Zakład Karny w Opolu Lubelskim

Opinie o Zakład Karny w Opolu Lubelskim

Urszula

Jak chronieni sa podejzani czy dochodzi do tragicznych sytuacji miedzy oskarzonymi

Kaj

Witam Mam pytanie Jak to jest ze jeden z waszych pracowników dorabia jako ochroniarz na dyskotece STACJA 1(SHELL) w Krasniku Czy dostał pozwolenie od Naczelnika wiezienia Na nazwisko ma SAK

Zostaw opinię o Zakład Karny w Opolu Lubelskim - Opole Lubelskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Karny w Opolu Lubelskim