Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

Aktualność
To jak pracujemy to jak się bawimy razem w Hart Logistics zaowocowało Lipdubem na imprezie integracyjnej w ten weekend :-) Zapraszamy do obejrzenia :-)
Opinia

Od jakiegoś czasu pracuję w Hart Logistics i śmiało moge polecić jako pracodawcę. Wynagrodzenie oczywiście zawsze na czas, zgodnie z ustaleniami, progi premiowe od początku ustalone i tego się wszyscy trzymają.Pracuje tu wielu ludzi z dużym doświadczeniem, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem. Problemy merytoryczne rozwiązywane są na forum i każdy może liczyć na pomoc kolegów/koleżanek ze wszystkich oddziałów. Polecam.

Łukasz

a ja od 2 miesięcy jestem pracownikiem - cenie sobie, konkretnie, rzeczowo, kasa się zgadza. Polecam Lubię atmosferę w Hart Logistics za: atmosfera niemal rodzinna, bardzo zgrany zespół, jest z kim pogadać, nie tylko o sprawach służbowych

@Łukasz

Łukaszu - Dziękujemy za wpis :-) Tak to prawda - Nie samą pracą człowiek żyje :-) Dobra kawka, ciasteczko dodatkowo i od razu praca sama się rozkręca w miłej atmosferze. Dziękujemy za wpis i pozdrawiamy ciepło! p.s - nie odpisywaliśmy wcześniej bo nie mieliśmy takowej możliwości, wiec nadrabiamy Kochani nasze zaległości i pozdrawiamy Was serdecznie!

Miło się rano wstaje, wiedząc że idziemy do firmy gdzie jest super atmosfera! Ludzie są mili, KAŻDY jest na Ty, KAŻDY Ci pomoże, czuć że ta firma się rozwija i widać że dużo można się tutaj nauczyć. Nowoczesny sprzęt do pracy, super narzędzia ułatwiające prace, no i dodatki typu mutlisport, ubezpieczenie, coroczne wycieczki firmowe itp...Finansowo: jasne zasady premii, kasa na czas. Z czystego serca polecam.

@Tomek

Tomku - Dziękujemy za wpis. Nam miło, że naszym pracownikom jest miło pracować :-) To ludzie tworzą firmę, jak to się mówi! :-) Cóż zrobić - jesteśmy wszyscy fajni - najlepszy zespół! Dziękujemy Wam Kochani! p.s - nie odpisywaliśmy wcześniej bo nie mieliśmy takowej możliwości, wiec nadrabiamy Kochani nasze zaległości i pozdrawiamy Was serdecznie!

Witam , bardzo miła i rzeczowa rozmowa , obecne tam osoby cierpliwie odpowiadające na zadawane pytania , sprawiające wrażenie profesjonalistów , mających szeroką wiedzę o branży. Zarówno warunki finansowe jak i benefity pozapłacowe na zadowalającym poziomie .

@Adam

Adam- Dziękujemy za wpis i dobrą ocenę naszej pracy! I pozdrawiamy serdecznie! p.s - nie odpisywaliśmy wcześniej bo nie mieliśmy takowej możliwości, wiec nadrabiamy Kochani nasze zaległości i pozdrawiamy Was serdecznie!

Cześć, widziałem oferty pracy na spedycje, w których wymaga się około 1-2 lat stażu. wiem po dawniejszych wpisach, że konkrety nie są podawane, ale jeśli ja mam 4 lata a kolega 1 rok pracy za sobą, to czy ja mam szanse na większa podstawę?

Wioleta Nowy wpis

W ofercie na spedycję jest napisane wprost, że przyda się język anielski lub inny. Zastanawiam się czy typ języka ma znaczenie? Swoja „wartość”? z moim przypadku byłby to włoski i ciekawa jestem jak zostałby doceniony przez Pracodawcę

Nowy wpis

@Wioleta

Dzień Dobry! :-) Dziękujemy za wpis oraz a co najważniejsze dla nas za wskazanie, iż w ogłoszeniu pojawił się chochlik. Oczywiście chodziło nam o znajomość innego języka, włoski, niemiecki lub inny aniżeli tylko język angielski a wiadomo, iż pracując w spedycji międzynarodowej znajomość języków obcych jest cenna :-) Także ślicznie dziękujemy. I oczywiście ZAPRASZAMY do aplikowania. Zapraszamy również do kontaktu również za pośrednictwem Linkedin, gdzie umieszczamy cały czas informacje o tym, który Oddział prowadzi rekrutacje. Mając ich 8 doceniamy social media :-) To skraca drogę w komunikacji pomiędzy nami a kandydatami. Życzymy miłego poniedziałku i pozdrawiamy ciepło Zespół Hart Logistics

