Hart Logistics

Opinie o Hart Logistics

J

Dla mnie dużym plusem jest to, że w firmie pracuje kilka osób z mega doświadczeniem, od których można się dużo nauczyć. Wszyscy Pracownicy odznaczają się ponadprzeciętną kultura osobistą. System motywacyjny jest jasny. Ponadto słowo jest słowem, a stanowisko jest niejako służbą na rzecz całej organizacji, dzięki czemu nie jesteśmy karmieni na codzień paradą próżności. Zarządzanie w oparciu o wartości tak dzisiaj rzadkie to kolejny plus ode mnie. Firma ma swoje standardy, których bezwzględnie przestrzega i to daje przewagę. Pozdrawiam obecnych i przyszłych Pracowników

K.

Bardzo przyjazna, rodzinna i ZDROWA atmosfera w biurze; ludzie życzliwi, pomocni, uprzejmi, brak rywalizacji. Szacunek względem pracowników. Współpraca, ludzie tworzą zespół. Chce się przychodzić do pracy. Jasny podział zadań, stanowisk, struktur, jasno wytyczona ścieżka kariery. Szkolenia, wyjazdy integracyjne, dobre narzędzia pracy, możliwość wyjazdów na zagraniczne targi, karty benefit. Przelew zawsze na czas. Fajny kącik socjalny ze zmywarką, lodówką i mikrofalówką.

Eliza

Fajna atmosfera w firmie, rzetelni i pomocni pracownicy, przelewy na czas.

9 miesięcy w Hart

Wszystko ok

Agata

Zgadzam się z opinią Aleksandry, byłam na rozmowie jakiś czas temu, dokładnie tak jak opisała, "prezes" traktuje potencjalnych kandydatów z wyższością, uważając że pracownicy powinni się kalać i klękać na kolana bo firemka zaprosiła na rozmowę rekrutacyjną. Zupełna strata czasu, nie polecam i współczuję pracownikom.

Tomek
@Agata 26.07.2018 12:57

A ja się nie zgadzam. Rozmowa była bardzo miła i rzeczowa. Bez żadnych insynuacji wyższości firmy itp. Ale rozumiem że gorycz porażki i niepowodzenie może powodować że ludzie piszą takie rzeczy.

Agata
@Tomek 25.10.2018 11:26

Tak Tomek, trzeba ratować jakoś reputację firmy, po twoich wpisach widać że jesteś pupilem szefa albo inną prawą ręką. Jest to moja osobista opinia , subiektywne odczucie po rozmowie z pożal się Boże szefem. Umieściłam ją mając na celu zaoszczędzenie czasu normalnym ludziom szukającym pracy.

Łukasz
@Agata 18.11.2018 20:11

Pani Agato, Pani Aleksandro. Serdecznie dziękujemy za Pań uwagi. Już wprowadziliśmy zmiany w procesie rekrutacji, mające eliminować tak negatywne odczucia po rozmowach o pracę z przedstawicielami naszej firmy.

Adam

Witam , bardzo miła i rzeczowa rozmowa , obecne tam osoby cierpliwie odpowiadające na zadawane pytania , sprawiające wrażenie profesjonalistów , mających szeroką wiedzę o branży. Zarówno warunki finansowe jak i benefity pozapłacowe na zadowalającym poziomie .

Tomek

Miło się rano wstaje, wiedząc że idziemy do firmy gdzie jest super atmosfera! Ludzie są mili, KAŻDY jest na Ty, KAŻDY Ci pomoże, czuć że ta firma się rozwija i widać że dużo można się tutaj nauczyć. Nowoczesny sprzęt do pracy, super narzędzia ułatwiające prace, no i dodatki typu mutlisport, ubezpieczenie, coroczne wycieczki firmowe itp...Finansowo: jasne zasady premii, kasa na czas. Z czystego serca polecam.

Emil

Wszystko ok. Mimo, że nie zdecydowałem się ze względu na lokalizację, rozmowa kulturalna, rzeczowa i profesjonalna.

Andrzej
@Emil 23.10.2018 12:40

Czy możesz napisać coś więcej na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hart Logistics. Z ilu etapów się składała i jakie przykładowe pytania na niej usłyszałeś? Te informacje mogą pomóc kandydatom w lepszym przygotowaniu się do rozmowy.

Emil
@Andrzej 23.10.2018 23:17

Pierwszy kontakt naturalnie telefoniczny, krótkie wprowadzenie połączone z opisem firmy. Na spotkaniu 2 osoby + ja. Pytania o doświadczenie, wyniki, również o klientów, tyle tylko, że bardziej o ich strukturę a nie konkretnie o to jakie firmy miałbym przynieść. Na rozmowie jeden z rekruterów powiedział w prost, że nie liczy na to, że ściągnę klientów ze starej firmy, i że liczy bardziej na to, że z moim doświadczeniem w niedługim czasie pozyskałbym do firmy nowych.

Łukasz

a ja od 2 miesięcy jestem pracownikiem - cenie sobie, konkretnie, rzeczowo, kasa się zgadza. Polecam Lubię atmosferę w Hart Logistics za: atmosfera niemal rodzinna, bardzo zgrany zespół, jest z kim pogadać, nie tylko o sprawach służbowych

Agnieszka

ale bzdura

Helena

Czy ktoś z was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie do firmy Hart Logistics i może potwierdzić opinię użytkownika @Agata? Jak oceniacie przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy uważacie, że wcześniej opinie na temat tej firmy są sprawiedliwe i zgodne z prawdą? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Helena

@Aleksandra, Twoja relacja z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej do firmy Hart Logistics na pewno będzie pomocna dla potencjalnych kandydatów do firmy. Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni. Czy możesz jeszcze napisać jak długo trwała ta rozmowa i z ilu etapów się składała? Czy dużo osób było zainteresowanych tą ofertą pracy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Jakim pracodawcą jest Hart Logistics? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Cebula Polska

Polecam :), dobrze płacą, fajny zespół. Wiadomo za co się pracuje i to widać po przelewach.

Oui

Witam, bardzo fajna firma, koleżeńskie podejście i pomoc. Płatności w terminie. Oczywiście na wyniki trzeba spina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zasuwać, ale jest za co.

Zostaw opinię o Hart Logistics - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Logistics