Opinie o Slasher.pl w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Slasher.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Slasher.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slasher.pl w Chełm

Jaki jest wkład kierownictwa Slasher.pl w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

basiaz28 Nowy wpis

Zawsze profesjonalnie podchodzą do klienta.Znajomosc tematu czyni ich jedynymi w swoim rodzaju.Polecam tą firmę.

Patryk Nowy wpis

firma bardzo dobra, fajne miejsce do pracy to i chętnych brakuje żeby tu zajrzeć.

Magda Nowy wpis

Bardzo długo żaden pracownik się nie wypowiedział o tej firmie, dzieje się w niej coś nowego?

Brałeś udział w rekrutacji do Slasher.pl. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Karolina Knysak

Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Szybko, sprawnie i mój problem został rozwiązany. Dziękuję

Ignaś

To pracownicze forum natomiast klienci powinni korzystać z innego adresu!

Profesjonalny serwis komputerowy polecam

robert

toż to widac że oszutwo i trolizm - połowa komentarzy maj i czerwiec 2018 pisz sobie dalej opinie a ja swoje wiem... dalej ludzie mowią ze lewizne wgrywasz - do czasu!

martaaa
@robert

a jestem innego zdania - każdy potencjalny klient powinien wiedzieć że tu amatorke robią i do tego sami sobie opinie wirtualne tworzą, wystarczy uważnie prześledzić jak napisał pan robert, ja osobiście nie mam też dobrego zdania o tym miejscu bo płacąc niemałe pieniązki spodziewałam rzetelnej i uczciwej usługi a nie spiraconej i spapranej - odradzam tą dziuplę bo szukają naiwniaków a jak co do czego to takie niewiniątka

Arkadiusz
@robert

Szanowna konkurencjo, nigdy nie wgyrwalismy "lewizny" i nadal nie praktykujemy.

Luidzi

To jest forum dla pracowników więc jeśli klienci mają jakieś uwagi powinni je kierować na właściwy adres.

Artur

W poniedziałek zostawiłem u nich kompa (do wymiany matryca) Wczoraj już go odebrałem. Szybka i dobra usługa.

@Artur

chyba w lany poniedziałek - bo od kiedy oni umieją coś naprawić - bardziej psują sprzet i biora za to kase niż coś naprawią

Aleks

W dniu dzisiejszym odebrałem telefon z naprawy, wszystko jest ok, telefon śmiga.

@Aleks

a od kiedy tu telefony naprawiają? komentarze sami piszą i udaja wiarygodnych - nie polecamy

Hanna

Widzę, że na forum pojawiają się opinie na temat firmy Slasher.pl od strony klientów. Dobrze by było, gdyby ktoś również zechciał podzielić się informacjami od strony pracodawcy. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Jaka jest atmosfera? Czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedź jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Slasher.pl.

Karol

Firma rzetelna.

Anka

usługi wykonują na najwyższym poziomie, tyle wiem

Hanna

@DAMIAN,dziękujemy za Twój komentarz, a co mógłbyś napisać o kwestii benefitów w firmie Slasher.pl? Będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na szeroki pakiet benefitów? Zapraszam Cie do kolejnej wypowiedzi w tym temacie, nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla innych osób!

DAMIAN

PRACOWAŁEM U NICH PRZEZ PÓŁ ROKU, NIESTETY Z PRZYCZYN OSOBISTYCH MUSIAŁEM ZREZYGNOWAĆ. PRACA U NICH BYŁA Z UMOWĄ O PRACĘ, PEŁNY WYMIAR, ZAROBKI DOBRE. GDYBY NIE PRZEPROWADZKA NIE ODCHODZIŁBYM.

Hanna

@Anka, zapraszam Cię do podzielenia się z nami dłuższym wpisem, gdyż Twoja obecna opinia jest bardzo krótka, chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej współpracy z firmą Slasher.pl Wszelkie aktualności dotyczące pracy w firmie Slasher.pl będą w tym wątku bardzo przydatne dla innych użytkowników!

Kamil

ja również polecam

Anka

polecam

Hanna

Widzę tu opinie klientów, a czy jakiś pracownik firmy Slasher.pl może udzielić nam informacji dotyczących aktualnej kondycji tej firmy? Co z kwestią nowych zatrudnień, firma planuję w najbliższym czasie zatrudnić nowych pracowników? Wątek benefitów również będzie tu bardzo istotny. Zachęcam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych informacji!

Arkadiusz Bil
@Hanna

Firma w Chwili obecnej nie prowadzi żadnych rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Slasher.pl - Chełm

Slasher.pl
4.5/5 Na podstawie 138 ocen.
  • ul. Witolda Lutosławskiego 4 lok. 24-28
    22-100 Chełm