Marta Nowy wpis

Przebieg rekrutacji i pierwsze dwa tygodnie w tej firmie pokazały mi, że podjęłam słuszną decyzję przyjmując ofertę pracy :) Ludzie przesympatyczni, zasady i warunki pracy uczciwe i bardzo atrakcyjne, szef konkretny, ale przy tym bardzo wyrozumiały i miły, ogromny potencjał na rozwój jako zespół, ale też indywidualnie. Wad na razie brak :)

Jak w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kandydatka

I co z niektórymi odpowiedziami na pytania? Mam na myśli chociażby ten tryb hybrydowy, który został przemilczany? Na linku jeszcze parę miesiąc temu widniała oferta pracy dla specjalistów do różnych pionów. Opisze mi ktoś prace w dziale operacyjnym? Czego mogą się w nim spodziewać nowe osoby?

@Kandydatka

Dzień Dobry, nie odpowiadaliśmy gdyż podczas sezonu urlopowego to wiadomo jak to jest - urlopy , zastępstwa urlopowe itp. :-) Odpowiadaliśmy na te wszystkie pytania we wcześniejszych pytaniach - były właśnie poruszane te tematy. Zapraszamy również do kontaktu z działem rekrutacji, który chętnie opowie, objaśni pracę w dziale operacyjnym. Na pewno chcemy aby praca w naszym zespole dawała satysfakcję oraz poczucie spełnienia. Ważna są dla nas zadowolenie oraz fajna integracja z zespołem. Zachęcamy do obejrzenie naszego filmiku z integracji - chyba tylko My tak umiemy się bawić :-) ale żeby tak się bawić trzeba być naprawdę zintegrowanym zespołem :-) p.s film do obejrzenia na naszym FB oraz Linkedin oraz tutaj na naszej zakładce Aktualności. pozdrawiamy ciepło Zespół Hart Logistics

Rekrutowany

Czy w Hart Logistics jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej? Czy Spedytor sam pozyskuje klientów czy są oni przydzielani również z działu handlowego? Jak wygląda współpraca między tymi działami spedycji i handlowcami?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. rekrutuje na stanowisko Doradca Personalny. Może ktoś planuje aplikować?

Hart Logistics

Dzień Dobry Wszystkim - nie rekrutujemy na to stanowisko. :-) Może Specjalista ds. Rekrutacji? To tak :-) Na lokalizacje - Gdańsk i Katowice. Zapraszamy zainteresowane osoby o przesłanie CV najlepiej na adres e-mail: kariera@hartlogistics.pl Pozdrawiamy serdecznie firma Hart Logistics

Maja
@Hart Logistics

Co można powiedzieć o pracy takiego speca tu w firmie? Warunki zatrudnienia i sama w sobie praca jest podobna jak w innych konkurencyjnych firmach czy czymś się tutaj wyróżniacie?

Barbara

Witam serdecznie! Mam do Was pytanie dla osób, które wiedzą coś o pracy w dziale zarządzania. Kierownik Oddziału, pojawiła się taka oferta. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długiego doświadczenia oczekują od kandydatów?

