Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.

Lidia

@ola, dokładnie, jednak też jest taka możliwość by sprawdzać na bieżąco stronę internetową Etykiety.pl Etigraf , w zakładce praca, być może pojawią się jakieś aktualne oferty pracy? Może na forum są obecni aktualni pracownicy, którzy napiszą nam czy obecnie firma prowadzi rekrutacje?

ola

Najlepiej jak sie do nich wybierzesz osobiscie i porozmawiasz tak udziela ci informacji na każdy temat i jakie są oferty.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 044 725 11 11 w.16

Pracodawca

Zapraszam do kontaktu telefonicznego na omówienie szczegółów stanowiska - 044 725 11 11 w. 16

Pracodawca

Aktualnie poszukujemy kilku specjalistów: 1. Specjalisty ds. eksportu - ze znajomością j.niemieckiego i/lub j.angielskiego 2. Specjalisty ds. marketingu 3. Drukarza fleksograficznego Informacje na naszej stronie http://etykiety.pl/pl/praca Zapraszamy do złożenia aplikacji. Jesteśmy otwarci na ludzi proaktywnych, mających nowe pomysły i chcących swoją pracą wnieść wartość do firmy.

Zadowolona Klientka

Wykonanie było bardzo zadowalające. Kontakt z działem handlowym oraz grafikiem był bardzo owocny. Nie spodziewałam się aż tak miłej obsługi. Bardzo dziękuje za świetnie wykonaną prace.

Zadowolona Klientka

DoPracyRodacy

Czytając opinie sfrustrowanych "nierobów" trudno jest mieć prawdziwy obraz tej firmy. Sama pracowałam w firmie dość długi czas i dostawałam bardzo dobrą pensje, na dobrych warunkach. Te wszystkie "opinie" o niezłej furce, wyjeżdżaniu za granice czy patrzeniu szefowej na swój portfel, ewidentnie jest to zazdrość, chęć zemsty . Akurat jeśli chodzi o wyjazdy za granice, sama wyjeżdżałam wraz z szefową jednak były to wyjazdy służbowe, autem wcześniej określonym jako rozpadający się, tutaj też się nie zgodzę bo samochody są po to aby jeździć w sprawach SŁUŻBOWYCH a nie żeby się "wozić". Poza tym w każdej firmie trzeba pracować! Jeśli ktoś znalazł pracę w której dostaje pieniądze za nic , życzę powodzenia :) Chciałam jeszcze dodać że pod większością opinii jestem w stanie napisać imię i nazwisko osoby, ponieważ domyślam się kto to pisze. Na koniec chce skomentować opinię osoby o nazwie "lotto".... Jak większość firm w Polsce Etykiety.pl Etigraf pozyskiwała dotacje więc uważam że nie jest to dobry argument. Bez ludzi projekt nie miałby sensu, nie byłoby rozwoju ani możliwości realizowania innych planów, firma to ludzie tam pracujący i nie potrzebują ich tam tylko kiedy są jakieś nowe dotacje... Jeśli komuś zależy na rozwoju osobistym oraz poznaniu świetnej kadry serdecznie polecam aby składać tam swoje CV :)

Klient

Napiszę coś od strony klienta, byście mieli Państwo rozeznanie w jakiej firmie przyjdzie Wam pracować. Chciałbym nadmienić, że jestem młodym przedsiębiorcą. Wraz z kilkoma inwestorami postanowiliśmy stworzyć spółkę i wprowadzić własną markę na rynek. W tej sprawie rozmawialiśmy z Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o., stworzyliśmy brief i czekaliśmy na spotkanie (3 tygodnie opóźnienia w postępowaniu strategicznym). Co się okazało, Panie postanowiły odmówić nam współpracy z racji tego, że sprawdziły mój prywatny profil na facebook'u (chore) i uznały, że jestem niewiarygodną osobą, z racji mojego wieku. Mało tego, otrzymałem "kolesiowskie" wiadomości (brak profesjonalizmu) na skrzynkę odbiorczą facebook'a. W całej karierze, nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Jestem przerażony. Poprosiłem o rozmowę Panią prezes aby wyjaśnić sytuację. Nie doczekałem się telefonu. Jeżeli chcecie Państwo marnować swoje życie dla tak nieprofesjonalnej firmy, to szczerze odradzam, gdyż zaważy to na Państwa opinii. Z wyrazami szacunku, Klient

