Opinie o Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego w Wrocław

Ponichtera może sam a o sobie pisać super opinie, a prawda jest inna. Pazerny i niedouczony prawnik. olewający klienta. Kłamie i naciąga oszukując na rozliczeniach z klientem. Nie wierzysz? Skorzystaj z jego usług..

Rafał Ponichtera
@Gość

Może by się Pan/Pani przedstawiła, bo nie kojarzę osoby. Kogo okłamałem i oszukałem na rozliczeniach?

Kamila
@Gość

Współpracuję z Panem mecenasem od lat. Bredni większych nie czytałam. Sama pracuję z klientami i wiem jak często ludzie zlecający mają problem potem z zapłatą wynagordzenia. Najlepiej jest aby wszyscy wszystko robili za darmo ;) Nawiązując współpracę z mecenasem najpierw ustala się warunki współpracy i podpisuje umowę - skoro ją Pan podpisał to wiedział na jakie koszta się szykuje;) Standard - zapewne po tym jak mecenas odzyskał należność żal Panu było zapłacić i teraz obraża go Pan w internecie. Piszę ponieważ w interneci nic nie ginie a takie krzywdzące opinie psują wizerunek firmy. Szanowni Państwo - osobiście polecam kancelarię i pracowników. Kompetencja i życzliwość na 1 miejscu. Z pozdrowieniami Kamila

Cóż...
@Gość

W 100% racja. Pazerny i niedouczony to dwa słowa najlepiej opisujące tego " mecenasa ???? " ... Mały wtedy biedny człowiek.

Jolanta

A podasz jakieś konkrety swojej sprawy? Bo rozumiem, że na bazie własnego doświadczenia to piszesz?

Jacob Nowy wpis

Potwierdzam - bardzo celna opinia

Anna Nowy wpis

Z przykrością muszę potwierdzić informacje o pazerności, problemach z rzetelnym rozliczaniem etc. Gorąco nie polecam

Rafał Ponichtera Nowy wpis
@Anna

Pani Kasiu, proszę już przestać bo rozliczyliśmy się co do grosza zgodnie z zawartą umową. Całość pieniędzy od dłużnika trafiła na Pani konto, wystawiłem fakturę zgodnie z umową. Zapłaciła mi ją Pani a teraz Pani wymyśla.

JJ Nowy wpis
@Anna

Kilka lat temu miałem podobną sytuację- nie polecam

Ona

Ciekawa jestem gdzie reszta negatywnych opinii które tu były... Czyżby zostały usunięte na prośbę Ponichtery? To w ramach małego podsumowania. Żałosny adwokacina bez wiedzy , żerujący na niewiedzy innych. Wszystkim swoim klientom proponuje iść do sądu z windykacją bo ma z tego dodatkowa kasę a klienci dodatkowo płacą. Nie opłaca mu się załatwiać spraw polubownie. Za mała kasa dla niego. Zachłanny na kasę. Omijać szerokim łukiem!!!!!

Jolanta
@Ona

I to pisane jest na bazie własnego doświadczenia? Jakiego konkretnie?

Renata

Czy orientujecie się czy można odbyć w tej kancelarii praktyki? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego?

Sebastian Ittner

Dzień dobry, W kancelarii pracujemy wyłącznie od godziny 9:00 do godziny 17:00. Oczywiście może się pojawić konieczność pozostania dłużej w pracy w momencie gdy pracy jest bardzo dużo, natomiast jest to uprzednio konsultowane z pracownikiem - takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko. Przepracowane nadgodziny są oczywiście do odbioru w inny dzień roboczy.

Weronika

Bardzo łatwo jest oskarżać szczególnie jesli nie ma się odwago podpisać.

Pan Ponichtera jak i Kusztan (wspólnik) nie szanują ani swoich klientów ani pracowników. Wszystkich traktują jednakowo - jak idiotów. Przyjmą każde zlecenie, byle tylko kasa wpadła, nie ważne czy znają się na czymś czy nie. Szalona rotacja pracowników. Beznadziejne płace i chamskie traktowanie. Żenada.

Rafał Ponichtera
@Gość

Może by się Pan/Pani przedstawiła, bo nie kojarzę osoby.

Bartek

Praca w kancelarii jest bardzo rozwojowa. Człowiek poznaje i uczy się wielu rzeczy!

Jerzy

Szkoda, że na forum nie ma opinii bezpośrednio od pracowników kancelarii.

Filip

Rozumiem, że to rozgoryczenie wynikło z przegranej sprawy? To są prawnicy a nie cudotwórcy!!

Kuba

Czy kancelaria potrzebuje może pracowników?

ZyKi

Kancelaria Arve to przede wszystkim zespół zaangażowanych prawników o wysokich kwalifikacjach, którzy zawsze znajdą alternatywne rozwiązania prawne dla każdej sytuacji. Sporządzane tutaj opinie prawne są klarowne, logiczne, oparte na rzeczowych wnioskach, posiadają wysoki walor merytoryczny zarówno z praktycznego jak i teoretycznego punktu widzenia. Profesjonalny zespół Prawników dokłada najwyższej staranności aby we właściwy sposób zanalizować stan prawny oraz sytuację faktyczną Klienta i na tej podstawie przedstawić konkretne i praktyczne propozycje możliwych rozwiązań. Według mojej opinii jest to Kancelaria godna zaufania. oraz konkretne i praktyczne propozycje możliwych rozwiązań.

Barbara E Parrish

Po kilku latach rozczarowań pomoca prawnicza trafił am do mecenasa Ponichtery i kancelarii Arve. Od samego poczatku naszej współpracy otrzymał jasma i rzeczowa poradę oraz możliwe rozwiazania mojej sytuacji, uwzględniajac także te niekorzystne. Zespół Kancelarii Arve jest zawsze dostępny, bez opóźnień na korespondencję czy kontakt telefoniczny. Decyzje sa zawsze konsultowane, wyjaśnione podstawy prawne oraz konsekwencje wyboru planu A czy B. W przypadku nieobecności wiodacego prawnika zawsze dostępna jest pomoc innego członka zespołu, dzięki temu jako klient mam poczucie bezpieczeństwa.

michal9823

Bardzo dobra atmosfera pracy. Okazuje się, że radcy prawni z Wrocławia też są ludźmi! Bardzod dobry kontakt z pracowdawcą, relacje ze współpracownikami, wszystko tak, jak trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego - Wrocław

• Jak się pracuje w Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego?

Rafał Ponichtera Arve Kancelaria Radcy Prawnego
  • Czysta 4