@Barbara

Dzień Dobry - My jako Pracodawca czujemy się w obowiązku odpowiedzieć na to pytanie, bo któż inny aniżeli my? Rekrutacja na to stanowisko została już z sukcesem zakończona. Ale tak na przyszłość to: osoba na stanowisku, które zarządza Oddziałem lub produktem powinna posiadać minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku podobnym czyli kierowniczym w sektorze spedycji. Niezwykle ważne jest dla nas aby osoba miała bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z Transportem Całopojazdowym oraz częściowym w Ruchu Międzynarodowym lub i także krajowym :-) Wiadomo :-) Konieczne jest też doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników - również wiadomo :-) Znajomość zasad planowania i zarządzania operacyjnego to sprawa oczywista - trzeba wiedzieć jak zaplanować i następnie wdrożyć w życie owe plany :-) Niezwykle ważna jest znajomość międzynarodowych konwencji regulujących działalność operacyjną w transporcie drogowym - wiadomo :-) 95% naszych Klientów nie mówi po polsku, stąd znajomość języka angielskiego musi być taka aby na spokojnie porozmawiać ze zrozumieniem :-) wiadomo :-) I koniecznie uśmiech, pozytywna energia, szklanka jest zawsze do połowy pełna - tacy wszyscy jesteśmy w Harcie :-) Zapraszamy nawet jak nie ma ogłoszenia do przesłania swojego CV na adres: kariera@hartlogistics.pl - nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Mocno się rozwijamy, budujemy nowe obszary, wiec - Zapraszamy :-) i ściskamy serdecznie wszystkich potencjalnych naszych pracowników! firma Hart Logistics

AdrianW

W firmie obowiązuje premia uznaniowa czy regulaminowa? Zasady wypłacania premii są ustalone? Ps. Chodzi o stanowisko spedytora

@AdrianW

Dzień Dobry! Odpowiadając na to pytanie, to przede wszystkim przepraszamy za zwłokę w odpowiedzi. W Wakacje jak to w wakacje, nie tylko pracowaliśmy ale i urlopowaliśmy się :-) Na stanowisku Spedytor mamy podstawę oraz premię. Nie będziemy tutaj się upubliczniać - prosimy o zrozumienie bo i nie tylko nasi potencjalni pracownicy tu zaglądają ale i może nasza konkurencja, kto wie ;-) Zapraszamy do kontaktu z naszymi koleżankami z Działu HR. Można napisać prośbę o kontakt na adres: hariera@hartlogistics.pl

zainteresowany
@Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

Na kilku portalach społecznościowych i forach w internecie widziałem opinie, że nie wypłacacie premii pracownikom, którzy zakończyli z Państwem współpracę. To prawda czy jakieś wymysły? Lub może to nie o ten Hart chodzi?

@zainteresowany

Dzień Dobry :-) Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i złożeniem pytania. Odpowiadając - są to poufne informacje nie możemy ich tu podawać. Nie mniej jednak każdy pracownik, który do nas dołącza jest informowany o zasadach premii. Drodzy Państwo, na forach internetowych jest jak zwykle tysiąc opinii, domysłów i streszczeń poszczególnych ubarwianych historii. Od uwielbienia po hejt. No takie życie, co zrobić. I każdy z nas doskonale wie kto ma ochotę pisać. My po 11 latach na rynku i zbieraniu naprawdę mnóstwa doświadczenia, wiemy jedno – trzeba mówić jasno i transparentnie. Pracownik jest dla nas po prostu absolutnie ważny. Z roku na rok mamy coraz mniejszą rotację a to mówi samo za siebie. Każda firma ma swoje zasady i reguły. Na szczęście każdy człowiek ma wybór albo chcemy w danej firmie pracować albo nie. W bankowości jest np. dress code i nikt nikogo nie przymusza, aby tam pracować. U nas można chodzić w kolorach nie jak w bankowości: biały, szary, czarny i granatowy. Zapraszamy Drodzy Państwo na rozmowę rekrutacyjną. Wszystko opowiemy. Nie mamy nic do ukrycia. ???? Od razu przypominamy, że można aplikować bezpośrednio do działu HR na adres: kariera@hartlogistics.pl Miłego dnia Życzymy Hart Logistics

Halina

Pytanie mam o pracę specjalisty ds. administracji. W przypadku tego stanowiska rozwój to.... Można awansować, czy bardziej chodzi o możliwość szkoleń i w jakich zakresach tematycznych?

Nie polecam firmy, inne warunki przedstawione na rozmowie o pracę, dużo obiecywania, finalnie wychodzi co innego i jeszcze wiecej obowiązków, ktorych w innych firmach na stanowisku spedytora nie ma! Jeśli chodzi o premię, to jest wiele kruczków, które utrudniają jej zdobycie, a na podwyzke raczej nie ma co liczyć. Dobry mają marketing i potrafią sie sprzedać mydleniem oczu, ale to wszystko.

