Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Duchnów

Opinie o Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Barbara

Duża rotacja. Brak możliwości rozwoju.

Barbara
@Liderka 03.12.2017 16:14
Co rozumiejsz przez duza rotacje? Jestem liderką i jej nie wiedze. Co do rozwoju, to zależy o jakim mówisz. Na prostych pracach...

Miałam na myśli częste odejścia pracowników z biura a nie produkcji.

@Barbara 08.12.2017 18:54
Miałam na myśli częste odejścia pracowników z biura a nie produkcji.

Rotacja jest, ale dużo mniejsza niż rok lub 2 lata temu. Mam wrazenie, ze się uspokoiło

Paulina

@Liderka to ważne, by warunki pracy zawsze były jasne. To że można na to liczyć, to na pewno duży plus. Wspominasz również o tym, że pracując w Dax Cosmetics Sp. z o.o. można liczyć na dobry socjal. Jak rozumiem, dotyczy to również pracowników produkcyjnych. Mogłabyś powiedzieć co taki pakiet socjalny zawiera? Widzę też, że nie zgadzasz się ze stwierdzeniem, że praca w dziale tworzenia emulsji jest ciężka. Czy w związku z tym zatrudniane są w nim również kobiety?

@Paulina 20.11.2017 10:10

Witam, o wynagrodzeniu się nie dyskutuje, bo sprawa indywidualna. Od 3 lat zmienia się na plus, ale tez rynek pracy jest jaki jest. Socjal to: karty medyczne za darmo, ubezpieczenie na zycie za darmo, multisport za doplata, kolonie dla dzieci i kasa na swieta Wielkanocne i Boze Narodzenie. dodatkowo premia max 20% co miesiąc, zalezna od zaangażowania i tego czy pracujemy dobrze, czy nie.

Kowal

pracownik DAX'A
@Kowal 22.08.2017 20:04
Zdecydowanie odradzam pracę przy mieszalnikach na produkcji !!!

Dlaczego? Ciężka praca przeraża?

@Kowal 22.08.2017 20:04
Zdecydowanie odradzam pracę przy mieszalnikach na produkcji !!!

Praca w obszarze produkcyjnym, w tym na dziale tworzenia emulsji jest pracą fizyczną, wiec nie ulega wątpliwości, że łatwo nie jest. Nie zgodzę się natomiast, że jest ciężka. Dobry socjal, nadgodziny płatne i przejrzyste regulaminy premiowe. Jako liderka polecam.

@Kasia 06.09.2017 15:36
Witam, czy ktos moze cos napisac o pracy w marketingu? Jaka tam jest atmofera i jak wygladaja warunki pracy?...

Kasia, dużo się tam ostatnio zmieniło, jest mniejszy team, ale bardziej skoncentrowany na projektach. Nie ma tez Dyr. Marketingu, raportowanie jest do Dyr. Generalnego, przez co wiele dezycji jest szybszych, czy to odpowiada osobom trudno stwierdzić patrząc z boku.

@Ania 06.09.2017 17:38

Dziękuje bardzo za informację.

Paulina

@Pracownik Daxmożesz powiedzieć coś więcej o tym, czego można się spodziewać podczas pracy na dziale produkcji? Piszesz, że nawet polecasz innym tą pracę. Chętnie dowiem się dlaczego. Jak wygląda sama praca? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Dodatkowe informacje będą cenne, tym bardziej że pojawiają się na ten temat bardzo różne opinie. @Kowalwidzę, że Ty nie polecasz tej pracy. Możesz powiedzieć dlaczego? Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją wypowiedź. To co sprawia, że nie jest to praca odpowiednia dla Ciebie, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Pracownik Dax
@Paulina 29.08.2017 09:32

Odpowiadam, umowa o prace, placa zasadnicza plus system motywacyjny na poziomie wyższym niz w innych firmach, nadgodziny platne, system pracy 2 zmiany pon/piatek. Nie pisze jak wyglada operacja bo sie na niej nie znam, zawsze mozna krytycznie sie wypowiedziec ale uwazam ze podejscie jest partnerskie z elementem autonomi po stronie pracownikow.

Pracownik Dax

Witam, Może nie pracuje na Produkcji ale współpracuje z tym działem - i powiem że ja Nie odradzam, raczej bym zachęcił osoby posiadające doświadczenie do kontaktu w celu nawiązaniu współpracy.

Ania

Witam, Czy są obecnie jakieś inne oferty pracy w firmie oprócz Export Managera? Chodzi mi o pracę w biurze. Pracowałam wcześniej w innej firmie kosmetycznej (kosmetyka biała, stanowisko: specjalista ds. kadr i płac, ale ilość wykonywanej pracy na tym stanowisku to jakieś 20%, bo poza tym byłam sekretarką/marketingowcem/zakupowcem/koordynatorem ds. wdrażania nowych produktów więc jestem jak Irena Kwiatkowska - żadnej pracy się nie boję ????????) i "poluję" teraz na pracę w Daxie ????. Będę wdzięczna za informacje.