@Klient 05.07.2016 11:26

@ Klient: Przedstawił Pan problem z Pana perspektywy nie uwzględniając naszych argumentów, całokształtu wydarzeń i tego co doprowadziło do naszej decyzji o nie podejmowaniu współpracy. To może spowodować u odbiorców niejasny, a może nawet jednostronny obraz przedstawionej sytuacji. Nie chodziło o argument Pana wieku, tylko o fakt, że opublikował Pan i skomentował na swoim prywatnym profilu na Facebook’u korespondencję zawodową z firmą, z którą rozważał Pan współpracę. Niestety, podważyło to nasze zaufanie do Pana, jako potencjalnego Klienta. To co było szczególnie trudne do zaakceptowania to sposób w jaki Pan skomentował opublikowany przez siebie nasz e-mail, który przecież Pana stawiał w pozytywnym świetle. I nie ma znaczenia, że nie podał Pan nazwiska czy nazwy firmy, liczy się sam fakt. Jeśli Klient/Kontrahent nie posiada zarejestrowanej firmy i prosi o ofertę jako osoba de facto prywatna, to jest to absolutnie zrozumiałe, że nasza firma chce wiedzieć z kim ma do czynienia. Standardową procedurą w wielu firmach w dzisiejszej rzeczywistości mediów społecznościowych jest korzystanie z możliwych, udostępnionych ogólnie źródeł by poznać osoby/firmy, z którymi zamierza się współpracować. Jeśli więc ktoś posiada publiczny profil na Facebook’u, to każdy ma prawo ten profil obejrzeć. Wydaje się, że optymalnie byłoby wyciągnąć z tego doświadczenia wnioski i rozstać się chociaż neutralnie... Życzymy Panu powodzenia we wprowadzeniu nowej marki na rynek i rozwijaniu własnej firmy.

@Klient 05.07.2016 11:26

Przedstawił Pan problem z Pana perspektywy nie uwzględniając naszych argumentów, całokształtu wydarzeń i tego co doprowadziło do naszej decyzji o nie podejmowaniu współpracy. To może spowodować u odbiorców niejasny, a może nawet jednostronny obraz przedstawionej sytuacji. Nie chodziło o argument Pana wieku, tylko o fakt, że opublikował Pan i skomentował na swoim prywatnym profilu na Facebook’u korespondencję zawodową z firmą, z którą rozważał Pan współpracę. Podważyło to nasze zaufanie do Pana, jako potencjalnego Klienta. Szczególnie trudny do zaakceptowania był sposób w jaki Pan skomentował opublikowany przez siebie nasz e-mail, który przecież Pana stawiał w pozytywnym świetle. I nie ma znaczenia, że nie podał Pan nazwiska czy nazwy firmy, liczy się sam fakt. Jeśli Klient/Kontrahent nie posiada zarejestrowanej firmy i prosi o ofertę jako osoba de facto prywatna, to jest to absolutnie zrozumiałe, że nasza firma chce wiedzieć z kim ma do czynienia. Standardową procedura w wielu firmach w dzisiejszej rzeczywistości mediów społecznościowych jest korzystanie z możliwych, ogólnie dostępnych źródeł, by poznać osoby/firmy, z którymi zamierza się współpracować. Publiczny profil na Facebook’u daje każdemu prawo ten profil obejrzeć. Wydaje się, że optymalnie byłoby wyciągnąć z tego doświadczenia wnioski i rozstać się chociaż neutralnie... Życzymy Panu powodzenia we wprowadzeniu nowej marki na rynek i rozwijaniu własnej firmy.

Były Production Manager Bartosz Kiełbowicz

Uwielbiam czytać opinie byłych i tak zwanych chwilowych pracowników szukających pracy na przeczekanie:-) Widać w nich rozpacz, chęć zemsty za swoją nieudolność i brak kompetencji ... Wszyscy pracownicy firmy aktualni jak również większość byłych z pewnością przyznają mi rację, że jak ktoś ma chęci do pracy to znajdzie swoje miejsce w Etykiety.pl :-) Pensja jaką otrzyma będzie jak na rynek pracy tomaszowski całkiem niezła, a to że trzeba pracować jest czymś naturalnym jak się chce zarabiać godziwe pieniądze, jak ktoś chce zarabiać najniższą bez żadnych premii niech szuka pracy w innych firmach, bo ta firma płaci dobrze i sprawiedliwie tylko najlepszym i zaangażowanym pracownikom, a nie tzw. cwaniakom pracującym chwilowo (to da się wyczuć w pierwszym tygodniu pracy). Zespół stałych pracowników firmy to grupa naprawdę fajnych i zaangażowanych ludzi pracujących po kilka a nawet kilkanaście lat, przeżywających wszystkie wzloty i gorsze chwile w firmie, ale z pełną wiarą i zaangażowaniem podchodzących do wszystkich wyzwań jakie stawiają klienci. Podsumowując, jeżeli macie chęć do pracy i zarys swojej ścieżki kariery to ta firma jest właśnie dla Was !!!

