Interdaw dla Delticom AG

Poznań

Opinie o Interdaw dla Delticom AG

chrapiący sławek

Totalna porażka,musisz oszukiwać klientów którzy zakupili koła kompletne o terminie dostawy,kasę dostajesz do ręki po podpisaniu kilku papierków,zwykła polska chamówa.Omijajcie to cudo szerokim łukiem....

obywatel xxx

Nie bede tutaj sie rozpisywac moge powiedziec jak to obecnie wyglada . Moje gg 28324013.

obywatel xxx

Fala zwolnień w Poznaniu, Toruniu i Gdańsku. Wywalili 8 osób a ma być podobno jeszcze 12 do zwolnienia. Ta firma nie szanuje pracowników za grosz.

@obywatel xxx 30.05.2016 00:53

Fala zwolnien?? Z jakiego powodu?? Przeciez tam ciale ludzi brakowalo na liniach.

@obywatel xxx 30.05.2016 00:53

Aaa chyba ze masz na mysli ze sami sie zwalniaja to taak. To co szefunia nadal nie rusza ze rotacja pracownikow jak na karuzeli jest albo tez szybsza??? Nadal minimalna krajowa, zero premji itp??

kiedys tam pracowałam

Z tego co słyszałam miały być co dwa lata latem spotkania integracyjne ale jak widać szefunio widocznie stoi "cienko" za kasa, że ich już nie organizuje???

solec kujawski

ex pracownica
@solec kujawski 26.04.2016 21:42
W Solcu kujawskim pracuje synek szefa. Wiecznie spóźnia się do pracy i niczego nie potrafi, A i tak zarabia najwięcej....

To co jego synalek wogole tam robi? Klika tylko sobie w klawisze itp?

dawna

Oni preferują stare dobre polskie sposoby zapłaty gotówką jak kiedyś listonosz nosił tak oni teraz tą misje przejęli :-D nie musisz nosić tej gotówki przy sobie, możesz powiedzieć pani księgowej, że chcesz charytatywnie pracować i jej tą kasę oddać :-) na pewno się i ona i szef ucieszą :-)

dawna

Arek

A złozyłes juz tam CV?

ku przestrodze

Firma, nieważne czy występuje pod nazwą Delticom, Interdaw, Sofex czy usługi Wielobranżowe jest synonimem oszustwa w każdym calu - umowa jest lipna, wypłata żadna i wypłacana w żenujący sposób wprost do ręki z worka z pieniędzmi, który raz w miesiącu przywozi szef. Szefostwo i przeważająca większość kolegów z pracy - niekompetencja w każdym calu - omijać z daleka!

Sofex, Tompol

Potwierdzam wszystko, co powiedzialy moje przedmowczynie:) Niestety oprocz kontaktu z jezykiem same minusy. Firma bardzo nieprofesjonalna, brak jakiejkolwiek motywacji do pracy, zenujaco niskie zarobki, umowa na najnizsza krajowa, wszystkie polskie dni wolne od pracy pracujace (oprocz Bozego Narodzenia i Wielkanocy), koniecznosc robienia nadgodzin (przy tej pensji i tak chetnych nie brakuje), brak mozliwosci rozwoju. Prace polecilbym tylko studentom chcacym dorobic.

Honza

Jedynym plusem jest możliwość kontaktu z językiem. Pensje żenująco niskie, niekompetentne kierownictwo i brak jakiejkolwiek wizji.

Zostaw opinię o Interdaw dla Delticom AG - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interdaw dla Delticom AG