energo-system

Rzeszów

Opinie o energo-system

MARKUS

Główny udziałowiec to osoba powiązana rodzinnie z środowikiem komunistycznym, choć udaje zagorzałego katolika i PISowca. Praca w niedzielę to standart - jak to sie ma do jego wartości HA HA HA.

były pracownik.

stawka marna ale na czas, ogromna ilość godzin pracy(nadgodziny, soboty i niedziele, niemal każde święto), duża ilość godzin pracy w delegacjach umożliwia ponadprzeciętne wynagrodzenie, w związku z powyższym zero czasu dla siebie i na zaplanowanie czegokolwiek

były pracownik

Cóż można napisać..... żenada,inne ustalenia.... inna płaca,do tego nie za wysoka.... kolesiostwo, chamstwo,pijaństwo i tyle :(

tadzio

praca nawet po 14 godzina najmniej 12 dziennie jedyna dobra strona tej firmy to wypłaty zawsze w czas bo już nawet w delegacji są często ohydne pokoje

tadzio

firma bez zasad ogólnie panuje tam nerwówka kiepsko płacą, zero życia, złe traktowanie przez górę, częste wyjazdy za śmieszne pieniądze

Zostaw opinię o energo-system - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energo-system