"Tuden"

Toruń

Opinie o "Tuden"

Xoxo

Co powiecie o pacy biurowej tam?Aktualnie można tam na takie stanowisko aplikować.

ja

Pracowałem jako kierowca, nie było mi źle tylko godzin mało.( Stąd przedstawiciele muszą wozić towar bo nikt za te parę groszy nie chce przyjść jeździć) Poza tym szefowie spoko ekipa też ok. Pierwsza firma w której nie musiałem trzy miesiące czekać na zaświadczenia z księgowości itp Pozdrawiam zwłaszcza Panią Anię z którą świetnie się dogadywaliśmy ( na szczęście nie widywaliśmy się zbyt często bo byśmy się z tej sympatii wzajemnie pozagryzali) :P :P :P.

Piotrek
@ja 12.10.2017 13:39

Właśnie, tak nie powinno być, bo przedstawiciel nie powinien rozwozić towaru, przynajmniej w takich ilościach, ja rozumiem, dowieść jakiś płyn, jedną rzecz, ale nie, że pełne auto towaru do rozwiezienia, a potem, że sprzedaż słaba. Wystarczy pomyśleć.

Wojtas

Widzę, że po raz kolejny jest szukany przedstawiciel handlowy...niestety, jeśli firma się nie zmieni nikt tam nie będzie chciał zostać przedstawicielem. Zarobki mizerne, brak sprzętu elektronicznego w postaci laptopa czy palmtopa, ceny na kartkach, no i auto służbowe tylko w godzinach pracy. Beznadzieja...daleko im do Clean Way gdzie macie auto od pierwszego dnia pracy, laptop i godziwe wynagrodzenie. Niestety Szefie...takie prowadzenie firmy było dobre jak Szef zaczynał działalność...teraz trzeba niestety się dostosować do nowoczesności i również szanować pracowników. Jeszcze jedno: albo przedstawiciel jedzie pozyskiwać klientów albo rozwozi towar. Nie da się tych dwóch rzeczy powiązać, ja wiem, że nie trzeba dostawcy na trasę puszczać i jest zysk ale tak nie powinno być. Przedstawiciel handlowy ma spotkanie, jest ładnie ubrany, ale niespodziewanie rano dowiaduje się, że po drodze ma towar zawieść do kilku punktów..cały upaprany i brudny od kartonów które nosił idzie na spotkanie z jakimś prezesem firmy...tak nie może być.

pracownik porzadkowy

Witam. pracowalem w Tudenie kilkanascie lat temu jako pracownik porzadkowy ,bylem od mycia okien po serwis i nie narzekalem na swoje zarobki w tej firmie, robilem tez tam duzo nadgodzin ale zarabialem super jak na tamte lata , no i atmosfera tez byla spoko. Wtedy ta firma byla kilku osobowa . Wiec ja nie narzekam na ta firme przez kilkanascie lat moglo sie to zmienic poniewaz, Szef tej firmy kilka razy zostal przez swoich pracownikow pisze tutaj o przedstawicielach handlowych po prostu wy.......jany. Np. zalozyciel firmy Clean Way tez tam sie wszystkiego nauczyl.Wiec sie nie dziwcie podejscia wlasciciela do przedstawicieli handlowych. Pozdro dla tomka moze jeszcze tam pracuje .

jaro

no niestety, takie uroki własnej działalności gospodarczej.. Dlatego ja bym się nie decydował na ten rodzaj współpracy, wolałbym na umowie lecieć i sam dawać im na zus :O

tuptuś

Widzę, ze firma nastawiła sie bardziej na usługi porządkowe niż na sprzedaż sprzętu, bo większość pracowników z ok. 150 , których zatrudniają to pracownicy właśnei porządkowi. Czy coś w tym roku się zmieniło jeśli chodzi o stawki, jakies podwyżki? Może chociaz pozwalają korzystać z samochodów służbowych?

Dariusz

@czop, przecież zgrabna w pierwszym poście napisała, że pracowała w Tuden na stanowisku przedstawicielki handlowej.

czop

@zgrabna, pisałaś o podstawowej pensji na jakim stanowisku w Tuden? osoby sprzątającej czy takiego przedstawiciela?

zgrabna

...zapomniałam dodać, że pensja podstawowa jest śmiesznie niska, a o prowizji można zapomnieć.

zgrabna

Pracowałam na stanowisku przedstawicielki handlowej......masakra!, nie polecam, żadnych perspektyw, możliwości rozwoju, ani szans na auto służbowe do domu. Jedyne co to wiecznie niezadowolone szefostwo...firma porażka. Pozdrawiam

migotka

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy, duża praca za małe pieniądze, wiecznie szefostwo się czepia, dużo głupich raportów, brak samochodu do domu, jedynie dziewczyny które pracują na miejscu są super, ale niestety zastraszone przez szefostwo przez to atmosfera pracy jest jaka jest.

TIA

Jan przestań wypytywać, bo zaraz dziewczyny pracę stracą, więcej Ci nikt nie napisze.

m :)

w tej firmie ...to już się pewnie nic nie zdarzy...radzę poszukać pracy w Clean Way.

?

Jak chcesz jechać swoim..za tak małą kasę...nie bronię. Jak do mnie po południu dzwonią klienci to im mówię że jutro przyjadę, naturalnie prawda.

misia

Dokładnie tak, odstawiasz na parking pod firmą. To jest najgorsze co może być, auto powinno być do domu.

misia

Tak dostaje...swój własny...heh.. dostaje do dyspozycji w godzinach pracy. Nie do domu....a szkoda.

anonimka

Mniej się zarabia niż w Polo Markecie. Nie warto tam być przedstawicielem handlowym.

m:)

..anonim...nie widzisz, że to napisałam z przekorą...i to wszystko nie jest prawdą...

m:)

Praca przedstawiciela handlowego jest super !, szefostwo jest wyrozumiałe, służy pomocą, radą, jak rodzice. Lubię pracę w tej firmie, mam fajny samochód służbowy, zarabiam bardzo dobrze, jak dla mnie rewelacja.

anonimka

Przestańcie już pisać, bo nas wszystkich wyrzucą, lepiej mieć parę groszy nic nic i szukać pracy.

megi

Myślicie, że tylko przedstawiciele mało zarabiają? Mylicie się, Ci co siedzą"na miejscu" też nie mają co liczyć na podwyżki od kilku lat. Z drugiej strony nikt nikogo na siłę nie trzyma.

adel

Szkoda, że szefostwo płaci tak śmieszne pieniądze pracownikom oraz ma dziwne zasady. Przez to firma traci na jakości, nikomu się nic nie chce robić za tak małe pieniądze. Tam niedługo osoba która sprząta będzie przedstawicielem handlowym, dostawcą (już jest), pewnie niedługo będzie w księgowości....Do szefostwa: zacznijcie myśleć o innych ludziach, a nie tylko o sobie i o zyskach. Rotacja przedstawicieli jest bardzo duża, także o czymś to świadczy.

anonimus

Informacja Dla wszystkich starających się o stanowisko Przedstawiciela Handlowego (wiem, że jest rekrutacja). Nie polecam tej firmy, zarobki kiepskie, prowizja praktycznie nieosiągalna, liczona od zysku, długie trasy, dużo dźwigania - oprócz pozyskiwania klientów rozwozisz też towar, firma ze złym dojazdem komunikacją miejską, samochód służbowy nie jest do domu (wielka szkoda), masę roboty papierkowej, brak palmtopa, brak szkoleń dotyczących sprzedawanego sprzętu...nie widzę plusów tej firmy. Radzę się zastanowić zanim zdecydujecie się na pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o "Tuden" - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Tuden"