Opinie o Proinvest w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Proinvest. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Proinvest o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinvest w Opole

Jak jest z pakietem medycznym w Proinvest? Można dołączyć rodzinę?

Klaudia Nowy wpis

Czyli w firmie macie monitoring tak?

Maciej Sosiński Nowy wpis
@Klaudia

Tak, mamy monitoring.

Maciej Sosiński Nowy wpis

Dzień dobry. Tak się składa, że mam tą niewątpliwą "przyjemność" obcowania z ludźmi, którzy w firmie Proinvest chcą podjąć zatrudnienie. Oto moje odpowiedzi na powyższe zarzuty: Po pierwsze: fajnie jest pisać bzdury pod anonimowym nickiem, można wtedy napisać wszystko, co tylko przyjdzie do tego pustego łba. Po drugie: kamery są dla bezpieczeństwa i do sprawdzania, czy Pracownik faktycznie wykonuje swoje obowiązki, czy też może stara się "zgubić przed pracą". Jeśli komuś one przeszkadzają, to ma możliwość nie podpisywania umowy - Pracownicy są o nich informowani PRZED podpisaniem umowy. Nadto kamery zawsze przeszkadzają nierobom i tym, którzy chcą naciągać pracodawców na kasę za pracę, której nie wykonują. Po trzecie: zakres obowiązków, Regulamin Pracy, wszelkie szkolenia, badania lekarskie są wykonywane lub/i okazywane przy podpisaniu umowy. Jak ktoś nie potrafi czytać, to już jego sprawa. Po czwarte: pieniądze wpływają na konto do 10-go następnego miesiąca. Nie rozumiem stwierdzenia: jak wpłyną, to będą. Po piąte: Powiatowy Inspektorat Pracy w Opolu był u nas na kontroli. Może się to wydać dziwne niektórym z wyżej wypisujących te głupoty, ale chcieli nas nominować do jakiegoś zestawienia typu "Wzorowy Pracodawca". Piszę to całkiem serio.... Po szóste: monter instalacji klimatyzacji nie ma pracy przez 12 miesięcy w roku. A wypłatę musi otrzymać co miesiąc. Dlatego, gdy nie mamy pracy przy klimatyzacji, bierzemy inne zlecenia, które pozwalają nam utrzymać firmę i Pracowników. Podsumowanie: najdłużej pracujący Pracownicy u nas mają staż po 15 i więcej lat. Jest bardzo duża rotacja ludzi na umowie próbnej - bardzo często się zdarza, że kandydat opowiada, co też on nie potrafi, a potem życie weryfikuje jego opowieści. Ale po to są właśnie umowy o pracę na czas próbny, aby to sprawdzić. Opinię tą piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem. Mój numer telefonu: 665 777 910 - jakby jakiś gamoń wypisujący bzdury z tych powyżej miał odwagę i chciał mi coś powiedzieć prosto w słuchawkę. No chyba, że stać go na wizytę u nas - ul. Wspólna 1C w Opolu - zapraszam. :) P.S. "Sztuka walki bez walki" - bardzo mi się spodobało to określenie....

@Kadra pracownicza nikt nie dostaje umowy na dłużej niż miesiąc?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Proinvest odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Gosc

Witam mam podjac prace jako pracownik budowlany w formie Proinvest czy ktos juz moze pracuje lub pracowal w tej firmie jak wrazenia zarobki i ogolnie klimat podzielcie sie Pozdrawiam

Kadra pracownicza
@Gosc

Daj sobie spokój z tą firmą. Będziesz pracował na budowie pod kamerami. Dostaniesz umowę na miesiąc, a potem ci nie przedłużą bo na Twoje miejsce będą inni.

OLEK

Ktos cos bo widze ze nie ciekawa firemka Dlaczego co jest nie tak z ta firma ?

Zawiedziony

Przy rozmowie o pracę, mówi się o monter klimatyzacji a tutaj się okazuje dupienie przy łopacie i wznoszenie gruzu! Brak zakresu obowiązku przy umowie. Może PIP powinien się tym zainteresować.

Darek

Obozy pracy, wykorzystanie pracownika na maksa a pieniądze jak wpłyną to będą

fredek

,,sztuka walki bez walki "-firma bez pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Proinvest - Opole

• Jak się pracuje w Proinvest?

Zobacz opinie na temat firmy Proinvest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proinvest?

Proinvest