Północ Nieruchomości Oddział w Łapach

Łapy

Opinie o Północ Nieruchomości Oddział w Łapach

Joanna

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi właścicieli Biura Nieruchomości Północ w Łapach, nabyłam śliczne mieszkanie w Centrum Łap. Pan Andrzej serdecznie zajmuje się swoimi klientami, od A do Z pomógł mi pozałatwiać formalności. Jego wiedza,prawdziwe zaangażowanie w pracy oraz kompetentność pomogły mi efektywnie działać przy kredycie, formalnościach notarialnych oraz formalnościach przy załatwianiu opłat eksploatacyjnych użytkowania nieruchomości. Serdecznie polecam. Bardzo dziękuje za pomoc przy zakupie mieszkania. Joanna

Zostaw opinię o Północ Nieruchomości Oddział w Łapach - Łapy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Północ Nieruchomości Oddział w Łapach