Hart Logistics

Hart Logistics
4 12

Opinie o Hart Logistics

Helena

@Aleksandra, Twoja relacja z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej do firmy Hart Logistics na pewno będzie pomocna dla potencjalnych kandydatów do firmy. Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni. Czy możesz jeszcze napisać jak długo trwała ta rozmowa i z ilu etapów się składała? Czy dużo osób było zainteresowanych tą ofertą pracy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Aleksandra

Zakończyło się wyłącznie na rozmowie kwalifikacyjnej - i może i dobrze. Szanowny Pan Prezes bez jakichkolwiek oporów zapytał się mnie, jakich mogę klientów wykrasc z firmy. Na każdą odpowiedź kręcił nosem, mimo, że odpowiedzi były zgodne ze stanem faktycznym i odpowiadały obrazowi sytuacji na rynku. Zapytanie o armatorów morskich - widoczne niezadowolenie. Pytanie brzmiało "który jest najtańszy?" to chyba zależy od kierunku, szanowny Panie. Przyjechałam wprost ze spedycji w Gdyni, skoro Pan prezes nie zajmuje się transportem morskim a zdaje się być niezadowolony z odpowiedzi to może niech odpali jakiś portal, np. Gospodarka morska i doczyta zamiast głupio się podsmiewac I negowac moje odpowiedzi. Pytanie o język angielski zaczal nie od rozmowy, a od wypytywania o słówka i o ich synonimy - jak jeszcze mówimy na rozładunek? Unloading, dispatch to za mało, Pan znowu kręci nosem i mruczy coś w stylu "to czego was tam ucza na tych studiach filologicznych" no zdecydowanie nie słownika pojęć logistycznych drogi Panie, to nie te studia. Jak mówimy na przesyłkę? Cargo, shipment znowu za mało dla Pana wszechspecjalisty. Pośmial się co niemiara, zdecydowanie zostałam zaproszona po to aby pokazać mi, że "za wysokie progi na moje nogi" niestety, Panie prezesie, ja dalej pracuję w transporcie a branża jest na tyle hermetyczna, że jeszcze nieraz na siebie natrafimy. Do usłyszenia :)

Jakim pracodawcą jest Hart Logistics? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Bu

Tak pozytywne opinie, a do pracy przychodzą ludzie pod wpływem...alkoholu, żenujące i wpływa negatywnie na wizerunek firmy i niby bardzo szanowany kontakty z klientami.

Cebula Polska

Polecam :), dobrze płacą, fajny zespół. Wiadomo za co się pracuje i to widać po przelewach.

Oui

Witam, bardzo fajna firma, koleżeńskie podejście i pomoc. Płatności w terminie. Oczywiście na wyniki trzeba spina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zasuwać, ale jest za co.

Zostaw opinię o Hart Logistics - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Logistics