Dzień Dobry, W odpowiedzi na zarzut tu napisany i z którym się absolutnie nie zgadzamy, z wielką przyjemnością chcemy zapewnić, iż nie jest to prawda. Wyjaśniamy, dlaczego, bo nie zgadzamy się z oczernianiem naszej firmy, naszej pracy, naszych wartości oraz szacunku, na który pracujemy każdego dnia. Obowiązują u nas standardy, które są niezmienne od lat i obowiązują w każdym Oddziale. System premiowy jest jeden i ten sam dla wszystkich. I nie ma innych obowiązków, które są wymyślane. Każdy Spedytor w Oddziale, począwszy od północy przez środek Polski aż na południe ma tak samo. Podczas procesu rekrutacji dokładnie zapoznajemy naszego przyszłego Pracownika ze wszystkimi szczegółami. To też jest moment, aby Kandydat dopytał o wiele kwestii związanych z naszą pracą, aby negocjował z nami swoje podstawowe wynagrodzenie czy system pracy, gdyż bardzo często jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Podczas szkolenia wstępnego każdy nowy Pracownik jest szkolony z naszych zasad i systemu. Jesteśmy transparentni i nie ma tu żadnych kruczków czy iluzorycznych premii. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy mieli u nas najlepiej, aby czuli się dobrze, aby praca była dla nich przyjemnością, aby w niedzielę nie myśleli, że jutro poniedziałek i trzeba iść do tzw. "roboty". To nie u nas. Na tym portalu, który lubimy, bo możemy się z Państwem komunikować, można zawsze napisać coś, aby zabolało, aby nas ukuć. Jest wiele firm, które nie odpowiadają na GoWorku na pytania im zadawane, jest wiele firm, które milczą. My jako firma rozwijająca się, ucząca się cały czas, zapewniamy Państwa, że zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy, negocjacje oraz rozwój Naszych Pracowników. Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce podczas pandemii otworzyła aż trzy Oddziały. W zeszłym roku weszliśmy w logistykę kontraktową, budujemy teraz już drugi magazyn w woj. mazowieckim, robimy to też po to aby w swoim portfolio mieć wiele różnych produktów, aby i nasi Pracownicy mogli się rozwijać czy przeprofilować jeśli będą chcieli. Pozdrawiamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork i zapewniamy, że podstawą naszych wartości jest dialog - dialog, komunikacja, transparentność i przyjaźń, która występuje w naszej organizacji jako nieodłączny element w rozwoju Naszych Pracowników. Pozdrawiamy serdecznie Firma Hart Logistics

Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. właśnie rekrutuje w mieście Warszawa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Witam serdecznie i dziękujemy za złożone pytania :-) Tak rekrutujemy w Warszawie oraz w innych naszych lokalizacjach: Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Łódź, Wrocław i Katowice. Poszukujemy osób z doświadczaniem w Spedycji, Dyspozycji oraz sprzedaży. Osób, które łączą w sobie pasję i uśmiech każdego dnia! Bo tacy i my jesteśmy! To co najbardziej wzrusza nas podczas naszego rozwoju to coraz więcej rekomendacji i poleceń wzajemnych. Nasi obecni pracownicy doceniają stabilizację jaką im jako Pracodawca, dajemy oraz samodzielność, partnerstwo i wzajemne wsparcie. U nas każdy ma przestrzeń do rozwoju i pełne zaufanie firmy. Poszukujemy również osób do naszego nowego produktu jakim jest Logistyka Kontraktowa a co za tym idzie Dystrybucja. Zapraszamy nowe i zainteresowane nami osoby do kontaktu. Na naszej stronie jest dedykowana ku temu zakładka – Kariera. Tam jest opisane kroku po kroku jak prowadzimy procesy rekrutacyjne oraz na jaki adres wysłać swoje CV. A jak ktoś na początku preferuje rozmowę telefoniczną, to podany tam jest również dedykowany numer telefonu. Zapraszamy! Hart Logistics

Usługi logistyczne – Terminowa Realizacja – Solidny Partner

Logistyka Magazynowa stanowi bardzo ważny produkt w naszym portfolio. Oferujemy skuteczne usługi gwarantujące bezpieczeństwo ładunków i kontrolę w nowoczesnym magazynie typu A+ (8 doc + 0).
Powierzchnia umożliwia składowanie bardzo dużej ilości palet w regałach gwarantując swobodny dostęp do każdej z nich jak również z możliwością składowania blokowego.
System zarządzania magazynem to WMS bazujący na globalnych kodach kreskowych GS1.
Magazynowanie i obsługa towarów w magazynie również w kontrolowanej temperaturze. Nasi Klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy dzięki zewnętrznemu składowaniu i magazynowaniu.
Prowadzimy szeroki zakres składowanych towarów dla branż takich jak: przemysł metalowy, artykuły spożywcze, opakowania, przemysł rolniczy, autmotive, branża meblarska itd.

