Halstal Sp. z o.o.

Zielona góra

Opinie o Halstal Sp. z o.o.

zennn

Halstal Sp. z o.o. Zielona Góra, lubuskie Poleć tego pracodawcę Halstal Sp. z o.o. Prezentacja firmy Branża / kategoria: Budownictwo Liczba pracowników: 2 Adres WWW: http://www.halstal

Monia

Pracowałam w Halstalu pół roku, z przyczyn osobistych musiałam wyprowadzić się z Zielonej Góry i zrezygnować z pracy w Halstalu. Jeśli chodzi o zarobki to na początek są faktycznie słabe, lecz jak w prawie każdej firmie zarobki rosną w trakcie pracy wraz z zaangażowaniem pracownika i tak też jest w tej firmie. Szef? Szefa podziwiam za wiedzę i doświadczenie jakie posiada. Nie wiem jak wyglądają relacje Szefa z Inwestorami bo nie nie uczestniczyłam w takich spotkaniach, jednak co do pracowników w biurze Szef odnosił się z szacunkiem. Bywało dni, że nie miał dobrego humoru (każdy ma czasem gorszy dzień ale nie przenosiło się to w jakiś konkretny sposób na relacje z pracownikami. Jeśli był jakiś problem, niejasności to można było pójść do Szefa z pytaniami. Szefa zawsze wytłumaczył a nawet rozrysować na kartce. Wiedzę można tam zdobyć olbrzymią. Zdarzało się zostawać po godzinach i faktycznie nie było to wliczane w pensję. Jednak gdyby zdarzało się to codziennie myślę, że po rozmowie z Szefem doszłoby się do jakiegoś kompromisu. Wypłacalność wynagrodzenia w terminie. Dużo osób narzeka na tą pracę jednak prawda jest taka, że nikt nie rozmawia otwarcie z Szefem w czym jest problem żeby to rozwiązać.Jeśli chodzi o zdobyce doświadczenia i wiedzy jak najbardziej polecam tą prace, jesli ktos przy starcie chce zarabiać "miliony" musi nietety szukać szcześcia gdzie indziej. Pozdrawiam

wera

dobre zarobki? to chyba jakieś żarty i pisał to sam szef haha. Marne zarobki, niemila atmosfera, nieplacone za nadgodziny i wykorzystywanie pracowników

Tomek

Potwierdzam,juz nie pierwszy raz słyszę podobną opinię i w pełni się zgadzam.

ŁUKASZ
@Tomek 16.05.2014 08:45
Potwierdzam,juz nie pierwszy raz słyszę podobną opinię i w pełni się zgadzam.

zgadzam się z opinia , nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Halstal Sp. z o.o. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halstal Sp. z o.o.