Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

I jak kolego z Olsztyna?! zadziałałeś ? Moje dzisiaj poszło

sb

(usunięte przez administratora)240 godzin w miesiącu za 5 zl za godzinę

pracownik olsztyn

I do kolegi pracownik:ja już dzisiaj byłem u nas w Olsztynie w oip na ul Kopernika , i tam powiedzieli co mam zrobić, także nie jesteś sam.Pozdrawiam.

pracownik olsztyn

Kolego obiektywni.pl,pol-dróg Gdańsk istnieje od ośmiu lat , przejął dawny pdim, a pol-dróg Olsztyn istnieje jako oddział od roku ,i o tych wypłatach w kwocie 6000zł to mówisz chyba o sobie i tobie podobnym. A jeżeli chodzi o zwolnienia lekarskie to tylko firma na tym zyskuje, bo płaci tylko za pierwsze 14 dni albo za pierwszy miesiąc, za resztę płaci zus.A plotek żadnych nikt nie sieje , dzisiaj jest 11.03 koniec dnia a pieniędzy nie ma!!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Odniosę się do komentarza powyżej. Jest po 16 pieniędzy na koncie jak nie było tak nie ma a niby zostały wczoraj wysłane i co kłamiemy że nie nie dostajemy wynagrodzenia?! Może mam wrzucić wyciąg z konta? Żebyście uwierzyli?! Uważasz że firma od '92 roku robi wszystko w porządku, łącznie z wypłatami? A to że z biura też dostali wypłatę z opóźnieniem to co?! To jest również łamanie prawa!! A wiem doskonale co się dzieje w tejże firmie ponieważ pracuje u WAS już ponad 30 lat, i jak na tym wychodzę, że na chleb nie mam?!! Wysokość wynagrodzenia która została podana to może jest ale w kieszeni Prezesa. Takie wypłaty wiesz kiedy były? Kiedy POL-dróg Gdańsk nas nie kupił ?!!! Powiem jedno, lepiej mieć w naszej sytuacji zwolnienie lekarskie niż Wasze marne 70%, więc nie dziwcie się że ludzie symulują. "Ponadto wysokość wynagrodzeń jest adekwatna do zaangażowania pracownika, do jego kwalifikacji oraz rzeczywistej pracy" uważasz że ja po tylu latach pracy nie wykazuję takich cech (ponadto jak to ująłeś zadnia zimowe? - też je wykonywałem) ?! A jak rypiemy po -naście godzin, bo jak macie natłok roboty i się nie wywiązujecie z umów?! A z resztą jak mam pracować jeśli nie stać Was na wypłaty, zamiast kupować paliwo przyjmujecie kobitki na stołki i kupujecie nowe osobówki, a u nas na placu ile samochodów zostało?! Nie zwolnię się bo w takim przypadku będziecie usatysfakcjonowani... Mi zostało nie wiele, ja jeszcze pociągnę, a nie wiem jak będzie z Wami. Oświadczam, iż pieniędzy nie będzie dzisiaj na koncie, zgłaszam sprawę do PIP-u!! Mam takie prawo i skorzystam. Myślę, że przynajmniej jeden kolega się przyłączy.

do obserwtor

Czlowieku jak mozesz oskarzac kogos oto ze jest niesumiennym pracownikiem bo o godz 11 pisze na forum????A nie przyszlo ci do tej glowy ze ktos z winy firmy siedzi w domu na przymusowym wolnym????Ktos kto pracowal caly miesiac uczciwie majac w umowie napisane ze pobory ma wyplacane do 10 nie ma prawa sie zapytac co sie dzieje z jego wynagrodzeniem>????Pytam sie co teraz oplaty kredyty codzienne zakupy jak zyc teraz niewiedzac kiedy dostanie sie swoje pieniadze???Gdybym zarabial w sezonie jak pan wyzej napisal miedzy 3 a 6 tysiecy zlotych napewno bym tu sie nie udzielal bo mialbym pieniazki na czarna godzine.To co jest straszne ze nikt nie udzieli zadnej informacji kiedy mozna sie wlasnych pieniedzy spodziewac!!!!!!

obiektywni.pl

Szanowni Państwo, informuję i jednocześnie oświadczam (tym co się udzielają na forum, tym co tylko czytają, obserwują, wtajemniczonym i niewtajemniczonym), że od roku 1992 od kiedy istnieje spółka POL-DRÓG Gdańsk - firma NIGDY nie zalegała z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników. Ponadto wysokość wynagrodzeń jest adekwatna do zaangażowania pracownika, do jego kwalifikacji oraz rzeczywistej pracy. W sezonie za uczciwą pracę nie jeden z Was otrzymywał pensje w granicach od 3 do 6 tys. zł netto (zdecydowanie więcej niż jak Panowie na poziomie nazwali "kierowniczek, biurowiec lub kadra średnia"). Oczywiste jest, że działalność firmy budowlanej polega na sezonowości i w okresie zimowym prac jest zdecydowanie mniej. Nie ulega też wątpliwości, że Ci z Państwa którzy nie uciekają na trzy miesięczne zwolnienia lekarskie symulując choroby byle tylko nie zostać wysłanym na "postojowe" - mają możliwość pracy przy realizacji zadań zimowych. Rzetelni pracownicy otrzymują za to należyte wynagrodzenie, pozostali natomiast "obłożnie chorzy" dostają swoje zasłużone 70% od wynagrodzenia podstawowego. Zatem Panowie, przestańcie narzekać i rozsiewać plotki, tylko albo bierzcie się do pracy, albo zmieńcie firmę - jeżeli uważacie, że firma "pada" - droga wolna! A to, że pracodawca nie zawsze wyraża zgodę na "porozumienie stron" nie broni Was do złożenia wypowiedzenia. Każdy z Was ma do tego prawo. Pozdrawiam życząc zdrowych i obiektywnych przemyśleń.

obserwator

kolego z ciebie taki pracownik sumienny że o godz.11:00 piszesz na forach? A może zwolnij się i daj szanse innym!!

