Slasher.pl

Chełm

Opinie o Slasher.pl

użytkownik

to znaczy, że serwis do bani, tak? ale tu rozmawiamy o pracy.....

Mateusz

Szybko sprawnie - wymienili matrycę w laptopie. Na drugi dzień odebrałem, laptopa. Mogę polecić.

jola

nie polecam tego serwisu i wogole kontaktów z tym panem - kpina totalna z klienta i ten uśmieszek jak sie zwraca uwagę i upomina o swoje prawa (kolego nie pisz tu sam sobie pozytywnych opini bo sie kompromitujesz na całej linii) - odradzam myślącym

gustaw

Bardzo złe doświadczenia z tym serwisem. Nie kontaktują się z klientem gdy już naprawią sprzęt. Braki części po złożeniu sprzętu. Usługa wykonana nieprawidłowo mimo wielokrotnego naprawiania tego samego. Laptop leży miesiącami w serwisie. Zdecydowanie odradzam.

Hanna

A powiecie więcej na temat pracy w Slasher.pl? Czy firma stawia również na ludzi młodych?

maki

eo' a mi zalezy an czasie naprawy czy wiesz ile mniej wiecej zajmuje im naprawa? moze to wszystko zalezy od tego co jest uszkodzone a czy osoby ktore tam pracuja są kompetentne i faktycznie znają sie na tym? nie sa jakimiś pseudo fachowcami? zaleyz mi na solidnym informatyku

Rafal

Polecam! Zdiagnozowali mojego laptopa. Diagnoza nic nie kosztowała. Niestety nie opłaciło mi się go naprawiać bo poszła karta grafiki.

Maja

Totalna kompromitacja tego serwisu. Komputer naprawiali nam 2 miesiące (4 razy) gdzie jak wiadomo, po pierwszym razie powinien byc sprawny oraz naliczyli dodatkowe koszta w kwocie ponad 170 PLN za "zdiagnozowanie" usterki . Tej firmy z całego serca nikomu nie polecam, chyba, że lubisz i masz ochotę płacić za nic, czekać miesiące i odzyskać sprzęt nie naprawiony.

Marta

Kupowałam zasilacz i na miejscu zrobili mi czyszczenie wentylatora GRATIS! Szybko sprawnie, laptop teraz chodzi ciszej. Jestem zadowolona.

Arkadiusz

Dot postu Krzysiek 2015-04-04 Musiał Pan pomylić serwisy. Nie miała u nas miejsca taka naprawa.

Mariusz

Wielki plus za szybką naprawę i świetne doradztwo. Nie chcą żadnych sterowników jak w innych serwisach wszystko sami ściągają z internetu. Jestem zadowolony z serwisu.

Marek

Widać jakąś zawistną osobę z Chełma. Na moim profilu są identyczne wpisy o dokładnie tej samej treśći.

wnerwionamadame

Ceny wysokie, obsługa niezbyt przyjemna (przynajmniej na taką trafiłam), a laptop po reinstalacji systemu chodził jakby był psu z pyska wyjęty. na szczęście mój sąsiad poprawił spartaczoną robotę i teraz laptop chodzi jak nowy :)

ann

Zakład nie wypal, po raz pierwszy w życiu spotkałam tak nie uprzejmego sprzedawcę. Jest on arogancki nie potrafi poradzić klientowi, od razu czeka na wielkie pieniądze. Omijajcie ten sklep z daleka ceny z kosmosu, które niby są wywieszone na ścianie drobnym druczkiem schowane za pudełkiem. Gdy potrzebujecie jakiś części lub chcecie naprawić komputer w żadnym wypadku nie idźcie tam. Nie dotrzymuje również terminów potrafi tylko obrabiać kolegów po fachu. A na do widzenia odpowiada " nie nigdy więcej do mojego sklepu". Po prostu żal jak mozna byc takim czlowiekiem.

Damian

Szybko i fachowo wymienili matrycę. Polecam!

Arkadiusz

Jeśli jest tak jak Pan/Pani mówi, proszę podać swoje dane personalne i numer telefonu w celu wyjaśnienia sprawy. Na pewno pomylił Pan sklepy bo u nas ceny nie są wyśrubowane, wręcz przeciwnie a wiele spraw załatwiamy od ręki. Wydaje mi sie, że właśnie ten post jest pisany przez pracownika konkurencyjnego serwisu.

Małgorzata

Zaniosłam mojego zamulonego laptopa i przyspieszyli jego pracę. Polecam

MIchał

Niestety nie orientuje się czy znajdziesz pracę. Z tego co widziałem pracują 2 osoby, a jak znam Chełm to i tak dużo.

Michał

Świetny serwis. Uruchomili laptopa w ciągu 20 minut gdzie inne serwisy kazały lutować BIOS

janek_uk

żenada 0 podejścia do klienta tylko naciąganie - zerowa wiedza odnośnie napraw LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ - LEPIEJ TO OMIJAĆ

Marian

Świetny serwis. Bardzo szybki czas naprawy.

Mariush

Dobry serwis. Naprawiałem notebooka. Polecam!

Emma

Świetny wybór i dobre ceny notebooków, polecamn

aune

Ja również polecam. Nie jestem specem komputerowym, więc zdałam się na sugestię pracownika i jestem bardzo zadowolona

Alex

Bardzo dobry sklep, kupiłem notebooka i jestem zadowolony.

Kejt

profesjonaliści w 100% szczerze polecam

Paweł

ja tam jestem zadowolony . naprawili mi laptopa szybko, a cenowo również okej, także polecam

evi

Jeśli ktoś chce naprawić bądź wymienić swój komputer na lepszy sprzęt to właśnie tutaj! Polecam i daje słowo, że 100% zadowolenia z zakupu czy naprawy ;)

Alicja

ja również polecam, bardzo duży wybór komputerów po rozsądnych cenach. korzystałam również z serwisu i złego słowa powiedzieć nie mogę. sprawnie , rzetelnie, solidnie.

Marcin

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry sklep. Rzeczowa obsługa zwłaszcza ten grubszy Pan.

michal

Ja odradzam ten sklep , kompletna klapa , sprzedawca nierzetelny i nie uczciwy !! Są dużo bardziej kompetentne sklepy w Chełmie gdzie można kupić części komputerowe

Zostaw opinię o Slasher.pl - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Slasher.pl