał

Ostatnio znalazłem ogłoszenie tej firmy jako konstruktor Ktoś jest w stanie powiedzieć coś na ten temat? Bo rozumiem, że takie cuda jak opisane wyżej dzieją się na hali, a jak jest z częścią biurową? Jaka atmosfera, warunki, widełki wynagrodzenia może i czy faktycznie wyjazdy zagraniczne są częste (w ogłoszeniu tak napisali)

ja
@Michał 25.09.2017 13:17

Z tego co wiem to źle nie jest, a konstruktorów mają deficyt...

Michał
@ja 27.09.2017 21:50
Z tego co wiem to źle nie jest, a konstruktorów mają deficyt...

A jesteś w stanie coś bliżej powiedzieć? Bo "źle nie jest" dla każdego może oznaczać coś innego :)

Tam jest tak przychodzi nowy nikt go nie zna to traktują jak powietrze nie pomogą nie nauczą tylko się śmieją. Chamstwo nic więcej. Co zepsują to na młodego , wyzwiska chamskie odzywki i upokrzenje psychiczne . Jeśli macie znajomego to na stanowisku to wtedy da się jakoś robić a jak nie to cię zniszczą. Powodzenja jak się ktoś nie przekona nie zrozumie

A

Wszystko zależy od wytrzymałości fizyczniej oraz psychicznej.Nie oszukujmy się,jeśli ktoś jest wątłej postury i jest wychuchany przez rodziców to nigdzie sobie nie poradzi.

Aaaaaaa
@A 05.04.2017 13:32

Święta racja. W tym momencie Kierownik jest jednym z lepszych jacy tu byli. Nie oszukujmy się jest coraz lepiej.

KLAKSON11

jeśli będziecie mieli propozycję pracy na załadunku, to spadajcie stamtąd, nie gódźcie się pod żadnym pozorem, w zimę minusowe temperatury, PIŹDZI TAM STRASZNIE, kurtki i ocieplanych spodni nie dostaniecie, zapomnijcie! ludzie tam pracujący to nie ludzie! to zwierzęta!!!, będą Wami pomiatać na prawo i na lewo, pamiętajcie nie dajcie się!!! kierownik szkoda gadać, także radze być ostrożnym, wiem co pisze, ja osobiście w życiu, nigdy ale to prze nigdy za żadne pieniądze tam nie pójdę, NEVER!!!!! swoje prze żyłem, także niech to będzie przestrogą dla innych, pozdrawiam.

Aaaaaaa
@KLAKSON11 23.03.2017 22:53

Kolo00
@Aaaaaaa 03.04.2017 18:04
Jeżeli na załadunku cię nie chcieli bo jesteś gamoń to już twój problem. Nie obrażaj ludzi których nie znasz....

Odezwał się ten co nie obraża. Ej Ty wykształcony.... Jeśli nie jesteś gamoniem jak tutaj napisałeś a tym samym obrażasz człowieka to chyba z Tobą jest coś nie hallo... Nie z nim. No podejrzewam że jesteś pracownikiem tej "firmy" piszę w cudzysłowie firmy bo niestety opinie o Aluvanie po Końskich chodzą negatywne, i ja też wiem co się tam dzieje... i Co? Dalej WAM płacą pensje w ratach??? BOŻE ŻE TEŻ JESZCZE CHCE WAM SIĘ TAM PRACOWAC LUDZIE!!!!

bol333

ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stamtąd ja wam radze

Mojego kumpla zwolnili z pracy w tym zakładzie, podpisał wypowiedzenie i zażądał wykorzystanie zaległego urlopu wypoczynkowego, po tym fakcie kazali mu przyjść do pracy na dwa tygodnie z obietnicą wycofania wypowiedzenia, po dwóch tygodniach i tak go wyrzucili, co za hamstwo ja pierdziele, podobno składa pozew do Sądu pracy :) hehe

