Tesco Polska Głogów

Głogów

Opinie o Tesco Polska Głogów

nano

takie pomyslki przy kasach sie czesto zdarzają, nie sadze ze ktos robi to specjalnie, przeciez pozniej na koniec zmiany sie rozliczaja wiec musi wszystko byc ok, kazdy jest czlowiekiem i moze sie pomylic, jestesmy tylko ludzmi, ja czesto tam robie zakupy, panie na kasie zazwyczaj mile, czesto sa jakies promocje, dla mnie ok

janina

oczywiscie,sa tez kasjerki bardzo mile,ale jest ich malo,ogolnie raczej pewnie brakuje pracownikow,poniewaz byly przypadki,ze kupilam produkt niby po cenie promocyjnej a okazalo sie,ze promocja byla do wczoraj na te produkty a cena przy towarze nadal byla promocyjna,oddalam towar,a mialam prawo kupic w cenie jaka byla przy towarze.Teraz nie czesto chodze do tesco,nie mam zaufania.Sprawdzajcie paragony w sklepie,apeluje do klientow,

janina

raczej nie chcialabym pracowac w tesco,poniewaz te kasjerki wygladaja na przemeczone,dzisiaj kasjerka nr 3,zamiast pora ,ktory wazyl o,190 kg nabila mi 0,190 kg jakis cukierkow za 4,75zlotych,w domu przejrzalam paragon i ten blad zauwazylam,poszlam jeszcze raz do sklepu,kasjerka nr 3 z duza buzia jeszcze na mnie ,ze powinnam w sklepie paragon spr,zero kultury ,szok,ani przepraszam od strony kasjerki.

Zostaw opinię o Tesco Polska GłogĂłw - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Polska GłogĂłw