Ja tez dostałem email, że zostałem zakwalifikowany do pracy w Holandii w fabryce rowerów wszystko ładnie i pięknie to wygląda 40euro zakwaterowanie, 19 ubezpieczenie na dodatek nie ma podziału na wiek wszyscy dostają 8,64 co dla mnie jest dużo gdyż mam 20 lat i wszędzie proponowali mi około 6euro. Przejazd do Holandii też bardzo tani 180zl za tą cene to najwyżej do Niemiec bym dojechał. Rozmawiałem z kolesiem dzisiaj i po rozmowie wnioskuje, że jest po podstawówce. Ja jestem z Łodzi i już się cieszyłem, ale widzę, że pieniądze za przejazd trzeba na konto przelać a ja myślałem, że się bedzię płaciło przy wchodzeniu do autokaru. Niby strony mają zarówno to biuro jak i firma transportowa.Kurcze może im tylko chodzi o te 180zł, że to będzie tak, że się wpłaci im kase na konto a wogółe wyjazdu nie będzie, albo osoby które pojadą na własną rękę przyjadą a ich wogóle nie będzie pracy ani tej agencji. Sprawdzał ktoś może czy jest wogóle jakaś fabryka rowerów w Holandii bo ja jakoś nie mogę znaleźć kontakt [usunięte przez moderatora]