lotto

Szkoda czasu na tę firmę, zatrudniają tylko na czas kontroli jak wykorzystują środki unijne, liczba pracowników musi się zgadzać, a późnej wypad. I tak się biznes kręci, tu dofinansowanie, tu dotacja i wczasy dla pani Prezes :) Nie szanują nikogo, obiecują na rozmowie rekrutacyjnej różne rzeczy a rzeczywistość jest ponura. Pracownicy produkcji to gorszy sort, pracownicy z biura to Wielkie Panie, szkoda, tylko, że jedni i drudzy tak samo wykorzystywani i przymuszani do pracy dziwnymi metodami. I jeszcze jedno najlepszą mają flotę samochodową, strach wsiadać, może koło odpaść ale kierownica w dłoniach zostać.

pracodawca
@lotto 09.05.2016 00:02

W firmie Etykiety.pl mamy jasne zasady zatrudniania oparte na powszechnie stosowanych standardach rynkowych. Każdego nowego pracownika obowiązuje 3-miesięczny okres próbny, który jest czasem na wzajemne poznanie się i poznanie standardów pracy w firmie. Po tym czasie, przy pozytywnej ocenie, podpisywana jest umowa o pracę na uzgodnionych warunkach. Przejrzyste zasady zatrudnienia pozwoliły nam na zbudowanie zespołu składającego się z oddanych długoletnich pracowników, którzy najwyraźniej doceniają pracę w firmie i nie czują ‘przymusu’ i ‘wykorzystywania’. Lotto nie znalazła dla siebie miejsca z kompetencjami i kulturą osobistą, którą prezentuje.

msiek

Niestety nie wiem dokładnie jak wygląda u nich praca i jak to jest z zzarobkami ale wydaje mi się, ze jednak tragedii nie ma, na rynku nadal jest zbyt jeśli chodzi o tego typu produkty, więc nie wróże jakiegoś szybkiego upadku dla tej firmy, moim zdaniem jak ktoś się zna na rzeczy to śmiało powinien próbować się do nich dostać.

stanley

poczytaj w ogłoszeniu jakie konkretnie warunki trzeba spełniać, zazwyczaj jest wszystko podane u nich i jest wyszczególnienie jakie punkty należy spełniać, a jakie niekoniecznie już, które sa tylko tym dodatkowym atutem. Dajcie znać jak wgląda u nich rozmowa rekrutacyjna jak ktoś był u nich, to niech napisze.

lufffka

a wiecie kochane misie może czy firma Etykiety.pl Etigraf Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o. poszukuje teraz pracowników nowych do wspomnianego wcześniej działu handlowego? przez kilka lar pracowałam w marketingu i sprzedaży także myslę że dałabym sobie radę u nich. jakie wymagania trzeba spełnić do nich?

?

Czy potrzebują jeszcze drukarzy ?

Nowy

Nie zgadzam się z powyższą opinią, nowa maszyna pracuje już od kwietnia, zakupiono dwa nowe auta, firma będzie wystawiać się na targach i wciąż inwestuje w produkcję, nowych i starych pracowników. Widać, że (usunięte przez moderatora) i kierownictwo bardzo mocno działają, żeby wciąż rozwijać firmę. pozdrawiam wszystkich pracowników produkcji ...

obojętny

Tak, nawet wieczny

Michael

etykiety.pl- NIE POLECAM!

skromna

Profesjonalna drukarnia z wieloletnim doświadczeniem, oferująca produkty najwyższej jakości. Miła rodzinna Atmosfera tylko w Firmie Etykiety.pl. Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą mieć miłą, lekką pracę, dobrą atmosferę i wysokie wynagrodzenie. Firma Etykiety.pl zapewni Ci to wszystko.

tomtomek

Dajcie jakieś info - co się dzieje?