MLP GROUP S.A. wybuduje dla Hart Logistics - polskiej spółki logistyczno-transportowej - obiekt w formule BTS
Spółka Hart Logistics podpisała umowę na wynajem powierzchni w centrum logistycznym MLP Poznań West, w ramach której otrzyma ok. 10 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni.

W transakcji pośredniczyła spółka Profi-Home z Poznania

Za realizację obiektu magazynowego w ramach projektu MLP Poznań West odpowiedzialna jest spółka W.P.I.P. - generalny wykonawca

Obiekt powstanie zgodnie z najnowocześniejszymi trendami panującymi na rynku nieruchomości magazynowych. Inwestycja będzie spełniać wymagania certyfikacji BREEAM

Czym w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dziękujemy za złożenie pytania :-) Wartości jakimi się kierujemy to przede wszystkim słuchanie pracowników czego potrzebują i czego oczekują. Od czasów - jak to się zwykło mówić - Covidowych najważniejszy dla naszych pracowników jest czas. Czas aby połączyć życie prywatne z zawodowych. Elastyczność. I my ją dajemy. Czy ktoś chce lub musi pracować zdalnie, czy hybrydowo czy 2h pierwsze w domu to my nie robimy z tego żadnego problemu. Ten czas dla naszych pracowników jest niezwykle ważny. Ważniejszy od darmowych kart Mulisportu czy pakietów medycznych. Tak jest i my to jako firma szanujemy. Jako firma i jako ludzi. Bo to ludzie tworzą firmę! :-) Słuchamy jakie są potrzeby. W każdej lokalizacji. Czy to Katowice, czy to Gdańsk, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Poznań każdy Oddział jest dla nas niezwykle ważny i istotny. Poza tym jeśli będzie trzeba to zawsze możemy wprowadzić jakąkolwiek nowość, potrzebę, dodatek. Np. Nasz pracownik z Gdańska podał nam namiary na fajne i tańsze od Multisportu karty sportowe. Szybko jako firma podpisaliśmy umowę i zaproponowaliśmy takową możliwość naszym pracownikom. Dzięki płaskiej strukturze, wyśmienicie komunikujemy, działamy i nie robimy problemów, że czegoś nie można wprowadzić. Można. :-) Świetny jest ten przykład, że nasz Spedytor zaproponował coś nowego, coś od siebie, co wdrożyliśmy. Bardzo się ucieszyliśmy z takiej inicjatywy :-) To pokazuje, że nasi pracownicy maja bardzo dużą przestrzeń w komunikacji wewnętrznej i dzięki temu budujemy się, wzmacniamy więzi. I to jest fajne! I za to dziękujemy naszym pracownikom. Z prze-gorącymi pozdrowieniami :-) Hart Logistics

Halek

Dzień dobry, Czy oferują Państwo prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport?

@Halek

Dzień Dobry! Dziękujemy za pytanie. Mamy wiele zadawanych tu pytań i czasem możemy coś pominąć. Ale odpowiadamy na wszystkie z chęcią aby naszym potencjalnym pracownikom przybliżyć naszą firmę. I już odpowiadamy - Tak oferujemy możliwość opieki medycznej oraz karty Multisport ale bez dofinansowania, tylko udostępniamy. Wynika to z tego, iż bardzo mało osób u nas w firmie chciało się zapisywać na pakiety medyczne a my musieliśmy zobowiązać się do pewnej dość w miarę dużej liczby osób, które by z niej korzystały. Będziemy pytać naszych pracowników czy by chcieli się podłączyć do jednej lub innej opcji medycznej czy kart sportowych i jeśli to nastąpi to będziemy wdrażać ów wariant! :-) Z pozdrowieniami Hart Logistics

