Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.

Suwałki

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.
3 12 6 1

Opinie o Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.

Administrator

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o P.P.H.U. Laktopol jako pracodawcy.

pomóżcie

A zdradzisz o jakim przedziale liczbowym mówimy @123321 też słyszałem, że praca jest niezła, nie idzie się do niej codziennie jak na ścięcie :) tyle, że chciałbym wiedziecie czy nie są to psie pieniądze

driver

Tak pięknie piszą o świeżości swoich towarów,tymczasem od tygodnia czekam na rozładunek koncentratu mleka

driver

Tak pięknie piszą o świeżości swoich towarów,tymczasem od tygodnia czekam na rozładunek koncentratu mleka

jadzia

Firmę Laktopol oceniam bardzo nisko. Szefowie poszczególnych działów, znajdują sie na ich czele tylko ze wzgledu na znajomości z Dyrem, napewno nie wszyscy ale niektorzy z nich ledwie pokonczyli szkoły srednie i nie umieja sie nawet wysłowic. Robia co chca bo znaja dyrekcje i nie musza szanowac innych. Wykorzystuja czyjas prace zeby lansowac siebie, a nie podległych sobie ludzi. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. - Suwałki

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.