Hart Logistics

Poznań

Opinie o Hart Logistics

Bu

Tak pozytywne opinie, a do pracy przychodzą ludzie pod wpływem...alkoholu, żenujące i wpływa negatywnie na wizerunek firmy i niby bardzo szanowany kontakty z klientami.

Cebula Polska

Polecam :), dobrze płacą, fajny zespół. Wiadomo za co się pracuje i to widać po przelewach.

Oui

Witam, bardzo fajna firma, koleżeńskie podejście i pomoc. Płatności w terminie. Oczywiście na wyniki trzeba spina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zasuwać, ale jest za co.

Zostaw opinię o Hart Logistics - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Logistics