Czy w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Przepraszamy, że dopiero odpisujemy, tyle się u nas dzieje pozytywnych rzeczy związanych z Jubileuszem naszej firmy, że mało czasu na wszystko. Oczywiście, że wiele się u nas zmienia. Przede wszystkim dziękujemy za składanie tu pytań. To są bardzo ważne dla nas pytania, bo możemy dowiedzieć się co jest ważne dla naszych przyszłych pracowników. Jako firma świadoma, uczymy się, co tu zrobić, aby było jeszcze lepiej i lepiej i lepiej aniżeli jest czy będzie. To normalne, że chcemy stworzyć świetne miejsce pracy z miłą atmosferą, dając jednocześnie pracownikom możliwości rozwoju. Rozwój dla każdego człowieka ma inny wymiar. Dla jednych jest to awans, dla drugich to możliwość zajęcia się innym tematem, przeprofilowanie się, itd. Wsłuchujemy się w wewnętrzne jak i w zewnętrzne potrzeby. Zmiany u nas są olbrzymie. We wrześniu 2021 otworzyliśmy nasz pierwszy Magazyn, czyli weszliśmy w logistykę kontraktową, co za tym idzie dystrybucja, e-commerce. Pierwszy magazyn jest w pod Poznaniem a kolejne będą tam, gdzie nasze Oddziały. Też co jest niezwykle ważną dla nas zmianą to to, że budujemy Foltę Własną. Jest ona tworzona na Podwykonawcach, którzy obejmą i oplotą nasze tematy kontraktowe jak i spotowe. To z kolei spowodowało, że utworzyliśmy oddzielny Dział. Dział Dyspozycji, który jest również umiejscowiony w naszych Oddziałach, czyli Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz i Gdańsk. Wiele się dzieje pozytywnych zmian. A tutaj na Go Worku możemy rozmawiać z Państwem, czyli naszymi przyszłymi Pracownikami i dowiadywać się co jest ważne dla przyszłego pracownika. Jest to niezwykle pomocna przestrzeń to wspólnej komunikacji. I cieszymy, się, że możemy tu rozmawiać i się uczyć jak być coraz lepszym Pracodawcą. Za co dziękujemy. Firma Hart Logistics

Aktualność
Pragniemy podziękować naszym Pracownikom za udział w szczególnym wyjeździe firmowym z okazji Jubileuszu 10-lecia istnienia firmy Hart Logistics.
Ten szczególny czas był okazją, aby podsumować nasze osiągnięcia i sukcesy a także wyrazić uznanie i podziękowanie Naszym pracownikom za zaangażowanie jakie włożyli w rozwój firmy.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólne świętowanie, szkolenie i zabawy integracyjne.
Życzymy NAM wszystkim, kolejnych, TAK udanych Jubileuszy w przyszłości!
Drugi dzień wyjazdu Jubileuszowego obfitował w zabawy na świeżym powietrzu, polegające na integracji zespołowej, wymianie doświadczenia w użyciu młotka, gwoździa i deski :) – mieliśmy poczuć się jak w średniowieczu i zbudować katapultę.
Aby zdobyć wszystkie elementy do budowy, musieliśmy uczestniczyć w konkurencjach dodatkowych działając zespołowo, dzięki temu wzmocniliśmy swoje relacje! Nie ma to jak wspólne budowanie!
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Hart Logistics

Czy w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pytanie :) Co roku staramy się by świąteczny czas był wyjątkowy i w każdym z Oddziałów przygotowujemy coś specjalnego – ozdabiamy biura, ubieramy choinkę, częstujemy się wzajemnie własnymi wyrobami i nie tylko. W czasach pandemicznych zasiadamy do wspólnego stołu w małych grupach – tylko osoby z konkretnego oddziału, jednak w normalnych czasach spotykaliśmy się w dużo większym, wspólnym gronie. Jeśli chodzi o paczki świąteczne – to tak, do każdego pracownika przychodzi Święty Mikołaj :)

Tomasz

Prosze o informacje gdzie w Łodzi mieści się Państwa oddział?

@Tomasz

W Łodzi nasz oddział mieści się przy ulicy Łąkowej 7a, w budynku D na 3 piętrze. Jest to dzielnica stare polesie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne – 7 minut do przystanku tramwajowego i 4 minuty do przystanku autobusowego. Można też przejść się spacerkiem 20 minut do Parku Poniatowskiego lub na ulicę Piotrkowską :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak się pracuje w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.