Rajski Ogród Michał Kisiel

Garwolin

Opinie o Rajski Ogród Michał Kisiel

Ja

Pracował ktos w tej firmie? Dobrze płaca?

Beton
@Ja 17.04.2017, 14:42
Pracował ktos w tej firmie? Dobrze płaca?

Płaci całkiem ok. Ja dostałem 12 zł na start a jak się sprawdzisz to można szybko liczyć na podwyszkę.

Aguś72

Ja byłam pod wrażeniem projektu naszego ogrodu. Wybraliśmy projekt ogrodu tej firmy łącznie z projektem kostki brukowej. Wyszło ślicznie! Sami byśmy tego nie wymyślili. Warto korzystać z usług firm ogrodniczych

Nick

Zamówiłem firmę "Rajski Ogród" w celu naprawy spapranej roboty ogrodu przez inną firmę! Nareszcie jestem zadowolony z wyglądu działki! Szkoda tylko, że wyrzuciłem sporą kwotę na usługi kogoś innego :( Z grzeczności nazwy firmy nie podam.

M@cko

Ja też jestem zadowolony z wykonanego ogrodu. Wiosną znów zamierzam skorzystać z usług firmy Rajski Ogród.

JB

Mieliśmy okazję korzystać z usług tej firmy w tym roku i szczerzę mówiąc nie do końca rozumiem negatywne komentarze. Projekt i realizacja bez zastrzeżeń, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Ogród mieścił się w budżecie jaki ustaliliśmy. Jedynie wykonanie się przedłużyło, ale to głównie z powodu złej pogody. Mogę spokojnie polecić tę firmę.

kola
użytkownik zarejestrowany

ja myślę że z racji sezonu otwierającego się powinni mieć nowe miejsca p[racy jakieś - wiecie coś może?

klientka

muszę przyznać że zgadzam się z pozostałymi opiniami - w moim przypadku ten ,, pseudo ogrodnik'' to wizjoner i kurduplowaty despota , najmądrzejszy na świecie , nie znosi krytyki ... efekt był taki że jak moja córka zwróciła mu uwagę że ma zrobić tak jak my chcemy to dostał białej gorączki i zaczął być mało przyjemny .. za moje własne pieniądze !!! proponuje rośliny takie jak ma dostępne najtaniej u swoich dostawców a nie takie jak chce klient . podstawa zakopywania roślin w dołkach i tyle NIE POLECAM !!! TO CO ZROBIŁ TO CZĘŚĆ DO WYMIANY , CZĘŚĆ USCHŁA A INNE ŻECZY SIĘ ROZPADAJĄ ! ŻENADA . UWAŻAJCEI BO JAK WEŹMIE PIENIĄDZE TO JUŻ JEST PO PTAKACH - PO KILKU MIESIĄCACH SĄ EFEKTY I CZŁOWIEK JAK ZACZNIE ROZMAWIAĆ Z INNYM OGRODNIKIEM TO DO NIEGO DOCIERA JAKI BYŁ NAJWNY ŻE Z TAKIM KARAKANEM ZACZĄŁ DYSKUSJE

miki

Niestety jestem podobnego zdania, u mnie ogród ukończono z dużym opóźnieniem, wyliczył koszty większe niż początkowo proponował, do tego teraz okazało się, że część roślin wypadło - sprawdzamy dlaczego - bo wsadził rośliny na piachu nawet ziemi nie podsypał mimo, że zakupił pod rośliny; poza tym nie posprawdzał kwasowości ziemi, zasadził część roślin w cieniu a teraz jak czytam okazuje się, że preferują stanowiska słoneczne. Ojciec robi nawodnienia trawników i roślin - niestety też nie wszędzie poprowadził. Nie polecam!

Firma oszukuje klientów. Nie znają się na rzeczy. Naciąga klientów na pieniądze. Poza tym projekt bez rewelacji, żadna nowość i oryginalność jak za taką sumę! Znalazłem na szczęście innego lepszego projektanta do drugiego ogrodu. Poza tym pracownicy podczas nieobecności "Pana Michała" narzekają na warunki pracy.

Zostaw opinię o Rajski Ogród Michał Kisiel - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rajski Ogród Michał Kisiel