Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

J

Dla mnie dużym plusem jest to, że w firmie pracuje kilka osób z mega doświadczeniem, od których można się dużo nauczyć. Wszyscy Pracownicy odznaczają się ponadprzeciętną kultura osobistą. System motywacyjny jest jasny. Ponadto słowo jest słowem, a stanowisko jest niejako służbą na rzecz całej organizacji, dzięki czemu nie jesteśmy karmieni na codzień paradą próżności. Zarządzanie w oparciu o wartości tak dzisiaj rzadkie to kolejny plus ode mnie. Firma ma swoje standardy, których bezwzględnie przestrzega i to daje przewagę. Pozdrawiam obecnych i przyszłych Pracowników

@J

Przez to, co napisałeś, mam rozumieć, że nowo zatrudniony pracownik w firmie Hart Logistics może liczyć na odpowiednie wsparcie i pomoc w swoich pierwszych dniach pracy od innych bardziej doświadczonych pracowników? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to myślę, że będzie to dosyć ważny element dla każdej z osób, która rozważa aplikowanie do pracy w tym miejscu. Mógłbyś wypowiedzieć się jeszcze na temat wynagrodzeń oferowanych w tym miejscu pracy? Brakuje mi aktualnych informacji na ten temat.

@Andrzej

Tak, dokładnie jest tak, ze ludzie sobie pomagają, a każdy mowy pracownik przechodzi serie szkoleń i ma wsparcie przełożonego. Serio jest miło, spedytorzy sobie pomagają.... wymieniają się kontaktami i doświadczeniami. Ekipy są fajne we wszystkich oddziałach. Fajne integracje, polecam

@J

Dziękujemy - J - za serdecznie opinie. Staramy się. Co tu dużo mówić :-) Fajni jesteśmy i już :-) Serdecznie Pozdrawiamy! p.s - nie odpisywaliśmy wcześniej bo nie mieliśmy takowej możliwości, wiec nadrabiamy Kochani nasze zaległości i pozdrawiamy Was serdecznie!

Maciej

Jako były pracownik, z półrocznym stażem, mogę się wypowiedzieć na temat pracodawcy. Zmiana pracy podyktowana była przeprowadzką na drugi koniec Warszawy. Warunki zatrudnienia jasne, krótkie szkolenie zapoznawcze w siedzibie firmy w Poznaniu. Laptop i telefon służbowy. Nowe, ładne biuro, a w nim ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę, na której bardzo mi zależało. Wynagrodzenie w pełni wykazane na umowie, progi premiowe realne do zrealizowania po kilku miesiącach pracy. Ogółem sama praca bardzo na plus. Jest luźno, każdy jest skupiony na tym co ma robić, brak stresu, krzyków, sztucznego ciśnienia ze strony kierownictwa. W firmie działa kilku handlowców, więc jeśli nie posiada się własnych klientów, to handlowcy przekazują tematy do rozpracowania i to od nas zależy jak szybko zaczniemy wypracowywać progi premiowe. Jednak są również minusy, do których należy zaliczyć pakiet multisport w cenie blisko 200 zł za miesiąc, oraz brak dofinansowania do okularów, co w pracy przy komputerze jest trochę krzywdzące.

@Maciej

Macieju, dziękujemy Ci za nasz wspólny czas :-) I zapraszamy zawsze na ciasto :-) Co do dofinansowania do okularów - będziemy to zmieniać. Dziękujemy za sugestię i Twoją opinie. p.s. - nie odpisywaliśmy wcześniej bo nie mieliśmy takowej możliwości, wiec nadrabiamy Kochani nasze zaległości i pozdrawiamy Was serdecznie!

Ana

Nie polecam raczej, pracowałam kilka miesięcy w jednym z oddziałów. Bardzo wysokie ciśnienie na wynik, podobnież tak samo jest w centrali. Średnia atmosfera, słabe wsparcie działu handlowego.

Sławomir

Nie bardzo rozumiem o co może chodzić z tymi premiami, są dostępne, ale od czego zależą? Przyznaje się je co miesiąc? Kwartał? W jakiej wysokości?

kandydat

Jakiś czas temu byłem na rozmowie w Hart o/Poznań. Rozmowa bardzo standardowa, pytania nie zaskakiwały i raczej z tych "gotowych" adekwatnie do stanowiska spedytora. Na rozmowie jaki jest system wynagradzania, premii itp. Gra w otwarte karty - to duży plus. Jednak pytania co mogę przynieść do firmy, jakie będę robił na nich marże itd W tym zakresie niczym sie różni się Hart od konkurentów, czyli przynieś jak najwięcej, ale w umowie zapewne znajdą się zapiski o zakazie konkurencji itp :) ale to już powiedzmy sobie "specyfika" branży... Natomiast jak opisywał ktoś, ja nie miałem odczucia, że moi rozmówcy próbują się postrzegać lepiej itp. (usunięte przez administratora) Nie zdecydowałem się na pracę (nie będę zdradzał szczegółów), ale nie będę też odradzał tej firmy. Wydaje się być OK, dobra lokalizacja. Samego biura spedytorów nie widziałem, ale ten kącik socjalny to zwykłe pomieszczenie jako "kuchnia" w takich firmach. Natomiast to co mogę zalecić firmie Hart to dbanie o porządek w pomieszczeniu na wzór salki konferencyjnej, gdzie przeprowadza się rozmowy kwalifikacyjne ;)

Grzegorz
@kandydat

Nie dodałeś z jakiego powodu nie zdecydowałeś się na zatrudnienie, ale z tego co piszesz byłeś zadowolony z rekrutacji. Czy miała ona kilka etapów i była trudna do przejścia?

Szanuję oczywiście Twoją opinię, jednak jest ona mało konkretna. Dobrze zatem byłoby, jakbyś zechciał chociaż trochę ją uzupełnić. Wypowiadasz się jako ktoś, kto byłby zainteresowany podjęciem pracy w Hart Logistics, czy jedynie jako obserwator firmy?

Tomekk
@Ewa

Bardzo mi miło że szanujesz moją opinię. Ja też staram się szanować innych i mam nadzieje że mi się to udaje. Jeśli jesteś osobą z branży, to powinnaś zrozumieć o czym mowa. A mnie nurtuje Twoje pytanie. Co zmienia fakt bycia obserwatorem, potencjalnym pracownikiem itd..? Doceń proszę fakt dostępu do informacji, której rzetelność możesz łatwo sprawdzić (Będąc oczywiście w branży, jak już wcześniej wspomniałem) Pozdrawiam serdecznie

Sebastian

Masz rację terminowe wypłaty to standard w firmie i tak powinno to być traktowane. Mógłbyś napisać o systemie premiowania? Czy pracodawca oferuje też inne bonusy do wynagrodzenia? Takie dodatki mogą znacząco podnieść pensję. Czy od czasu powyższej wypowiedzi coś się w firmie zmieniło? Jak inne osoby zapatrują się na warunki zatrudnienia i wynagrodzenia?

9 miesięcy w Hart

Wszystko ok

Helena

Czy ktoś z was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie do firmy Hart Logistics i może potwierdzić opinię użytkownika @Agata? Jak oceniacie przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy uważacie, że wcześniej opinie na temat tej firmy są sprawiedliwe i zgodne z prawdą? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Helena

@Aleksandra, Twoja relacja z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej do firmy Hart Logistics na pewno będzie pomocna dla potencjalnych kandydatów do firmy. Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni. Czy możesz jeszcze napisać jak długo trwała ta rozmowa i z ilu etapów się składała? Czy dużo osób było zainteresowanych tą ofertą pracy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak się pracuje w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.