Pracownik chyba juz niedlugo??

Czy ktos dostal juz wyplate?????Godzina 11 a kaski na koncie nie ma:(

1970

a ty NONAME1235 jesteś jakimś kierowniczkiem albo biurowcem że tak bronisz tej firmy!nie dość że wypłaty są głodowe to jeszcze na czas nie ma pieniędzy na koncie-więc narzekamy !ja chciałem się zwolnić ale firma nie chciała rozwiązać umowy za porozumieniem, miałem porzucić prace, a poza tym jest wielu chłopów w wieku przedemerytalnym- i gdzie oni mają iść!!!muszą wegetować do końca.

noname1235

Ja was nie rozumiem, jeśli tak narzekacie na pol-dróg to się zwolnijcie, w czym macie problem. Z tego co czytam wypłaty od początku istnienia firmy są na czas, wszystko legalnie to juz nie wiem o co wam chodzi. chyba z nudów piszecie tu.

Drodzy Pol-drogowcy! Dzisiejsza sytuacja na naszych kontach bankowych (brak wypłaty), spowoduje podjęcie stanowczych kroków w kwestii naszego super pracodawcy. "Niewypłacenie wynagrodzenia za pracę w ustalonym terminie stanowi bez wątpienia wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Co ważne jest, to podstawa do rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Pracownik bowiem może rozwiązać umowę o prace bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie ciężko narusza obowiązek wobec pracownika. Kwintesencja stosunku pracy jest bowiem świadczenie przez pracownika pracy za odpowiednim wynagrodzeniem. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest wypłata pracownikowi wynagrodzenia za pracę. Co ważne pracodawca nie może się zasłaniać swoją złą sytuacją finansową. Od obowiązku terminowego wypłacania wynagrodzenia nie zwalniają pracodawcę trudności w pozyskaniu środków finansowych". W związku z powyższym proponuje aby w najbliższym czasie jak największa część z nas - "fizoli" doprowadzi do konfrontacji z kierownictwem, i postraszenie ich powyższymi argumentami,(usunięte przez administratora)

pracownik olsztyn

Niestety wypłaty dzisiaj nie było!!!!!!!

Widzę, że cały oddział Gdańsk się sypie, zarówno w Lęborku jak i w Olsztynie jest lipa... Tylko najlepsze jest to że z Lęborka jeżdżą pracownicy do Olsztyna, aby wywiązać się z kontraktu. No jak już nie mają na paliwo to długo nie pociągną, dzisiaj wypłaty aż nie chce mi się patrzeć na stan konta. Za co tu żyć??

pracownik olsztyn

A jeżeli chodzi o sprzedaż samochodów to większość jest oddawana za długi,Tak ma wyglądać normalna firma???

pracownik olsztyn

Kolego andrzejek to nie są plotki my to odczuwamy na swojej skórze. A fakt jest taki że gdzie nie udasz się po towar najpierw żądaj przedpłaty albo uregulowania zaległości.Pracownicy umysłowi ostatnią wypłatę dostali z opóżnieniem i czym to usprawiedliwiać??? Po prostu w pol-drogu brakuje na wszystko!! Według mnie to koniec tej firmy,niestety!

To nie jest nasza wina, że wszystkie przetargi przegrywają (a tak na marginesie nie stać ich aby któryś wygrać), a jak już im się jakimś sposobem uda to go oddają podwykonawcą,taka prawda bo nie stać ich na materiały. No im to wszystko rybka, na stołkach mają stałą pensje, a my po 1200 zł!! Po co nas trzymają? nie lepiej zwolnić?! Przynajmniej część z nas poszłaby na świadczenie przedemerytalne!

andrzejek

(usunięte przez administratora) Przecież nosicie ten napis na koszulkach więc zamiast dbać o dobre imię firmy to podpieracie się plotami(usunięte przez administratora) Wiadomo, że w tej branży to jest ciągła gonitwa za dobrym kontraktem, czasem jest bardzo dobrze a czasem słabiej. Robić swoje i głowy sobie nie zawracać! Nie ma osoby, która nie otrzymałaby kasy z pol-dróg.

zgadzam sie pol drog sie juz konczy nie maja juz nawet pieniedzy na paliwo nawet 30 zl a jak idziesz prosic o pieniadze to mowia sam wyłóż co z tego ze wygrali jakis tam przetarg jak nie maja nawet na wpłate paru tysiecy trzeba szukac innej robotki bo to rozsypie sie juz niedługo dzisia sprzedali kamaza zeby miec na wypłaty co to dalej bedzie.......................

No niestety Pol-dróg Gdańsk upada.. w oddziale Lębork,sprzedają samochody za samochodami, niedługo będziemy jeździć z taczką bo nie będzie czym. A ludzie jak byli na postojowym tak dalej nie mają roboty, a niedługo już marzec. ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg