PHU ECO-PLAST TOMASZ BIAŁAS

Pleszew

Opinie o PHU ECO-PLAST TOMASZ BIAŁAS

lew
użytkownik zarejestrowany

widać, że firma zabrała jakiś czas temu tutaj głos, a to jednak daje pozytywny wydźwięk :)

użytkownik zarejestrowany

bych

lepiej szukać gdzie indziej pozdr

klient

Nikomu nie polecam współpracy z firmą eco-plast z Pleszewa towar przez nich dostarczony jest marnej jakości a współpraca z zamawiającym pozostawia wiele do życzenia ( przejście szczelne wykonano z zaprawy klejowej, zbiornik betonowy popękany)

PHU ECO-PLAST
@klient 16.04.2014, 09:44

Separatory wykonane są zgodnie z normą i doskonale radzą sobie z Nakładając nasuwkę na króciec szafy filtracyjnej uzyskał Pan przejście szczelne w połączeniu z rurociągiem (można było też zastosować oryginalną kształtkę taką jaka została osadzona na wlocie do zbiornika - wybór należy do klienta, który ustala takie szczegóły z przedstawicielem handlowym. PHU ECO-PLAST nie jest producentem studni betonowej, a jedynie zakupuje je i wyposażane w odpowiednie urządzenia i odsprzedaje jako np. kompletny separator, osadnik. Wykonawcą studni są tylko i wyłącznie betoniarnie posiadające aprobaty na ich wykonanie. Jeżeli były takowe pęknięcia, należało odmówić przyjęcia zbiornika na budowie lub złożyć pisemną reklamację i poinformować nas niezwłocznie o sposobie rozwiązania zaistniałej sytuacji. Nie mamy przecież wpływu na to, co się dzieje w transporcie z studnią i podczas rozładunku, gdzie mogło dojść do uszkodzeń. Reklamacji takiej nie otrzymaliśmy.

Zostaw opinię o PHU ECO-PLAST TOMASZ BIAŁAS - Pleszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ECO-PLAST TOMASZ BIAŁAS