Mała

obojętny - 2012-10-07 22:29:05 Ludzie przestańcie ciągle narzekać, jak wam tak źle to się zwolnijcie i znajdźcie sobie lepszą pracę. Rewelacji tu nie ma, ale też niema tragedii, płacą co miesiąc i zarobki nie są złe na produkcji, a i z nowym kierownikiem produkcji można żyć w zgodzie, jeżeli ktoś rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i nie ściemnia.Tak, tylko gdzie. W Tomaszowie nie ma firmy etykieciarskiej naszego pokroju z gorszą opinią. Wszyscy by zmienili pracę a i zapewnić Cię mogę, iż w najbliższym czasie niektórzy będą zaskoczeni.Tu nie do końca chodzi o zarobki. Mamy dośc wstydzenia się za produkty które ta firma oferuje. Powstaje coś nowego, zaskakującego. Nowe perspektywy, nowe możliwości. Więc nie bądz zdziwiony/zdziwiona tym co niedługo się stanie. Co do mistrza nie wypowiadam się dla mnie ok., ale nie mój dział.

aisul

ta praca jest na zmiany?

obojętny

mała

tomtomek - 2012-10-01 11:17:07 Konrad uciekł?Do lepszego świata. Nikt się nie dziwi, wszyscy zazdroszczą. Niestety Tomaszów to Tomaszów nie wszystkim się udaje, więc nadal jesteśmy gdzie jesteśmy.

zmysłowa

Na górze spokój, odkąd kierownik uciekł i wszystko wróciło do normy :-).

Znany

Jak to na piętrze przecież wszyscy jesteśmy na równym poziomie..............

tomtomek

A jak wyglądają sprawy "na piętrze"? Kierownictwo zwojowało coś od zeszłego roku?

Lojalny

Tak są przyjęcia na produkcję, od września ponoć znów rozpoczyna się rekrutację na stanowisko Sztancera i Drukarza. Polecam tę firmę wszystkim zainteresowanym i namawiam do składali CV. W naszej firmie dają gwarancję pewnego i stałego zatrudnienia za przyzwoite pieniądze w miłej rodzinnej atmosferze.

szukająca

A są przyjęcia na produkcję ????????? Bo w dziale handlowym to jest lipa jak widzę. Tomaszów pipidówkiem a to dobre !!!!!!!!!!!

telemaniak

troskliwa - 2012-07-15 22:46:31 Zarobki dział handlowy do 2000 / produkcja od 1500 do 4000 No szok taki zarobek? w tej pipidówie?

troskliwa

Zarobki dział handlowy do 2000 / produkcja od 1500 do 4000

Nowy

Ja złożyłem papiery i mam nadzieje, że mnie zatrudnią. Słyszałem, że Etigraf się rozwija i są ponoć tam szanse rozwoju, tylko czy mnie przyjmą na produkcje. Jestem drukarzem offsetowym, ale potrafię drukować również na Flekso. Powiecie jakie są tam realne zarobki ???

człowiek z firmy

Zmieniło się dużo. Przyszedł nowy mistrz i wprowadził dużo fajnych zmian. Przyjęli już ludzi na produkcję, ale ja bym złożył CV, bo z tego co wiem jeszcze mają jedno stanowisko.

Człowiek z nikąd :-)

Napiszcie proszę jak się pracuje w firmie ,bo słyszałem,że się zmienia tylko nie wiem w którą stronę. Warto tam iść do pracy czy lepiej omijać szerokim łukiem??? Szukali ostatnio pracowników i już ogłoszenie jest nieaktualne więc chyba znaleźli, a szkoda bo zbyt długo zastanawiałem się czy składać CV. Są różne opinie na temat tej firmy i sam nie wiem w co wierzyć.

jp3

No i jak? Zmienia się coś w tej firemce?

Do Dorotki

Balagan bo co chwila wprowadzaja jakies zarzadzenia nie do wykonania, a wogule to gdyby nie to ze nie ma innej pracy to juz dawno bym pracowala gdzie indziej. Szefowa patrzy tylko na swoj portwel, a nam placi grosze. Sama jezdzi ekstra furka za kupe piniendzy, co chwila wyjezdza gdzies za granice a nam zaluje na kawe i mleko. Radze szukaj pracy gdzie indziej

Dorotka

Proszę, napisz coś więcej. Dlaczego bałagan? Co tam się dzieje? Coś o szefowej może też. [usunięte przez moderatora]

Dorotka

Czy ktoś może przekazać jakieś opinie o tej firmie? Robią rekrutację na kierownika sprzedaży - zgłosiłam swoją kandydaturę, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym jak się tam pracuje, jaka atmosfera, szefowie, zarobki itd. Warto startować?

Zostaw opinię o Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.