Marcin Zarębski
@Ania 27.06.2017 10:19

Witam, na tą chwilę prowadzimy projekty w obszarach sprzedaży - Key Account Managment; dyskonty / modern trade oraz wspomniany przez Panią Export. Do tego dochodzi praca sezonowa na produkcji i w magazynie. Jeśli tylko pojawią się inne to proszę o kontakt do mnie na Linkedinie i obserwowanie pracuj.pl oraz linkedina pozdr MZ

@Marcin Zarębski 29.06.2017 11:23

Witam, Bardzo dziękuję za informację, na pewno będę śledzić na bieżąco pracuj.pl i linkedina. W razie pojawienia się nowych ofert odezwę się do Pana. Pozdrawiam Ania.

Paulina

@Janinka, dobrze to słyszeć. A czy firma organizuje szkolenia?

Wojtek

A napisze ktoś jakie są warunki pracy na produkcji?

waldek
@Wojtek 09.04.2017 11:49
A napisze ktoś jakie są warunki pracy na produkcji?

Wojtek, odpowadajac: 2 zmiany 6-14 / 14-22, nadgodziny płatne, premia do 20% mies wyn. Placa w miare rynkowa, zależy tez później od tego jak się staramy, ale to jak wszędzie. Dodatkowo kolonie dla dzieci, kasa na swieta (2 razy do roku) z funduszu socjalnego, ubezpieczenie na zycie, karty medyczne maja wejść lada dzień.

Janinka

Ja mam porównanie do poprzednich pracodawców i muszę przyznać, że po raz pierwszy nie muszę iść do przełożonego że odmówi mi urlopu czy wypłacenia nadgodzin. Dodatkowo można liczyć na premię. Jeśli chodzi o pracę zespołową mogę liczyć na pomoc osób z innych działów. Reasumując jestem zadowolona z pracy w Daxie.

zainteresowany

Witam Wszystkich Pojawiło się ogłoszenie że DC szuka PH na detal Warszawa Wie ktoś może: -jaka jest podstawa netto -jaka jest premia netto -pod jakich dystrybutorów pisany jest towar -czy plany są realne -ile wizyt dziennie -czy jest jakiś deputat/próbki -jakie auto obrandowane/gps/można korzystać prywatnie -jak kierownik w tym regionie Z góry dziękuję i proszę tylko o info osoby które pracują lub pracowały i mogą udzielić kompetentnych odpowiedzi

Anna

jakimi autami jeżdzą przedstawiciele obsługujący tradycyjny rynek? Jakie są zarobki? Czy premie są realne do realizacji? Czy jest dofinansowanie do wczasów? Czy macie gps? ile godzin średnio spędza się w pracy? Ile wizyt robicie? Dziękuję z góry za odpowiedź

Anna
@ZUZA 15.03.2017 15:28
średnio 13 wizyt, skody rapid, zarobki rynkowe. premie sa do osiagniecia, tylko trzeba być zmotywowanym. jak się nie jest to pr...

dzięki za odp

dax
@ZUZA 15.03.2017 15:28

zarobki rynkowe czyli podstawa 3000zł netto?

Paulina

@AnnG, a jakie stanowisko Cię interesuje?

AnnG

Koleżanka tam pracuje i z tego co mówi, firma jest w porządku. Um. o prace,co jakiś czas są premie. Nie ma problemów jeśli chodzi o dogadanie się z kierownictwem w kwestii urlopów. Jest zapewniony powrót do pracy po macierzyńskim, atmosferę też mają całkiem przyjazną, sama wypatruje czy nie maja wolnych miejsc na interesujace mnie stanowisko.

Paulina

@ZUZA, dzięki za opinię! ;)

Paulina

W takim razie może warto aplikować? :)

@Paulina 02.03.2017 10:05
W takim razie może warto aplikować? :)

Warto.

@Paulina 01.03.2017 13:40
@ZUZA, dobrze to słyszeć! Teraz poszukują Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci w Bydgoszczy. Co sądzicie?...

jest wakat, poprzedni PH podobno nie dal rady. Tradycja jak tradycja, trzeba mieć relacje;)

@Paulina 01.03.2017 13:40

ZUZA

Firma mimo zmiany właściciela nadal podtrzymuje standardy, wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Wynagrodzenia wypłacane w terminach, do tego socjal., ubezpieczenie na życie, itp. A pracować trzeba jak wszędzie. Zdarzają się okresy, że praca wymaga czasowo większego zaangażowania jednak nie jest to standardem jak w korporacjach.

nick_2017

Nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi komentarzami bo pracując na produkcji dostaje wynagrodzenia na czas, na święta była kasa w ramach bonów (kilka stów), dodatkowo paczki dla dzieci a poza tym ludzie mają umowę o pracę a nie jakieś śmieciowe dzieła czy zlecenia. A atmosfera.....no coż jeśli ktoś nie ma porównania z gorszymi warunkami pracy to nie doceni tych atutów.

zbyszek

to napisz może w jakim dziale wymagają pracy w nadgodzinach? na produkcji zdarzają się nadgodziny, ale dla chętnych i platne

syla

Atmosfera tragiczna..wymagają od pracownika zeby sie zatyral zostawal po godzinach.zero szacunku do pracownika.wiecej rządzących jak pracujących.Tragedia kierownictwo malo ogarniete

ona

a jak zarobki na stanowisku ph ds sieci ?? nie oczekuje odpowiedzi konkretnie ile ale chociaż jakieś widełki na rękę ?? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Janek
@ona 04.01.2017 20:24

standard rynkowy, może trochę więcej w premii

Katarzynka

O czym wy towarzysze dyskutujecie? Mnie nie interesuje biuro. Ja chcę wiedzieć jedno, gdzie tak naprawdę odbywa się produkcja tych waszych kosmetyków?

