P.P.H.U. Laktopol

Suwałki

Opinie o P.P.H.U. Laktopol

pomóżcie

A zdradzisz o jakim przedziale liczbowym mówimy @123321 też słyszałem, że praca jest niezła, nie idzie się do niej codziennie jak na ścięcie :) tyle, że chciałbym wiedziecie czy nie są to psie pieniądze

driver

Tak pięknie piszą o świeżości swoich towarów,tymczasem od tygodnia czekam na rozładunek koncentratu mleka

driver

jadzia

Firmę Laktopol oceniam bardzo nisko. Szefowie poszczególnych działów, znajdują sie na ich czele tylko ze wzgledu na znajomości z Dyrem, napewno nie wszyscy ale niektorzy z nich ledwie pokonczyli szkoły srednie i nie umieja sie nawet wysłowic. Robia co chca bo znaja dyrekcje i nie musza szanowac innych. Wykorzystuja czyjas prace zeby lansowac siebie, a nie podległych sobie ludzi. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o P.P.H.U. Laktopol - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Laktopol