Gdybyście poświęcili tyle czasu na prace co na pisanie tych głupich komentarzy nikt by was zapewne nie zwolnił. Na prawdą jest ze za miarę czy nóż ktoś potraca ci pensje. Także byłym kolegą radzę wziąść się w garść i poświęcić tyle czasu na pracę co na głupoty a wszystko będzie dobrze.

popolsku13
@Pracownik 12.03.2017 11:10

O Boże!!!co za bzdury piszesz człowieku! Jak zwykle jeden tak a drugi co innego,istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

popolsku13

Przerażające jest to co się dzieje w tym zakładzie! Gdzie jest PIP??? Już dawno powinni tam wpaść! Mobing na porządku dziennym, ubrania robocze po miesiącu, ja pier^^ole chyba z Azerbejdżanu je wiozą, albo w ogóle ich nie dostaniecie, jak Pan kierownik będzie miał was wypieprzyć na zbity pysk ! Wszystko ginie z hali, nożyki, miary itp. jak kanfora, ja pier**ole a jak chcecie drugi już będziecie mieli odtrącone z wypłaty, markerów nie dają, palcem zaznaczaj gdzie masz coś uciąć, rękawice robocze??? zależy, jak nie przypasujecie wyglądem brygadziście karze Wam pracować w jednej parze tydzień, kierownik to jest dopiero amant, ja pier**ole, że też ten człowiek jest kierownikiem!!! rada ode Mnie - nie gadajcie z nikim w pracy na żadne tematy, żadne!!!!!!! zero.... przychodzisz robisz swoje i do domu!! z nikim !!!

lixxx 22

średniowiecze !!! jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] drugiego, ahh polaczki, polaczki jak tak można hmm [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolegę w obecności innych ??? nie ładnie, ten co najlepiej zapierd*la zostaje wypierdolony po miesiącu.. baa po tygodniu a reszta w h^ja tnie i na papieroska co godzinę, nie ładnie, kierownicy tego śmietnika to kłamcy, kłamią i oszukują, podobnie jak brygadziści, dla nich jesteście jak śmiecie.....a więc do roboty ludziska :)) Amen :))

Średnio siwy

Jak to zwykle bywa. Kozak w necie piz.a w świecie.

KLAKSON11
@Bardziej siwy 10.02.2017 21:14
Morał z tego taki kolego ze da się tam zarobić dobre pieniądze, tylko trzeba pomyśleć i wziąść się za robotę; ) a jak się nie m...

PROSZE CIĘ, JAKIE DOBRE PIENIĄDZE, 1700 PLN, BO OBETNĄ CI PREMIĘ, NIE RÓB Z SIEBIE IDIOTY DOBRA???

zombie

a ja wysłałem CV i dzisiaj Pani dzwoniła. Jutro idę na rozmowę. Póki co marnie z pracą w Końskich, więc chyba wezmę tą ofertę, na szczęście mam kliku znajomych którzy sobie chwalą pracę w Aluvanie :)

Szaman
@zombie 12.01.2017 00:36

Jeśli jesteś robotem a nie człowiekiem, rozumiesz-nie masz żadnych uczuć, mogą cię dewastować psychicznie i zbieranie opr. za nie swoje błędy to normalka, a najlepiej jakby tam pracowała twoja mama lub tatuś a może szwagier , dobrze by też było gdyby brygadzista był twoim znajomym, dużym plusem jest gdy się ma obywatelstwo ukraińskie, Ukraińcom dają lepsze stawki, lepiej pracują ponoć od Polaków, ale na pewno są dobrymi konfidentami, ale gdybyś miał kogoś znajomego w biurze to może i by cię zrobili brygadzistą, zapamiętaj-brygadziści biorą po 3500 PLN, i są jak kapo w obozie,byli specjalnie szkoleni, mało kto o tym wie,nieważne że ich wiedza techniczna jest znikoma ich zadaniem jest wywieranie pressingu na ludziach i wyciśnięcie na max wszystkich możliwości z człowieka, i jeszcze jedno nigdy a nigdy nie wyrażaj głośno swoich opinij na drażliwe tematy bo może się to komuś nie spodobać i będziesz miał przerąbane, ta praca jest dobra dla prostaków jeśli chodzi o roboli,ludzie ambitni i z honorem gdy się zorientują co się tam dzieje odchodzą nawet i z kadry kierowniczej, przychodzą następni i ściągają swoich znajomych i tak się tworzą kliki i walka o stołki. Żadna praca nie hańbi, więc próbuj młody człowieku i zdobywaj doświadczenie, ale pamiętaj bądź ostrożny i nie spoufalaj się z nikim.