Kasia

Dramat! !!!Pezestrzegam wszystkich przed ta firma. Niskie zarobki. Niemila atmosfera. Beznadzieja!!!!!!

lisek

firma dynamicznie sie rozwija, miejsce dla ludzi zaangazowanych i takich, ktorym sie chce. Mozna duzo zrobic, proaktycznie z niczego. Jest sie docenianym. Na razie nie ma korpo.

Janek

Skąd się biorą takie opinie to chyba nie wiem? jakiś frustratów, którym się nie udało. Pracuje tutaj ponad 2 lata i są oczywiście wymagania, ale o jakim szerokim łuku Wy mówicie? Jak ktoś nie chce pracować, lub jest zegnany, to nic dziwnego, ze takie opinie..

Ula

Dramat! !!! Zdexydowanie nie polecam.... omijajcie szerokim łukiem!

Ula

Dramat! !!! Zdexydowanie nie polecam.... omijajcie szerokim łukiem!

Hen

Niby jakieś konkretny, ale jednak trochę mało tych informacji, wydawałoby mi się, że raczej powinieneś się rozpisać, mój kumpel pracuje i dla niego zarobki nie są niskie, a jeszcze dzieciak mu się urodził

ASIA

DRAMAT, TRAGICZNA ATMOSFERA, NISKIE ZAROBKI

Żubr

Jak u PH ze wsparciem marketingowym i sytuacją rynkową? Przechodzę ze spożywki i szukam innej branży (chętnie inny kanał sprzedaży), najlepiej firmy gdzie handlowiec nie jest intruzem-wyzyskiwaczem który wysysa z klienta i nic nie daje w zamian... A tak ostatnio działają spore firmy spożywcze które usadowiły się na rynku. Szukają teraz PH od sieci na mazowieckie, ciekawe myślałem że prędzej w takiej sytuacji awansuje się kogoś z wewnątrz? Chyba że to stanowisko jest równoważne a nie wyższe od tradycji ;)

marian

wyplata na czas, klarowny system premiowania. Parcie na wynik jest wszędzie, po DAXie latwo znaleźć prace

Andzia

A jak w księgowości? jak zarobki się kształtują? A atmosfera w księgowości, w miarę normalnie czy wyścig szczurów?

Agulla

a co z biurem, np księgowość?

Anonim

Atmosfera ciężka, słabe zarobki w stosunku do ilości pracy, oczekiwania pełnej dyspozycyjności 24h, duża rotacja pracowników w biurze i terenie. Nowym pracownikom, na kluczowe stanowiska potrafią zapłacić spore pieniądze. Liczy się umiejętność wchodzenia bez wazeliny. Brak procesów organizacyjnych, co dezorganizuje prace. Tempo pracy zabójcze, parcie na wynik po trupach, liczą się tylko cyfry, brakuje w tym czowieka, robota ma być zrobiona jak nie ten to następny, ale ma być wynik na 30. Nieludzka, zasada sztuka za sztukę jak w korporacji.

@Anonim 04.04.2016 19:34

jest parcie na wynik fakt, ale potrafia docenic ludzi starajacych sie. Przy transformacji z firmy rodzinnej na pseudokorporacje, wymagania tez sie zmieniaja, a nie wszysccy potrafia sie dostosowac, o zaangazowaniu nie wspomne

G.

Jest auto służbowe, telefon, oraz smartphone z aplikacjami odpowiednimi do pracy. Auto do dyspozycji bez jakiegoś mega kontrolowania, telefon służbowy z bardzo wysokim limitem, wystarczy na bieżące prywatne rozmowy. Jeśli chodzi o przedstawicieli handlowych to soboty i niedziele mają wolne, wszystkie święta też, łącznie z różnorakimi "długimi" weekendami (na ogół wszyscy biorą urlopy). Urlopy, zwolnienia lekarskie są respektowane, wynagrodzenia zawsze na czas. Bardzo korzystne warunki dla kobiet w ciąży, mam karmiących. Po macierzyńskim bez strachu o utratę pracy można wrócić na swoje stanowisko. Reszta jak wszędzie czyli wiadomo wyniki w pracy się liczą.

Niskie zarobki i bardzo małe szanse na podwyżkę, koledzy połowa spoko a reszta [usunięte przez moderatora] i wazeliniarze z przerośniętym ego. Poza tym nieznasz dnia ani godziny, dziś pracujesz a jutro odbierasz papiery i powodzenia w nowej pracy.

Zostaw opinię o Dax Cosmetics Sp. z o.o. - Duchnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dax Cosmetics Sp. z o.o.