kuban

mie sie podoba ,lepi jak ceramice

romeo
@kuban 20.09.2016 19:38
mie sie podoba ,lepi jak ceramice

co kubuś na prasach ci się nie podobało ?

arti2907

Witam. Chcę się dowiedzieć, przy czym pracownicy z agencji Randstad są przeważnie zatrudniani. To znaczy, co robią ? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

gosc

Ta firma to jakaś pomyłka można się tam wykończyć fizycznie i psychicznie płace na poziomie najniższej krajowej i zero perspektyw na podwyżki kierownicy nie umieją zaplanować produkcji i zmuszają ludzi do pracy w soboty. Pracowników już ściągają z Ukrainy bo nikt z okolic nie chce tu pracować. Ludzie po kilku latach pracy mają kłopoty ze zdrowiem od tej chemii. Zdecydowanie nie polecam.

swój

zwolnić czyżewskiego

juve

można na to odpowiedź tylko tak, że jeśli Twoje CV ich rzeczywiście zachwyci to oczywiście możesz liczyć na swoją szanse

ktoś

nie ma co narzekać.tera wszędzie jest tak że gonią z robotą i wykorzystują na maksa.taka jest rzeczywistość.

gość

Te "nowe technologie" to biorą chyba z epoki kamienia łupanego... aluvan juz długo nie pociagnie nawet pense juz płacą w ratach. Gdyby zmienic kadre kierownicza i postawic na jakosc a nie na ilosc to moze by cos z tego jeszcze bylo.

gość

Potwierdzam z roku na rok jest coraz gorzej jeszcze ze dwa lata i ten syf padnie takie rządy kierowników i ich "nowe technologie"

były pracownik

Tragedia szkoda zdrowia na pracę w tym obozie karnym. Nie dość że marne pieniądze to jeszcze co chwila zabierają premie i straszą zwolnieniami. Syf i burdel brakuje narzędzi do pracy. Cała kadra kierownicza to c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dla których człowiek jest śmieciem. Całe szczęście znalazłem inną pracę i już nigdy bym się tam nie zatrudnił. Zdecydowanie nie polecam.

smród,żenada,dziadostwo,szkoda zdrowia i nerwów zeby tam pracowc

Praca w warunkach szkodliwych.Pracowników traktują jak jakieś maszyny którym można podkręcić śrubki żeby szybciej i więcej produkowały.Zabieranie premii na porzadku dziennym np.za to że hala jest niepozamiatana(kierownictwo każe zostawać po godzinach i sprzatać i nikt ci za to nie zapłaci,jak nie to po premii)Wynagrodzenie 1280 brutto+plus te premie które są albo ich nie ma. KPINA

gogo

ludzie dajcie sobie spokój z ta firmą,nie dosyć,ze mało sie zarabia to praca szkodliwa a kierownictwo tej firmy to żenada.Interesuje ich tylko jak zabrac komus premie i kogos zwolnic zero pojecia o pracy.A atmosfera w tej firmie to tego nie da sie opisac. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!

fantom

praca w tej firmie jest szkodliwa, obcinaja premie za byle co, trzeba sie pytac o wyjscie do łazienki, nawet nie usiadziesz bo wszedzie kierownicy chetni zabrac ci premie, wynagrodzenie do bani

byly pracownik

nic ciekawego, nie skorzy do zbytniego wynagradzania pracowników oraz ich motywacji

Zostaw opinię o The European Van Company - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The European Van Company